2

Sedzia to moglby nie przeszkadzac w akcjach.

0

Bardzo dobrze, nawet nie szkoda tych słabych szwajcarow

0

Myślałem ze dominacja bedzie dosyć spora, ale no tragicznie sie ogląda ten mecz.

0

Dzisiaj byliśmy świadkami chyba "rewolucji" w piłce, sedzia obejrzal "zwykly" faul i zmienil decyzję, dal kartke dla symulanta, i teraz nasuwa sie pytanie czy teraz w każdym meczu Vini czy mekambe beda konczyc mecz z czerwona kartka? (Wymienieni zawodnicy zupełnie przypadkowo)

2

Przecież jakby var byl za czasów Pepe i Ramosa to chlop by grali co drugi/trzeci mecz xD

0

@Luciano99 i od koleczek, to też trzeba przypomnieć.

1

@BulaKG ale o to w tym chodzi. Przecież wiadomo ze w chu* ludzi jest normalnych no ale kara jest jako Panstwo.

0

Mi tez by sie nie chciało odchodzić, kontrakt jest, etat w szpitalu jest, czego chcieć wiecej

0

@Kozinho. Warto pamiętać ze my tez byliśmy frajerami z transferem "grizmana"

0

@michal26 no oby to wypaliło ale przeczucie mam ze to bedzie flop.

0

@michal26 wiadomo ceny w tych czasach sa kosmiczne ale weź porównaj takiego Gordona a Alvareza, jeśli chodzi o cenę oczywiscie

1

@BORO_12 nie ogladalem go w Atletico ale w City czy w Reprezentacji chlop biegal od jednego do drugiego ;OO

0

@robsesh skoro nie tracimy i nie strzelamy to te mecze sa przegrywane w karnych czy jak?

0

@PerroHerro Wiadomo jezeli cos w nim widzi to moze cos w tym jest. Osobiście nie jestem za tym transferem bo raczej potrzebujemy wmocnien na innych pozycjach.

1

@Dankho94isback Barca umie w takie transfery xD a potem jak bedzie trzeba sprzedać to wypozycza z dopłatą xD

0

@BORO_12 czego Alvarez nie da?

4

Barca nadal umie w transfery. Masakra

0

@PerroHerro ze tyle pieniędzy chca a najgorsze jest to ze pewnie tyle dadzą.

1

To sa jakies żarty xD

7

@Gaucho zes poleciał tera, na korki niemamy dla nich nawet.

1

@SinMistico szkoda klawiatury jeśli chodzi o Balde, pozbyć sie jak najszybciej.

6

@michaleu Raczej to duzy pstryczek ;D chlop walczy z tym z każdym a tu takie cos

0

@NeroTFP1 Nie mozna ich porównywać bo te 2 odklejence byly na tym samym poziomie.

0

@elcaminodelsol Ty tak poważnie?

1

Należy mu sie. Zna każdy kat w szpitalu wiec przyda sie jak jakis (odpukac) gracz dostanie kontuzji, to dobrze go poprowadzi.

19

Masakra porównać go z Balde to wstyd dla Cancelo, no normalnie przeciwieństwo

0

@Azi no taki ruch jakby wlasnie celowo chcial to zrobic.

0

Tem Garcia to dzban ewidentnie widać ruch tym łokciem.

6

Chlop kazdy faul gwiżdże pod real a karnego nie gwizdnal xD

0

@tbas To niezle arcydzieło. Granie z kontry nie wymyślono dzisiaj

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?