Barwindg
Dołączył/a: grudzień 2014
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeść nie może przez te zmarnowane setki.
1
Juve już nawet nie na połowie tylko przed polem karnym, mam nadzieję że zostaną wyeliminowani, rozumiem że taki mają styl, ale mało to atrakcyjne.
0
A ten dalej swoje... xDD
5
gruby to gruby jednak, życia nie oszuka
4
Nie rozumiem Juve, cofnęli się całkowicie przy takich błędach w obronie kogutów. Mogli dorzucić jeszcze jedną, sami są sobie winni.
2
Napisałem komentarz dla beki a tu jakieś wiązanki w moją stronę xD Wyjmij kija.
19
Jak według Ciebie strzeli to daj z 5kola ze strzeli xd
11
Popkowi*
Już tak jestem wyczulony na tym punkcie, że masakra xD
0
fili.tv wystarczy wpisac i też działa
2
filitv działa xd
36
http://mistrzowie.org/uimages/services/mistrzowie/i18n/pl_PL/201203/1331023135_by_Axaros.jpg?1331023135
Leci xD
12
Niektóre żarty są tak słabe, że wręcz śmieszne i ten się do tej kategorii zalicza xDD
10
Normalnie, zdrowiał zdrowiał i wyzdrowiał xD
0
Wie ktoś może co w przypadku remisu w pucharze fantasy PL ?
1
Co to za wióry xDDDD
0
Ten Sturridge to jest jakaś komedia xD
4
Chwała Bogu, że już telewizji nie oglądam. Jeszcze większa, że nawet telewizora nie mam xD
0
Fakt. Coś kosztem czegoś :D
3
Nie wiem co ma Real do komentarza, który wstawiłem. Dotyczy on Barcelony.
0
Kto by się spodziewał że punkty to my będziemy tracić z Getafe i Celtą u siebie.
4
Tak, bo to takie niewiarygodne, żeby Paryżanie polegli, przecież mają Neymara :D Dajcie spokój, ja stawiam szanse 50/50.
0
RSSS to nie pachołki, ale na Bernabeu grają gorzej niż pachołki.
28
Niektórzy nawet streama nie włączyli a już mogą wyłączać XD
0
Masakra ile błędów City, 1-1 Vardy
0
Za duża presja, szkoda
0
To odpalił rakietę
1
Ciężko wyobrazić sobie gorsze wejście xDDDD
0
Tutaj komentujemy wszystko, taka specyfika tego działu :D Trzeba się przyzwyczaić.
6
Ten Alli jest tak pompowany, że masakra, przecież on nie wyróżnia się niczym specjalnym, fakt że jest młody, no ale bez przesady.
8
Dawno tak słabych derbów Londynu nie widziałem. Szarpana gra, zagęszczony środek pola, dużo fuli i niedokładności, słabo.