Barca_bwo
Dołączył/a: listopad 2014
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77 No dokladnie.
1
@norbi77 tak sie kończy pajacerka przy karnych
1
Tego olmo to trzeba sie pozbyć jak najszybciej
1
@Bolton 90% rywali tak gra z city (wzór hajty)
3
@Aequlibre jeszcze trzeba podkreślić ze z defensywnym Interem który strzeliła nam 7 Bramek xD i Atletico które strzeliło 3
1
Przynjamniej kazdy kąt SORu zna
0
Mam nadzieje ze na pod koniec meczu bedzie jakis przekret na korzyść Sociedad tak zeby poszczekali teoche materace
0
@kejdzi na Barce ideolo styl
3
No i 3 podobne sytuacje ale tylko 2 czerwone byly ;)
0
Niepotrzebny kolejny który obrazi Araujo.
0
@Filipem złożyłem.cv czekam na az sie odezwa, tak mowili
0
@Filipem no właśnie wraz z ta taktyka nie zawojujemy za bardzo
0
Oczywiście sa takie mecze gdzie sędziowanie to zart ale jak do jasnej chole** te prześcieradła mogs mówić ze zart skoro oni na tym skorzystania i to kilka razy
0
Wydaje sie ze prawidłowa decyzja ale to tylko przypadkowo ;]
0
Bez spiny ale porównajcie teraz nasze faule na te czerwone a faule Ramosow czy dziobaków Pepe
0
@Gomess nie uda sie, nie uda się z obrona grająca takie gowno i na dodatek na 50 metrze.
0
@Aragorn33 rasizm kumpel rasizm
1
Tymczasem Vincius sobie bije brawo dla szedziego i nic z tego niema xD cos pięknego 2027 rok
0
@KamilooosPL wybacz chyba mialo byc do gościa co napisal ze byla "nowa akcja"
0
Jaki to jest placek w tym dwumeczu to szok
3
Po co Davies wszedl jak nie chce mu sie wracać xD
0
@fracek13 albo koln jakies
2
@Aragorn33 hahaha cos pięknego ciekawe czy ktos bedzie to pompował
0
@KamilooosPL przecudowny komentarz do sytuacj8
0
@KamilooosPL xD a jak jest w polu karnym to kiedy sprawdza?
0
@Barceloniarz987 po 1 meczu byl bogiem xD
0
@jeonek a jak Ferran zdobył bramke po rzekomych rękach i jednych i drugich to nie bylo przyjmowania piłki? Koleżanka pyta
2
@Arden oglądasz mecz?
0
To ten świetny Neuer najlepszy bramkarz xD
1
Ciekawe czy arbelona pachołek powie cos o sedziowaniu