1

@norbi77 No dokladnie.

1

@norbi77 tak sie kończy pajacerka przy karnych

1

Tego olmo to trzeba sie pozbyć jak najszybciej

1

@Bolton 90% rywali tak gra z city (wzór hajty)

3

@Aequlibre jeszcze trzeba podkreślić ze z defensywnym Interem który strzeliła nam 7 Bramek xD i Atletico które strzeliło 3

1

Przynjamniej kazdy kąt SORu zna

0

Mam nadzieje ze na pod koniec meczu bedzie jakis przekret na korzyść Sociedad tak zeby poszczekali teoche materace

0

@kejdzi na Barce ideolo styl

3

No i 3 podobne sytuacje ale tylko 2 czerwone byly ;)

0

Niepotrzebny kolejny który obrazi Araujo.

0

@Filipem złożyłem.cv czekam na az sie odezwa, tak mowili

0

@Filipem no właśnie wraz z ta taktyka nie zawojujemy za bardzo

0

Oczywiście sa takie mecze gdzie sędziowanie to zart ale jak do jasnej chole** te prześcieradła mogs mówić ze zart skoro oni na tym skorzystania i to kilka razy

0

Wydaje sie ze prawidłowa decyzja ale to tylko przypadkowo ;]

0

Bez spiny ale porównajcie teraz nasze faule na te czerwone a faule Ramosow czy dziobaków Pepe

0

@Gomess nie uda sie, nie uda się z obrona grająca takie gowno i na dodatek na 50 metrze.

0

@Aragorn33 rasizm kumpel rasizm

1

Tymczasem Vincius sobie bije brawo dla szedziego i nic z tego niema xD cos pięknego 2027 rok

0

@KamilooosPL wybacz chyba mialo byc do gościa co napisal ze byla "nowa akcja"

0

Jaki to jest placek w tym dwumeczu to szok

3

Po co Davies wszedl jak nie chce mu sie wracać xD

0

@fracek13 albo koln jakies

2

@Aragorn33 hahaha cos pięknego ciekawe czy ktos bedzie to pompował

0

@KamilooosPL przecudowny komentarz do sytuacj8

0

@KamilooosPL xD a jak jest w polu karnym to kiedy sprawdza?

0

@Barceloniarz987 po 1 meczu byl bogiem xD

0

@jeonek a jak Ferran zdobył bramke po rzekomych rękach i jednych i drugich to nie bylo przyjmowania piłki? Koleżanka pyta

2

@Arden oglądasz mecz?

0

To ten świetny Neuer najlepszy bramkarz xD

1

Ciekawe czy arbelona pachołek powie cos o sedziowaniu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?