Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves totalna padaka , ciągle błedy popełniał , szkoda ze nie kupiliśmy Cuadrado
0
Wczoraj boki naszej obrony jechali jak chcieli , taka prawda. Alves tak mnie wkurzał ze myslałem ze ten monitor rozwale . Co on robi w FCB to ja nwm...
0
Dobrze mówi Andres. cała drużyna nie błyszczała formą , po tym jak PSG strzeliło bramkę na 2-1 , Barca dośc słabo grała . Trzeba jak najszybciej o tym zapomnieć i wrócic na zwycięskie tory. Osobiscie jak prawie każdy czekam na Suareza, powinno byc o niebo lepiej z nim , bo sorry ale Pedro , Munir czy Sandro to nie ten poziom. Tylko Luis w ataku z Messim i Neymarem może nam dać ta siłe ognia którą potrzebujemy.
1
Nie dośc ze ława to jeszcze kontrola. No niezłe jajca. Pique by wczoraj sie przydał mówcie co chcecie ale to prawda.
0
Taa jasne taki klub jak Barca i nie gotowa na LM. Dobra żarty sie kogos trzymają. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.
0
No właśnie i tego się obawiam
1
A Ty co nie rozumiesz znaczenia wyciąg ? tylko z nartami Ci sie kojarzy ?
0
Lucho prosze Cie wyciąg wnioski i przesun Javiera na DP a na ŚO Pique
3
No defensywa dziś nie popisała się , ale występ Mathieu zasługuje na pochwały , wysoki stoper który wszystkie piłki górne wygrywał gdy było zagrozenie. I własnie to Pique powinien byc jego partnerem na obronie , a Mascherano na DP. Alves to nieporozumienie co dzis zagrał , błedów a błedów.
2
Od siebie powiem tyle : Mascherano powinien grac ciągle jako DP a Pique na jego miejscu na ŚO. Ale to już decyzja Lucho , moje marzenia tylko.
0
Rekord piekna sprawa , brawo Generale , oby jeszcze więcej. Ale porażka trochę boli , lecz wierzę ze wyjdzie nam to na dobre !
0
Nie jeden chłopak chciałby miec taka ręke jak Messi. Uwierz.
1
Alves dziś to kompletna tragedia . Nwm dlaczego Lucho nie da szansy Martinowi. Szkoda porazki , ale to moze nas tylko wzmocnic . VeB !
0
ja prd !! co sie dzieje z ta stroną od jakiegos czasu sie nie da skorzystac w czasie meczu !!!!
0
Dziekuje . Dobranoc .
0
psg nas klepie az cos mnie trafia .. ;/
0
Alves tragedia !!!!!!!
0
To tylko 2 bramki.. Messi , Neymar i reszta dacie rade tylko poprawcie gre !
2
Jesli druzyna sie ogarnie to mozemy to wygrac
0
Od bramki Veratiego gramy słabo
0
za dużo pozwalamy PSG , taka prawda
0
A Mascherano niech dalej gra na obronie...
0
zdecydiwanie bład Ter Stegena
0
Barca cisnie , PSG rozny i strzela...
0
kurde i znow to samo... ;/
0
Aleee szkoda....
0
Ale akcja ja prd :)
0
Messi geniusz !!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to robi sie nie ciekaweie
0
Alves zamiast wybic to idzie z piłka