BIGCULES
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lamignat haha lepiej whyski :P
Zdrówko i dziś kibicujmy żeby wrócić na dobre tory. Pozdro
0
@Lamignat wiadomo, napisałem ostatnie zdanie z przymrużeniem oka bo wiadomo że nie każdy się interesuje kobiecą piłką. Ja też mało ale coś tam ogarniam. Tak więc wybaczam ;P
2
@Lamignat 4! Emilia Szymczak,Ewa Pajor, Robert Lewandowski i teraz Wojtek Szczęsny. Bardzo mało was tu ogarnia że w kobiecej drużynie są dwie polki. Słabi kibice z was i patrioci :P
1
@Lamignat dwie polski i dwóch Polaków, więc cztery osoby w Barcy z paszportem polskim
0
@Awtameok_Klana naprawdę zmień stronę. Gangsterskie praktyki XD
Pomyliłeś tabletki gościu.
4
@otum może grać
0
Komentarz usunięty
0
@Ziemny ale ja się z tym zgadzam w 100%. I oczywiście jak chcecie to się jarajcie. Ja też się cieszę ale,bez huraoptymizmu jak wielu tu wypisuje. Już zdobywamy potrójną koronę itp. No bez jaj XD
0
@Metalowy14 aaa,oki to ja źle zrozumiałem. Dokładnie się zgadzam,że tylko za to męczennictwo dostanie tą nagrodę.
0
@Metalowy14 no chyba nie. Alebo nie zrozumiałeś i nie wiesz kto co wygrał i jaki wpływ miał na grę danej drużyny. W przypadku Carvajala to real i przede wszystkim Hiszpania.
0
Fajnie by było,ale jak widzę komentarze to, widzę że 90% się tak podnieciło że za chwilę uszami im poleci hahaha
Spokojnie, zejdźcie na ziemię. Już Szczęsny u nas i wygrywamy wszystko co się da XD
Po pierwsze to Szczęsny nie jest lepszy od Ter Stegena według mnie. Po drugie to nie Messi przychodzi że już widzicie jak wszystko wygrywamy. A po trzecie,po co się rozczarować,jak można miło się zaskoczyć.
Też chcę Szczęsnego u nas bo takiego Penę wciąga na śniadanie. Ma doświadczenie i jest dobrym bramkarzem i myślę że na daną chwilę najlepszym rozwiązaniem dla Barcy.
Co będzie,czas pokaże. Mam nadzieję że będzie jak piszecie,ale uspokójcie się ;D
1
@AdrianBarca widzę po twoich komentarzach ładnie nakręciło. I szczerze, chciałbym żeby się sprawdziło co piszesz ale, zejdź na ziemię i ochłoń,bo za chwilę możesz się ciężko rozczarować. Byle nie,ale lepiej się miło zaskoczyć, niż ciężko rozczarować.
4
@Awtameok_Klana rozpędź się a ściana zrobi resztę,jak masz takie bzdury pisać. A tak poza tym to, chyba pomyliłeś strony!
0
@Naker Carvajal zasłużył według mnie najbardziej. A drugim wyborem byłby Rodri. A czarny męczennik za co by miał dostać?
0
@gukwa poważnie takie rzeczy wypisywali? W głowie się nie mieści.
A jak doznał Mats konfuzji to od razu pomyślałem że tak go obwiniali i wyzywali za jeden gorszy mecz a teraz będę płakać i błagać żeby jak najszybciej wrócił. Z Peną to my co jedynie możemy o puchar króla powalczyć....
0
@fan5podan what? O czym ty piszesz? Ter Stegen sam na sam obronił,ale Pena? To chyba naprawdę inny mecz oglądaliśmy. Albo mamy inną definicję obrony sam na sam. A przede wszystkim pisałem to zaraz jak Ter Stegen zszedł. A teraz po meczu mogę napisać że dziś zagrał przyzwoicie Pena,co nie zmienia faktu że jest bardzo słabym bramkarzem.
0
@messiiiiik ale o czym ty piszesz? Bo chyba nie zrozumiałeś mojego komentarza. Napisałem że według mnie Ter Stegen ma po sezonie, choć mam nadzieję że nie. Bo z Peną na bramce to za wiele nie ugramy. Dla mnie jest słabiutkim bramkarzem. Ale może przy Flicku się poprawi.
2
@Criell dokładnie to samo od razu pomyślałem. Jechali po nim za jeden błąd i teraz już nie będą musieli bo mają co chcieli,bar..... Tragedia z Peną na bramce XD
4
Masakra, według mnie ma po sezonie. Ale mam nadzieję że się mylę,bo z Penią na bramce to my za wiele nie ugramy....
Pierwsza groźniejsza akcja poszła i gość już nie wiedział co zrobić. Że w tym klubie nie widzą jaki on jest słaby to mnie bardzo zastanawia.
0
@KrzysekFCB co w tym dziwnego? Niemiec pożegnał Niemca....XD
1
Tylko nie on! Nie rozumiem co ten człowiek, jeszcze robi w Barcelonie....
1
@Elvisek dokładnie. Według mnie był tam spalony ale, jeszcze by trzeba by było sprawdzić na powtórkach.
1
Komentarz usunięty
3
@Rarenzio haha właśnie widać. Jeśli najlepszy strzelec laligi nie jest jakością to chyba nie wiesz co jakość.
Poza tym 100 meczy 68 goli i 19 asyst. Ciekawe jakie staty mają ci z jakością XD
6
@Rarenzio to chyba zły mecz oglądałeś. Polaczki hejterzy wszystkiego co polskie. Weźcie się już ogarnijcie.
10
@4Fabregas4 dni dla ciebie na tej stronie
0
@addept dokładnie. On chce strzelić 20 bramek w sezonie,ale chyba na konsoli XD
Choć niech strzela jak najwięcej ale nie z nami. Przynajmniej później będzie można za niego wziąć większą kasę.
0
@LukaszFan ja tej niesamowitości w ogóle nie widziałem. Ale każdy ma swoje zdanie.
0
Dawno to już pisałam że bym zerwał stosunki z realem jak i paroma innymi klubami. Ale przede wszystkim z realem za wszystko co ostatnimi latami wyrabiają. I jeszcze ich ten dzban wiecznie pokrzywdzony z Brazylii....
2
A gdzie jest ten wielki talent którego 90% forum i kibiców chciało w Barcy za wszelką cenę?
Tak jak pisałem, gość jest dla mnie słaby i tylko wiatr robi co jakiś czas na skrzydle. Poza tym dużo mu brakuje jeszcze do bardzo dobrego piłkarza. Możliwe że w przyszłości nim będzie ale na daną chwilę to jest drugi Dembele. Oczywiście mowa o Williamsie. Ani w klubie ani w reprze,nie pokazuje że jest wielkim talentem. Zobaczymy co czas przyniesie ale bardzo dobrze że Barca go nie ściągnęła.