2

@blakkudium ale ejst goat

0

@MOLESTA prawnicy man city beda obsypani zlotem

1

@tomek8756 zeby zaistniec na eurowizji to trzeba by wystawic jakeigos homo albo inne dziwolongi to nie jest konkurs dla normalnych piosenkarzy

0

@Nightraider co ty gadasz przeciez oni w 2 tyg byli juz pod kijowem maja co chceli czyli wschod ukrainy i sie z tamtad nie ruszaja

0

nasciagali tam tylu zawodnikow i jeszcze im malo

3

Cymbajos w całej okrasie

2

@mate92 przecież biega w stroju wieziennym

0

Mokembe hahaha.

0

@VamoSBarca88 to są więźniowie systemu

1

Co to za więźniowie grają w pomarańczowych strojach

0

@Barca-Messi10 jaki GOAT taki puchar swiata

11

Haha jakie padolino

0

Po co tak bezsensownie wchdozic przy takim wyniku

1

@Jakchcesz kardio same się nie zrobi

1

Gdzie karny za takie coś

1

Ale ładnie raphinha

0

Że też Sevilla akurat z nami musiała zacząć grać

2

I znowu de Jong kurw

5

To sobie Cubarsi odpoczął xd

4

Znowu araujo łamie linie

0

@D10SLEO ta plonaca planeta juz mu mozg wyzera

6

oni serio sa oderwani od rzeczywistosci

0

Jak można tak hańbić numer 10

2

@Mitch_Atleta idealnie pasuje do realu

0

Ewidentny karny stempel

0

Atletico jedziecie z kiepami

0

@Rastafarnianin bo w niemczech żlopia piwsko na stadionach

0

Szykuje się kolejne strzelane w niedzielę z Sevilla w pierwszym meczu było 5:1

1

Bez Araujo lepiej wygląda linia obrony bo on często ja łamie

1

Ancelotti też nie lubi grać z Flickiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?