0

Spider Man na 2:2 . Spalony jednak

0

Galagher xddd. Hah

1

Sevilla na 2:1 !

0

Ale brama lukebakio i 1:1 atletico sevilla

0

De Paul przymierzył i 1:0 dla atletico

2

Jprdle wszyscy się patrzą jak pila leci

0

@fmX on tak gra od początku meczu

4

Flick nadaje z wieży kontrolnej

2

Jakim cudem ten Avila bez kartki

0

Nie było spalonego

0

@Mustbe11 zobaczymy pod koniec sezonu może tak być że chwilowy zjazd jest

0

Ferran hahahaha xd

0

@Michall99 temu powinni zatrzymywać czas i skończy się leżenie

1

Tutaj wszystko jak skrupulatnie sprawdzają a z las Palmas to varu przez cały mecz nie było widać

0

Flick przeszedł chrzest dostając czerwo w La lidze

0

Dr Jong pajacu kurw

0

No gdziesz za takie coś karny

0

Nie klei się gra

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jeszcze chłop protestuje że nie było faulu co za łeb

2

Penia obronił to Szczęsny już może się pakować

0

Pena jak zwykle nie wie co się dzieje

7

Ale mapet zezłomowany

0

Gooool jejjee !

0

Jest obronil brawo !!!!

0

Penality wraca na boisko

5

Goooooool jazda z plackami

0

Real by mial z tego karnego na 100%

0

Aj ładna akcja szkoda

3

Myślałem że to ter stegen na trybunach xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?