2

Jprdl Wojtek mistrz dzisiaj

0

Ericowi myślenie teraz odcięło z tą ręką. Dobicie na własne życzenie jesli będzie karny

10

Obrona to jest nieśmieszny żart, Wojtek jedynie ratuje bo bez tego byłoby po meczu. Yamal to niech sie ogarnie w przerwie bo gramy jednego mniej, poprostu go nie ma

0

@Michallublin jak nie xd, dostał łokieć w twarz podczas walki o piłke
1:08 masz


1

A już myślałem że normalne sędziowanie będzie. Ewidentny łokieć w twarz a var nic

0

@Messibestplayerintheworld w dużej mierze to on tam jest od tworzenia sytuacji, to co ma powiedzieć taki Eyong co w Levante jako ,,9" nabija kilka razy wiecej g/a? Najlepiej wszystko na otoczenie zrzucić, Nico przez te parę meczy w kadrze ma wywalony PR w kosmos tutaj

0

@Messibestplayerintheworld no normalnie, drużyna z top5 i jest skrzydłowym a nie ,,9" która często jest zależna od zespołu pod względem liczb

0

@ikar34 już raz grał na Viniego i jakoś ani razu nie dał sie ograć, Kounde też demonem prędkości nie jest a Araujo na PO ogranicza potencjał ofensywny

11

Eric powinien zagrać na PO, jest w tym momencie w lepszej formie i pewniejszy. Ostatnim razem też sobie radził z kryciem indywidualnym na tej pozycji. Pozwoli to też dać Araujo na ŚO razem z Cubarsim żeby było komu gonić Mbappe

0

@Guillegavira Eric sie marnuje na środku, najlepiej gra na PO i w tym momencie powinien grać za Kounde który wogóle nie przypomina siebie z poprzedniego sezonu

0

@Guillegavira Fort wyglądał słabo bo nie ogarnia taktycznie, Espart jest dość szybki i gra ofensywnie na PO

0

@Guillegavira do rotacji da radę, w podstawie tam grał nie będzie

1

@Kgorecki2500 powinna

7

Espart to może być taki drugi Eric dla nas, zagra na PO, ŚO i DM dając jakość. Tacy zawodnicy w szerokim składzie są mocno cenieni

1

@blakkudium wyrzucenie praktycznie za nic i dwa odwołania z nagraniami nie przeszły xd

1

@Nightraider no o tym pisze

@blakkudium frajerzy i tyle, nic takim ruchem nie zyskają bo zima i tak transferów nie będzie

1

@blakkudium albo kasa albo mundial, jesteśmy w lepszej pozycji niż on w tym momencie

2

Jak go wypożyczą to sie skompromitują, zagra na mundialu i wróci ciągnąć kontrakt z trybun albo bedzie sie bujał po wypożyczeniach. Tylko transfer definitywny


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider

1

@turhiay no nie wiem, mocna konkurencja jest np. stadion

7

Tebas i Laporta sie ośmieszyli dzisiaj po całości. Z jednej strony super bo rozgrywanie meczów ligowych poza granicami Hiszpanii to absurd ale z drugiej przepada potrzebna i łatwa kasa

1

@blakkudium jak już to pewnie bliżej prawej strony wiec jeszcze gorzej

1

@blakkudium Tunkara ma o tyle problem że mamy za dużo 10tek, Nomoko to zależy czy poradzi sobie na LS bo na PS jest Yamal i Roony

2

@blakkudium nasz drugi Yamalek, trzeba go zatrzymać i drażac w następnych sezonach

0

@Filipem Pedri ma najwięcej rozegranych minut w zespole, październik sie nie zdąży skończyć a on już 1k minut przebije

0

Super De Jong odpoczywa ale Pedri to już nie xd, boimy sie go posadzić na Olimpiacos to aż się boję pomyśleć co będzie jeśli wypadłby z kontuzją

2

@blakkudium zależy bo on nie lubi schodzić do środka szukać strzału, zwykle zbiega do linii pola i wrzutka na prędkości z tego co widziałem

2

@ProMILs różnie to bywa

4

Szkoda że to głównie PS bo przydałby sie nam ten LS chociaż do rotacji


@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider @Adran360

2

@tbas biorąc pod uwagę jacy zawodnicy im wypadli a u nas akurat wrócą to będziemy faworytem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?