BIGCULES
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Barca2022 pijesz? Nie pisz! Ale z tego co zrozumiałem,to ci daleko do znania się na piłce. I tak , jestem prawdziwym kibicem Barcy od tylu lat, że ty zapewne jeszcze wjeżdżałeś na nocniku pod dywan jak ja oglądałem Barcę, więc przestań tu zaśmiecać jakimiś farmazonami o pisdzielcach i chorągiewkach jak ty i kolega z góry i zmieńcie stronę,bez odbioru
3
@Mike1023 na uj tu jesteś? Turlaj dropsa na stronę białych bo tam bardziej pasujesz ze swoimi komentarzami
2
@BarcaKings965212 wyjdź i zapomnij o Barcy. Takich chorągiewek nie potrzeba prawdziwym kibicom Barcy!
5
@a6willow rozumiesz jaka jest różnica między grupą śmierci a najbardziej wyrównaną grupą? W sumie głupie pytanie, bo po komentarzu widać że nie.
0
@siara10 postaraj się bardziej bo lepsze riposty w przedszkolu składałem haaha
Ale widać jaki zakompleksiony i niedowartościowany dzieciak z ciebie że musisz wchodzić na temat rodziców. Takie dziś modne wśród gimbazy. Ale przyjdzie na was pora i szczęki będą pękać hahaha,Bez odbioru słaby człowieczku
0
@ArcziArtt Super. Spraw żebym wrócił do wieku szkolnego i się nauczę lepiej,panie idealny haha
0
@ArcziArtt hahaha Bardzo bym chciał się wrócić do lat szkolnych.A ty ,widać jeszcze nie wytarłeś spod nosa mleka i udajesz dorosłego.
0
@siara10 już się dziecko napłakało? Nie zdążyłem nawet zobaczyć twoich wypocin bo usunęli. I dla przypomnienia.Barca pisze się z wielkiej litery,tak więc zawijaj manatki i sajonara do białych albo innych miernot
0
@ArcziArtt no ty najbardziej widać po wpisie
4
@siara10 smutny to jesteś ty w swoim życiu pisząc takie zakompleksione komentarze
1
@Rabona_1 jestem od początku tego samego zdania. Fati może gdyby nie te kontuzje to z roku na rok,wszedłby na poziom pro. Ale na dany moment nie widać u chłopaka tej wyjątkowości o której cały czas pisali. Bańka pękła szybko. Byle się pozbierał i pokazał że się mylimy,ale myślę że to nie ten talent i mental żeby być liderem. Ale jednak jest jeszcze młodziutkim piłkarzem więc czas pokaże.
1
@Arczi57 do spania trolu bez szkoły
1
@parara1986 pijesz! Nie pisz! Hihi
0
@antymadrista1 haha, błagać..... Następny odklejony. Każdy duży klub go chęcią pozyska i da mu więcej niż Barca. A poza tym gdzie przeczytałeś, że Gavi się targuje? Poczytaj całe artykuły a później się o nich wypowiadaj.
4
@antymadrista1 że jak? Czytasz całe artykuły czy tylko nagłówki?
1
@mati10333 jakbyś mi słowa ust wyciągnął. Utożsamiam się z twoim komentarzem w 100%
0
@Chlebek23391 zwykły trol gdzie dupa szczypie. Nie ma co orzeszkowi tłumaczyć i wchodzić z nim w konwersację. Bo dobijak przychodzi i dobijak nie da rady i w ogóle dobijak za tyle piniondzów hahaha
8
@ForzaBarcaod1997 że takich odklejonych ziemia sieje.....
Człowieku weź podaj mi numery na wygranie w dużego lotka jak możesz co?
2
@Lucassito i następny idiotyczny komentarz. Gościu,wróć na stronę białych i tam sobie stękaj jaka to Barca zła lewy słaby i wszystko upadnie....
A pewnie też jesteś wyznawcą pisu,bo podobnie odklejony jesteś....
0
@Lucassito człowieku czy ty widzisz co piszesz i czytasz? Czy oczy też ci cebulą zarosły? Gdzie ja napisałem że lewy jest najlepszy na świecie? Choć na ten moment nie widzę lepszego napastnika. Albo że ja, gwarantuję że będzie gwiazdą? Tego nie muszę gwarantować,bo on gwiazdą piłki jest już dawno,ale ty jesteś za bardzo przesiąknięty internetową propagandą cebul nie mniejszych niż ty zapewne. I te stwierdzenia, że jakoś w reprezentacji nie przynosi pucharów hahaha I Auba jest bardziej plastyczny haha Nie mam już chęci prowadzić z tobą konwersacji bo szkoda czasu. A twoje wielbienie lewego jeśli wypali w Barcy mam głęboko więc nie truć się haha
4
@Lucassito jprd.... Naprawdę kolega niżej dobrze napisał. Cebulą jedzie na kilometr. Ja też nie przepadam za lewymi ,ale trzeba być dobrze odklejonym,żeby nie doceniać tego co osiągnął i że Barcy może dać dużo radości i bramek. A z tym że Auba go wygryzie to, lepszy wymysł niż kaczka z jego 3zl za euro hahaha
0
@SeWo77 szczelił.......
0
@Sulimo jaki masz problem że wywołujesz ludzi? Dziwny to masz beret a nie my nicki
0
Bez sensu jaki i Raphina którego próbują kupić. No ale czas ich zweryfikuje i zobaczymy czy się myliłem.
0
Hahaha hahahaha tyle wystarczy
3
@Alex_2019 pomógł w tym że nie odgwizdywał fauli i karał nas żółtymi kartkami za byle co. A jeśli o karnego ci chodzi to jeśli uważasz że nie było karnego to zmień może oglądanie na jakiś tenis albo coś. Karny dla przeciwnika? Kiedy i gdzie? Trochę podszkolić się musisz w przepisach a później się wypowiadaj.
11
@FCBparasiempre bezproduktywny Fdj i można skończyć czytać.... Brednie to mało powiedziane
2
@koksik2700 czy wy w ogóle czytacie całe artykuły? Masakra.......
0
@Marcinss10 hahahaha mama wie że ćpiesz?
Haland jeden sezon dobry yhy......
2
@rk jeśli masz 10 lat to ci wybaczam. Jeśli nie, to naucz się czytać, ale wróć do artykułu którego chyba w ogóle nie przeczytałeś. Pewnie sam nagłówek przeczytałeś.......