Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
50
Zidane: Są ludzie, którzy znają się na piłce i wiedzą, że Karim jest świetny
Dzienniczku, to będzie dobry dzień!
1
Nie wiem czy tak cały świat oszalał. Spora część ze złości - to na pewno.
0
Jeden z ciekawszych dwumeczów, bez wątpienia
3
Francuski to Lech roch żelipapą
0
Jeszcze go trzyma po ekstraklasie
0
Rozumiem, dzięki za pomoc :D
1
No bo właśnie mi sms wysłali, że zużyłem pakiet o pełnej prędkości i teraz mam max 1 mb/s a jest początek miesiąca i nie wiem czy to się odnowi jakoś, jakbyś wiedział to daj znać ;p
0
Korzysta ktoś z 'nielimitowanego' internetu z Play? Help! :D
1
Emery profesjonalista, od ćwierćfinału dystans xD
0
Można w lidlu i różnych lewiatanach albo żabkach, ale smak to już nie ten niestety :D
1
Oj, sporo osób się dziś przeliczy :D Zaprawdę powiadam Wam.
0
klasyka gatunku xd
1
Nie wiem po co gloryfikować tego Marciniaka, nie pierwszy raz się ośmiesza takimi decyzjami.
77
Jakbym nie oglądał meczu i przeczytał LR to bym pomyślał, że przegrywamy co najmniej 0:3. Masakra.
0
City na prowadzeniu z Chelsea
13
-Jo Jo Ja
xD
0
2 kluczowych graczy, świetny bilans meczu, tutaj na 3 piwach się nie skończy xd
2
Antypiłkarz. Innego określenia nie znam, przynajmniej wśród cenzuralnych słów.
18
Aha. Dobrze, że napisałeś, idę po browar bo nie wytrzymię xD
0
Musisz mieć konto i odpalić zakłady na żywo jak zacznie się mecz i wtedy wejść w transmisję do tego meczu :D Jakoś tak to się robiło.
0
Lipa, na 1/4 ekranu max i chyba bez komentarza żadnego :D
0
Tymczasem na trybunach
https://iv.pl/images/27949592105782770326.png
0
1-4, ładują jak w kaczą dupę.
0
Wiem, też gram na fortunie, ale ostatnio grałem sporo na rożne a tych więcej jest na STS.
1
Z legalnych fortuna ma lepsze kursy niż STS aczkolwiek dużo mniejszą ofertę, ciężko tam obstawiać rzuty rożne itd. Między tymi dwoma bym wybierał.
3
Każdy rywal w walce o Serie A w końcu łapię zadyszkę. Juve chyba wykupiło karnet na mistrzostwo na kilkanaście lat, zdziwię się jak w tym roku nie zdobędą scudetto
0
"Zaraz zaczynamy, ale najpierw minuta ciszy"
i tak co tydzień w la liga :D
0
Dybala, niesamowitee :D
25
Parę miesięcy i wróżę upadek. Zdecydowana większość wchodziła tam po linki :D
0
Chciałbym się z tym gościem napić wódki, tak o, po prostu :)