0

Ze 2 bramki chociaz i bysmy byli w grze

0

Za duzo w lidze juz zimnych prysznicow

0

Zawsze strzelalismy gola dla psg

0

1 celny strzal Barcy przez 80min serio ?

0

Dlatego Lucho nie przedluzal kontraktu bo juz nie ma pomyslu na gre

0

Z p$G nosz kur. nie moge przebolec tego

0

Zegnamy sie z LM

0

To jest pierwszy mecz z psg bez Xaviego

0

Jak Barca nic nie strzeli to juz mozna sie zegnac z LM

0

emery do enkuku: kos i symuluj ile wlezie

0

Mial byc piekny wieczor a jest dramat

0

Wiecej sil maja po grze w ogorkowej lidze

0

Barca jak przegrywa to z hukiem

0

Jakby Barca miala takie sytuacje co psg to by byla manita

0

Odrazu inaczej gra wyglada po zejsciu gomesa

0

My sie smiejemy z danilo w realu a real ma beke z gomesa u nas

0

Gra w Barcelonie go przerasta

0

Wreszcie ja pierd.. nich juz nigdy nie wchodzi

3

Przymierzyl sobie i gol wszyscy sie patrza lol

1

trafia na real i zagraja wielkie G...

0

Tyle pompowania kasy w pilkarzy sztab trenera ... musialo przyniesc owoce

0

Gomesa przekopali w szatni i wyszedl wystraszony

8

Juz dawno powinien byc w Barcelonie ale nie lepiej kupic drewno

0

To wstyd zeby tak klub jak Barcelona miala takie drewno w druzynie

0

psg mecz zycia

1

Teraz kazdy tak z nami gra ale Luczo nie wyciaga z tego wnioskow bo mysli ze Messi wygra mecz

0

To wyglada jakby Luczo rzucil pilke i sobie grajcie. Nie ma zadnego pomyslu na ten mecz.

0

Oby nie bylo powtorki 0-7 z bayernem

0

Czemu musial to byc gomesz

1

Gomes kurw zamiast uderzyc odrazu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?