Bartula
Dołączył/a: lipiec 2021
Wrocław
3 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MOLESTA Według mnie, to nie była symulka, a naturalne zdarzenie. Gdyby zostawił nogę, to przeciwnik by go sfaulował, a zabrał ją automatycznie i w jego głowie dostał kopa, dlatego zaczął się przewracać.
@Firestone Ale dlaczego karać kogoś, kto wykonuje pewne ruchy w ramach zasad, skoro nie znamy przecież niczyich zamiarów? To problem sędziego czy widzi gdzieś faul, czy nie. Jeśli daje się nabrać na symulkę, to znaczy, że się nie nadaje, bo patrzy na upadek, a nie na kolizję. Jeśli nie ma faulu, to gra toczy się dalej i tyle.
1
@msmsms Grau kiedyś u nas przypadkiem.
4
Potężny Robertttttttttttttttt!
0
Może niech Bori Fati wejdzie na boisko, gorszy od Ansu nie będzie.
0
Fatiego piłka parzy? Bo sprawia takie wrażenie.
0
Fatinaldinho jednak?
4
@Compadre Nie, to my tak gramy.
8
Uwielbiam moje 90 minutowe lekcje francuskiego raz w tygodniu.
4
Muller - zawodnik niedoceniany, ale jaki przydatny i inteligentny.
1
@Medium Borussia myślę, że nie ogarnia przede wszystkim.
0
@Emhyr Kryminał, który w niższych ligach nie przechodzi.
1
Jak to jest, że Bayern od tylu lat zawsze trzyma pewien poziom i nigdy nie schodzą poniżej. Zawsze ich podziwiam w tym aspekcie.
1
@Firestone Nic tu nie trzeba było wąchać, widać było z kilku kilometrów, że to jest nieporozumienie.
1
Poszedłem się umyć po swoim meczu, a tu 3 Bayern strzelił w tym czasie xdd
0
@JimMorrisonFCB Coś w tym jest.
1
@Colon Nie włączam się w nie raczej, a teraz usłyszałem właściwe interwały i mnie natchnęło.
1
@JimMorrisonFCB Proszę o jakiś feedback, bo rzadko znajduję kogoś, kto ma cierpliwość do takiej muzyki i jestem ciekaw czy się podoba.
1
@JimMorrisonFCB @Colon Nie mają wiele materiału, tylko dwa albumy. Myślę, że możesz odpalić najpierw "Phase", a potem "Automatic". Utwór "The Magnificent Moon" z "Phase", to dla mnie bajka.
Generalnie, to mają wrzucony na Spotify i YT koncert, który zagrali na wyspie South Channel Island (Są tam pomieszane utwory z dwóch albumów), dlatego polecam YT, bo widać tam piękne widoki i jest generalnie utopia.
Gatunek, to psychodeliczny jazz, więc rozumiem, że może nie podejść.
1
@JimMorrisonFCB Daje mi klimat Mildlife - zespółu z Australii, którego słucham. Atmosfera podobna, ale dochodzą prawdziwe instrumenty i mniej rozmyte, bardziej znane syntezatory.
2
@BartqRKO No będzie 600 zł z tego.
1
@BartqRKO Ja mam jakieś breakout'y itd. na drugim koncie, bo nie chciało mi się rynku odblokować nigdy xd
3
Nie dziwię się Messiemu. Też chciałbym zagrać kiedyś z moim idolem - mówię oczywiście o Robercie.
13
@Kondziubarca Jorge Messi może zostać w Paryżu.
3
@Michael24 Chodzę w sukience dla lepszej wentylacji.
17
@tristan87 Jeszcze zawału by dostał, jakby zobaczył, że nie umiemy wymienić 5 podań w dziadku na treningu.
15
@tristan87 Niech się skończy ten cyrk, przecież to jest żałosne. Wybierają sobie kogo zawieszą, a kogo nie.
1
@Emhyr Polecam się na przyszłość.
8
Szkoda, że powód usunięcia komentarza nie jest podawany na stronie.
0
@AlwaysBlaugrana Trudno się im dziwić.
2
@shahman Tam, gdzie ojcowie słabo grających piłkarzy nie szczekali.