0

Nie jeden chłopak chciałby miec taka ręke jak Messi. Uwierz.

1

Alves dziś to kompletna tragedia . Nwm dlaczego Lucho nie da szansy Martinowi. Szkoda porazki , ale to moze nas tylko wzmocnic . VeB !

0

ja prd !! co sie dzieje z ta stroną od jakiegos czasu sie nie da skorzystac w czasie meczu !!!!

0

Dziekuje . Dobranoc .

0

psg nas klepie az cos mnie trafia .. ;/

0

Alves tragedia !!!!!!!

0

To tylko 2 bramki.. Messi , Neymar i reszta dacie rade tylko poprawcie gre !

2

Jesli druzyna sie ogarnie to mozemy to wygrac

0

Od bramki Veratiego gramy słabo

0

za dużo pozwalamy PSG , taka prawda

0

A Mascherano niech dalej gra na obronie...

0

zdecydiwanie bład Ter Stegena

0

Barca cisnie , PSG rozny i strzela...

0

kurde i znow to samo... ;/

0

Aleee szkoda....

0

Ale akcja ja prd :)

0

Messi geniusz !!!!!!!!!!!!!!!!!

0

No to robi sie nie ciekaweie

0

Alves zamiast wybic to idzie z piłka

0

Standardowo : Ciary hymn !

1

Jazdaaa Vamos Barca po 3 pkt ! :)

0

0-1 dla nas taki wynik dziś :)

0

Ja tylko mowie ze Pedro w ataku nie zalicza sie do siły ognia

0

Z tym najmocniejszym atakiem to przesadaa , Messi i Neymar tak ale Pedro ? a co do Mascherano na obronie a Pique ława to mam nadzieje ze to dobra decyzja..

0

Mascherano na obronie no ja cie prd... a Pique ława..

5

Leo jaka łapa :D niezle przypakował przez ten okres co był w Argentynie :)

0

A niech sobie tam siedzi :) oby dzis dostał lekcje futbolu od Messiego i Neymara :P

0

Messi dziś będzie chciał pomścic ten stadion :)

0

Rozwalimy ich :D

0

Oby Leo i Neymar rozpracowali ich :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?