BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jprdl Wojtek mistrz dzisiaj
0
Ericowi myślenie teraz odcięło z tą ręką. Dobicie na własne życzenie jesli będzie karny
10
Obrona to jest nieśmieszny żart, Wojtek jedynie ratuje bo bez tego byłoby po meczu. Yamal to niech sie ogarnie w przerwie bo gramy jednego mniej, poprostu go nie ma
0
@Michallublin jak nie xd, dostał łokieć w twarz podczas walki o piłke
1:08 masz
1
A już myślałem że normalne sędziowanie będzie. Ewidentny łokieć w twarz a var nic
0
@Messibestplayerintheworld w dużej mierze to on tam jest od tworzenia sytuacji, to co ma powiedzieć taki Eyong co w Levante jako ,,9" nabija kilka razy wiecej g/a? Najlepiej wszystko na otoczenie zrzucić, Nico przez te parę meczy w kadrze ma wywalony PR w kosmos tutaj
0
@Messibestplayerintheworld no normalnie, drużyna z top5 i jest skrzydłowym a nie ,,9" która często jest zależna od zespołu pod względem liczb
1
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/disappointed-disappointed-fan-seriously-what-are-you-doing-judging-you-gif-17485289
0
@ikar34 już raz grał na Viniego i jakoś ani razu nie dał sie ograć, Kounde też demonem prędkości nie jest a Araujo na PO ogranicza potencjał ofensywny
11
Eric powinien zagrać na PO, jest w tym momencie w lepszej formie i pewniejszy. Ostatnim razem też sobie radził z kryciem indywidualnym na tej pozycji. Pozwoli to też dać Araujo na ŚO razem z Cubarsim żeby było komu gonić Mbappe
0
@Guillegavira Eric sie marnuje na środku, najlepiej gra na PO i w tym momencie powinien grać za Kounde który wogóle nie przypomina siebie z poprzedniego sezonu
0
@Guillegavira Fort wyglądał słabo bo nie ogarnia taktycznie, Espart jest dość szybki i gra ofensywnie na PO
0
@Guillegavira do rotacji da radę, w podstawie tam grał nie będzie
1
@Kgorecki2500 powinna
7
Espart to może być taki drugi Eric dla nas, zagra na PO, ŚO i DM dając jakość. Tacy zawodnicy w szerokim składzie są mocno cenieni
1
@blakkudium wyrzucenie praktycznie za nic i dwa odwołania z nagraniami nie przeszły xd
1
@Nightraider no o tym pisze
@blakkudium frajerzy i tyle, nic takim ruchem nie zyskają bo zima i tak transferów nie będzie
1
@blakkudium albo kasa albo mundial, jesteśmy w lepszej pozycji niż on w tym momencie
2
Jak go wypożyczą to sie skompromitują, zagra na mundialu i wróci ciągnąć kontrakt z trybun albo bedzie sie bujał po wypożyczeniach. Tylko transfer definitywny
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
1
@turhiay no nie wiem, mocna konkurencja jest np. stadion
7
Tebas i Laporta sie ośmieszyli dzisiaj po całości. Z jednej strony super bo rozgrywanie meczów ligowych poza granicami Hiszpanii to absurd ale z drugiej przepada potrzebna i łatwa kasa
1
@blakkudium jak już to pewnie bliżej prawej strony wiec jeszcze gorzej
1
@blakkudium Tunkara ma o tyle problem że mamy za dużo 10tek, Nomoko to zależy czy poradzi sobie na LS bo na PS jest Yamal i Roony
2
@blakkudium nasz drugi Yamalek, trzeba go zatrzymać i drażac w następnych sezonach
0
@Filipem Pedri ma najwięcej rozegranych minut w zespole, październik sie nie zdąży skończyć a on już 1k minut przebije
0
Super De Jong odpoczywa ale Pedri to już nie xd, boimy sie go posadzić na Olimpiacos to aż się boję pomyśleć co będzie jeśli wypadłby z kontuzją
2
@blakkudium zależy bo on nie lubi schodzić do środka szukać strzału, zwykle zbiega do linii pola i wrzutka na prędkości z tego co widziałem
2
@ProMILs różnie to bywa
4
Szkoda że to głównie PS bo przydałby sie nam ten LS chociaż do rotacji
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360
2
@tbas biorąc pod uwagę jacy zawodnicy im wypadli a u nas akurat wrócą to będziemy faworytem