Bartula
Dołączył/a: lipiec 2021
Wrocław
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
To co zrobił Valverde, to kryminał, ale lepa za tę reklamę, to by się należała.
0
Skąd oni biorą tak nieciekawych komentatorów, z tak słabymi głosami?
30
Knur poświęciłby swoje życie, żeby nas pogrzebać.
6
@Messibestplayerintheworld Treść notatki: Lewandowski był zły, Raphinha był zły, Kounde był zły i trawa też była zła.
2
@Deviler Śmierdząca sprawa xd
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja raz w Tajlandii zamówiłem na następny dzień, żeby dojechać nas lotnisko i nie przyjechał, także nie wiem xdd
1
@DonAndresFCB Różnie bywa. Tak samo mogliśmy w pierwszej połowie strzelić 2 bramki i wszystko poszłoby w drugą stronę, a prawda jest taka, że było tyle w dupę, bo kompletnie odpuściliśmy bieganie i wszystko się posypało jak domek z kart po straconej bramce.
0
@John_Doe Skoro Mbappe można oszukiwać, to rozumiem, że mniej majętnych też?
0
@Bobo25 @kuz O fak, miałem na myśli brak szczęścia w pierwszej połowie, a później było odpuszczenie.
0
Powiem tak. Szkoda, że nie mieliśmy szczęścia w drugiej połowie i szkoda, że po straconej pierwszej bramce zaczęliśmy oddawać resztę za darmo. No cóż, z takim składem i tak wyglądało to bardzo dobrze.
2
Kurwa co tu się odpier...
0
@ANTONIO19 Każdy zadaje sobie to pytanie.
1
Felix zamiast lewą, to przekłada bezsensownie.
1
Z jednej strony szkoda, że Messi splamił swoją karierę pobytem w tym śmierdzącym klubie, ale dobrze, że przynajmniej ich porządnie wydoił.
9
Jak Jebas wlepi nam walkowera, to macie szanse, kochanie.
0
@Foro To zależy co robisz i na jakim poziomie.
3
@Cule1234 Liga ulepiona z kupy.
1
Czy w tym klubie kiedyś będzie spokój? Chciałbym poczytać o piłce nożnej raz na głównej, a nie o jakimś gównie prawnym, które pojawia się codziennie. (Tak, wiem, że piłka zamknięta jest w strukturach formalnych, ale chodzi mi oczywiście o ten cyrk).
0
@Cotutajsiedzieje Krychowiak.
3
@jeyx77x Skoro Ty możesz pieprzyć, to dlaczego inni nie mogą cukrzyć?
3
Na pewno się nie poda prosiak do dymisji z własnej woli. Musimy mieć jakieś potężne dowody, żeby do tego doszło, chociaż dziwiłoby mnie, gdybyśmy publikowali takie oświadczenia bez pewności.
0
Zbigniew Boniek na prezesa!
34
Wyobraźcie sobie równoległą rzeczywistość, w której la ligą zarządza przemiły staruszek o imieniu Juan. Juan zna się na biznesie (prowadził niejeden w życiu), pochodzi z małej miejscowości w Hiszpanii (nie sympatyzuje z żadnym klubem z pierwszej klasy rozgrywkowej) i nie ma mordy jak rozrzutnik do gnoju. Coś pięknego.
1
@Zoker Nie przypominam sobie, żeby Gil Manzano takową otrzymał.
3
Mbappe, wina Messiego.
2
@Katalonbar Trudno, żeby lepiej grał, skoro trener nie ma wizji na grę, a każdy oddaje mu piłkę z niewyjaśnionych przyczyn, nawet w najbardziej idiotycznym momencie.
0
@Striker Ale on ma być graczem rezerw czy co? Jakoś mało konkretów o jego roli usłyszałem.
0
Czy Julian Araujo żyje? O co z nim chodzi? Kolejny przekręt?
0
@MOLESTA W takim razie ile rozegrałeś spotkań na pełnowymiarowym boisku w jakiejkolwiek lidze? Gdyby go kopnął i Gakpo wykonałby ten sam ruch (co robi praktycznie każdy), to już symulki by nie było?
1
@MOLESTA Nie wiem co to było, mówię z doświadczenia, które podpowiada mi, że nie był to jeden wielki plan oszustwa, a jedynie częsta sekwencja zdarzeń, która prowadzi akurat do tego typu upadku. Potem pewnie była symulacja po wszystkim, ale to, co jest na filmie, to według mnie nie jest gra aktorska.