Barcaa12
Dołączył/a: wrzesień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@blakkudium ale ejst goat
0
@MOLESTA prawnicy man city beda obsypani zlotem
1
@tomek8756 zeby zaistniec na eurowizji to trzeba by wystawic jakeigos homo albo inne dziwolongi to nie jest konkurs dla normalnych piosenkarzy
0
@Nightraider co ty gadasz przeciez oni w 2 tyg byli juz pod kijowem maja co chceli czyli wschod ukrainy i sie z tamtad nie ruszaja
0
nasciagali tam tylu zawodnikow i jeszcze im malo
3
Cymbajos w całej okrasie
2
@mate92 przecież biega w stroju wieziennym
0
Mokembe hahaha.
0
@VamoSBarca88 to są więźniowie systemu
1
Co to za więźniowie grają w pomarańczowych strojach
0
@Barca-Messi10 jaki GOAT taki puchar swiata
11
Haha jakie padolino
0
Po co tak bezsensownie wchdozic przy takim wyniku
1
@Jakchcesz kardio same się nie zrobi
1
Gdzie karny za takie coś
1
Ale ładnie raphinha
0
Że też Sevilla akurat z nami musiała zacząć grać
2
I znowu de Jong kurw
5
To sobie Cubarsi odpoczął xd
4
Znowu araujo łamie linie
0
@D10SLEO ta plonaca planeta juz mu mozg wyzera
6
oni serio sa oderwani od rzeczywistosci
0
Jak można tak hańbić numer 10
2
@Mitch_Atleta idealnie pasuje do realu
0
Ewidentny karny stempel
0
Atletico jedziecie z kiepami
0
@Rastafarnianin bo w niemczech żlopia piwsko na stadionach
0
Szykuje się kolejne strzelane w niedzielę z Sevilla w pierwszym meczu było 5:1
1
Bez Araujo lepiej wygląda linia obrony bo on często ja łamie
1
Ancelotti też nie lubi grać z Flickiem