BarcaFan17
Dołączył/a: kwiecień 2014
Poznań
3 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trochę złe określenie, chyba miał na myśli, że Barca i Valencia mają do siebie nawzajem szacunek. Nie sądzę żeby Barca się bała.
26
Naprawdę szacunek. Wielu piłkarzy chce tylko więcej kasy niż mają i nie patrzą na potrzebujących. Zaimponował mi Aziz.
22
Podobno powiedział o tym piłkarzom w szatni przy stanie 0:3, jak się skończyło wiemy. Fajnie się zmobilizowali. Ten rak to jest takie cholerstwo, że szkoda gadać.
0
Ale te kondolencje to raczej do @leomesi996
11
Przyjmij moje kondolencje z powodu śmierci taty.
0
Puntkory jak w Przeglądzie Sportowym. :D
5
Wystarczyło, że obejrzał występ naszych orłów z Meksykiem i już osiwiał. :D
0
"Stadion Juve jest skomplikowany" - że co? :D
Jakoś dziwnie to brzmi.
1
Wolę się wstrzymać z oceną póki nie zobaczę jak prezentują się na zawodnikach. Mimo wszystko jednak uważam, że Nike w ostatnich latach słabo przykłada się do tych projektów. Barca zasługuje na coś lepszego niż kody kreskowe czy poziome pasy.
6
Ktokolwiek wygra tą nagrodę teraz i w przyszłości nie ma dla mnie znaczenia. To jest śmieszny plebiscyt.
17
To jest przesada żeby w telewizji już leciały reklamy świąteczne.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.4.
22
Łukasz Trałka
0
Nie odejdzie bo on pasuje właścicielowi.
10
Piszesz jakby miał 30 lat, a nie 20. Spokojnie, jeszcze da dużo radości.
4
Da się, zobacz na Real i ich poprzednie sezony. Też nie grali idealnie.
1
Arsenal nie ma planu na grę od dobrych kilku sezonów.
1
Fenomenalnie wygląda City. Uwielbiam oglądać ich grę, Guardiola świetnie ich ułożył.
0
Może się okazać, że jest tak dobrym dyrektorem sportowym jak piłkarzem.
Dembele już sprowadził, czas na Antka. :D
0
Jaki telefon marki Xiaomi polecicie? Bateria, jakoś zdjęć to główne czynniki. Trochę tego jest, chciałbym zasięgnąć waszych opinii na temat jakiś modeli.
81
Szczerze mówiąc, ja nie rozumiem jak granie na kompie może mieć cokolwiek wspólnego ze sportem. Jakoś mi to nie pasuje.
0
O to chodzi. Nie popadamy w zachwyt, ciężko pracujemy, stąpamy twardo po ziemi żeby osiągnąć założone cele. Visca el Barça!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pewnie, że nie gramy wyśmienicie. Mamy jeszcze wiele trudnej pracy do wykonania, na koniec sezonu wszystko może się diametralnie zmienić i to Real może śmiać się z nas.
1
Oby Real i Barca utrzymały formę do El Clasico.
0
Nie ma co zbierać. Hahaha, piękna środa. :D
0
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
0
Cakir dzisiaj jest wyśmienity (poza błędem przy pierwszej bramce, chociaż większą odpowiedzialność ponosi liniowy). Kompletnie się nie nabiera na te nury i machanie łapkami.
0
Kocham Cię wariacie! Alli pogrąża Real!
8
Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki.