0

Kurtuła bezcenna mina xD

1

Widać to było w meczu Brazylii z Belgami m.in.

1

Marcelo świetnie uratował :)

0

Taki stary a taki głupi xD

1

Vinicius pewnie

25

A tam pobił od razu, pokorę przywrócił

0

Widziałeś kiedyś, żeby na tej stronie po komentatorze nie jechali? xD

1

Ale te Atleti mizerne, z taką grą to dla mnie mogą 1-5 przegrać i płakać nie będę

2

Ale typowa fifa 14 xD Laga, wybiegnięcie napastnika i baniak z kąta

12

" W gwarze piłkarskiej- pod ladę"
W gwarze sklepikarzy ze spożywczaka chyba xd

0

Ale wpieprzył, hahaha

1

Ta, tez mi jego czupryna mignęła xD

1

Twierdzisz, że jakbyś miał skreślać każdą drużynę która zepsuła Ci kupon to nie miałbyś czego grać już? xD

5

:( Życie to nie bajka

6

Ja pakuję manatki do roboty a mamuśka do mnie "gdzie Ty się pakujesz jak jutro masz wolne"
Ja już się gubię w tych świętach xD

0

Najlepsze, że gość i tak do piłki by nie doszedł

3

Suarez jaki klej w nodze

2

Z piernikiem w gębie xD

1

No cóż, trzeba wiedzieć co z piłką zrobić xD

0

Busi i żółta na początku, klasyka gatunku :D

0

Bramka, nie ma wątpliwości. Cyrk w obronie, część 64.

1

A ja Messi

1

Co ty, 60 to nie jest zły wynik, uwierz że przyjdą gorsze :D Lepsze oczywiście też, ale nie zdziw się jak kiedyś 20 pkt złapiesz.

2

Idealnie dobrałem zawodników, których trenerzy nie powołali na mecze. To mi się udało :)

1

Ozil sabotażysta nie z tej ziemi :D

0

Aguero co za porażka...

48

Ta, jak pauzował za kartki

12

I ta wrzawa kibiców Arsenalu, gdy uda im się wejść na połowę City na 5 sekund xDDD

0

No ta, zapomniałem o Valencii, to 4 miejsce czeka xD

1

Ta, 3 miejsce już czeka :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?