2

Kolega wyżej chyba wyczerpał temat, zamykam.

0

To niezły Gibraltar po kursie 31

0

Niestety nie można płacić w pociągu xd przynajmniej nie w tym

8

Nie pojedz tym pociągiem co trzeba, bo gość nie miał wydać ze 100 zl na bilet :) Nie mogę się doczekać reszty dnia, bo zaczął się świetnie.

0

Nie wiem z jakiej paki Mahrez do tego karnego podszedł xDDDD

2

Gościu od TT Romy to lepszy cwaniak, już nie pierwszy raz.

4

To jest mecz dla koneserów taktyki. Jakimś świetnym widowiskiem dla zwykłego kibica bym tego nie nazwał. Co kto woli.

0

Na papierze tak, bo na boisku to wyjść nie może z połowy boiska.

9

"uwzgledniajac aspekty ofensywne i defensywne."
zobacz ile BVB traci bramek...

0

Thiago zawalił ostro przy tej bramce ;/

0

Dni Mourinho są policzone.

0

To niezły Baja Munszen
#Korekta, 0:0

0

4-3, serio xDDD

0

Ta, to Ci uratował xD

0

Dobrze, że na ten Dortmund nie dawałem, to jest tragedia jakaś xD

0

Miał ktoś jeszcze taki problem z YT? Ucina mi liczbę wyświetleń przy filmikach na przeglądarce google chrome.
https://iv.pl/images/76641212859814339308.png

0

Wie ktoś czy ZUS od ręki zaświadczenie o składkach za poprzedni rok wystawia? Czy trzeba czekać ileś czasu, PILNE.

4

Mamy tooooo, finał! : D

4

Tak blisko, Boże!!!

5

Przykro patrzeć, serio.

0

Klawiaturę wpierw ogarnij to popiszemy.

0

No możliwości rozwoju to mają, ligi uniwersyteckie są we wszystkich sportach, hokej, baseball, siatkówka. Może to nie są jakieś kozackie kluby, ale z nich wyłapują 'perełki' i pchają dalej.

0

Zgadza się, mają ligi jednak bardzo słabe w porównaniu do Europy a zawodników produkują nieprzeciętnych, również paradoks, choć to pewnie wynika z innych czynników.

0

Optymizm dobra rzecz, zobaczymy.

0

A Brazylia ma mocną ligę w piłkę nożną? xD Argentyna? Urugwaj?

3

Tak, tylko my mecze z Sevilla i Atletico + Bilbao na wyjeździe mamy wciąż przed sobą :)

7

Niby punktów tyle samo, ale jak się popatrzy gdzie my traciliśmy pkt a gdzie Real to już słabo wygląda. ;/

0

Tego nie neguję, są faworytami, ale to nie znaczy że zapewnili sobie awans do finału przed meczem :D

0

Nawet jak nie wygrają to ta banda ignorantów, która skazywała naszych na porażkę powinna się zastanowić nad swoim życiem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?