BORO_12
Dołączył/a: styczeń 2024
11 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@blakkudium https://tenor.com/pl/view/ah-shit-here-we-go-again-ah-shit-cj-gta-gta-san-andreas-gif-13933485
1
@matirix20 dosłownie 2 min szukania
https://www.fcbarca.com/128959-ebrima-tunkara-podazy-droga-lamine-yamala.html
https://www.fcbarca.com/121358-made-in-la-masia-ebrima-tunkara.html
https://www.fcbarca.com/125053-ebrima-tunkara-la-masia-wychowuje-kolejnego-pilkarza-ktory-moze-lamac-schematy.html
9
Mamy następce Lewego w domu
@blakkudium @ViscaelBarca2007 @Nightraider
3
@Eto'o9 R10 Girona jest naprawdę tragiczna ostatnio i jeszcze gramy u siebie, naprawdę nie powinien grac w tym meczu
0
@Lionel_Messi10 nie i uj. Ok
0
@CurryTheGoat30 spojrzałem to statystycznie ten Openda i David mocno gorzej wypadają mimo że więcej minut mają obaj
0
@Lionel_Messi10 typical ambasada, a potem byłoby zdziwienie że trzeba pod niego formacje zmieniać bo skończyłby jak Griezmann
0
@Kapitan9 ale on tak co sezon patrze mało tych minut w porównaniu do meczy
@CurryTheGoat30 a jak sie ogólnie prezentuje? W dwóch ostatnich sezonach a dobry przelicznik udziału przy bramkach na minuty ale z jakiegoś powodu gra tak mało
0
@Lionel_Messi10 tak i twój ekspert z x co wyjaśnił to w dwóch zdaniach
0
@Lionel_Messi10 żadna z niego ,,9" i takie są fakty a fanboystwo na bok
14
Z Girona już naprawdę powinni mu dać odpocząć. Bernal/Casado na DM i przed nim De Jong i da radę
0
@Lionel_Messi10 tyle że jednak Vlahovic to ,,9" a Alvarez nie
0
Nie oglądam Juve ale on te 4 gole strzelił w 261 min i ma udział przy bramce co 52 min. Wie ktoś czemu tak mało minut zbiera?
@Darek_Maruszczak
10
Interesować się możemy ale i tak nas nie stać
3
@PatrychoO zaczyna grać na miarę talentu ale i tak nas nie stać, z 80mln zawołają w lato i tyle będzie
@maroon LS
0
@kanver_ no napewno nie podobny, nie porównuj naszej myśli szkoleniowej do szkolenia w La Massi. Marnujemy duże ilości talentów na najniższych szczeblach a jak ktoś sie uwolni to ma potem zaległości i ciężko wejść do mocniejszej ligi
3
@kanver_ zacznijmy od tego że nie porównuj startu z Ekstraklapy do La Massi. Zawodnicy teraz szybciej debiutują niż prawie 20 lat temu, Barbera już odszedł raz i sie odbił w Club Bridge nie będąc nawet blisko gry, a teraz będziemy go pchac do pierwszego składu bo strzela w czwartej lidze. Mocno sie zaskocze jakby to wyszło
0
@kanver_ to inna specyfika pozycji
2
Nie no gdzie, Barbera ma 21 lat i te liczby robi w czwartej lidze a jak odszedł do Club Bridge to sie odbił od ściany. Gistau to szklanka przez co trudno na niego liczyć, Tomas to nie ,,9". Dalej to koty w worku i opcja na przyszłość a nie następny sezon. Jeśli Lewy odejdzie to trzeba kogoś kupić
4
@blakkudium czyli wychodzi na to że większość składu ma zaniżone pensje na portalach bo Pedri i Raphinha mieli nie przekraczać 14mln brutto. Nieciekawie
1
@Cvzx sytuacja się zmieniła przez ten rok i mamy mniej aktyw to chyba logiczne że nie chcesz wyprzedać tych resztek co zostały a Laporta to może zrobić na transfer pod wybory a potem znowu wały wyjdą tyle że będzie miał kolejna kadencję
0
@FiscaelBarca piszesz to samo co kolega, przeczytaj całą dyskusję
1
@Kapitan9 no to dla nas byłoby najlepsze wyjście z tej sytuacji wiec zainteresowanie BVB powinno być odrzucone, nie mamy interesu go tam oddawać za nic
2
@Kapitan9 z BVB właśnie to nie przejdzie dlatego powinni znaleźć inna opcje
0
@Soetie budujac zespół nie wyprzedając klubowych aktyw w takich ilościach? Długoterminowo tak. W tej lidze nie da sie być przeciętnym, top2 to jest obowiązek bez tych wzmocnień
1
@Soetie nie wyprzedawanie wszystkiego, teraz mówimy o obecnej sytuacji
@RAFI9 no tak bo wszystko jest w porządku, absolutnie nie ma czym sie martwić xd :D
2
@Soetie widze że nie wiesz jak to działa, % tych wpływów Laporta wyprzedał na kolejne dekady i można to zrobic tylko raz a potem co zrobisz? To jest opcja na chwilę a trzeba myśleć długoterminowo. To nie bedzie wypełnione i skutki odczujemy w następnych latach kosztem dzisiejszym
5
@Soetie ale żeby robić wyniki nie trzeba przewalać majątku co rok, wyprzedaż cały majątek a potem nie bedzie z czego utrzymać zespołu i oddasz klub za grosze żeby uratować co się da. Laporta wyprzedał już praktycznie wszystko co mógł a to co chce zablokować Ciria to stabilny i progresujacy wpływ do klubowej kasy co rok
0
@PW27 no a pieniądze z nieba spadną
9
Dobrze niech zaczyna działać bo Laporta wyprzeda wszystko żeby zrobic wynik za swojej kadencji i nie będzie go obchodziło co potem