Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Mamy Bartre który jak widac coraz więcej pokazuje , rozwija sie i to bedzie nasz klasowy obrońca , po co az tyle płacic..
0
Skoro Bojan nic nie pokazuje w takim Ajaxie to o czym tu mówić o powrocie do Barcy.. Sprzedać go , pieniądze się przydadzą , musimy odnowic skład
6
Spoczywaj w spokoju Tito :(
0
I dobrze , Monaco buduje niezły team , Victor bedzie tam napewno szczesliwy
0
Wspaniała inicjatywa ! oby tak dalej ;)
7
i tu ma racje , zachowuja sie jak dzieci albo i gorzej , dosłownie
0
Brawo Dani ! trzeba tępic rasizm !
0
To tylko swiadczy o tym jak bardzo Busi był związany jako z trenerem Tito...
1
haha Alves rozwalił system tym bananem powaga !! :D
0
Villareal przegrał na własne zyczenie , nie ma mowy o pomocy sedziów dla nas , strzelili sobie 2 samoboje mają pecha , 3 bramka Messiego prawidłowa
0
alez mecz !
0
Fart z tym samobojczym
0
dawac dawac !
0
Nowy trener ,nowy zarząd, nowi zawdnicy , sprzedac tych co juz nie maja zapału do gry i mozemy zaczynac nowy sezon , ten jest stracony po całosci
0
daruj sobie takie komntarze i uszanuj smiecr Ttio
0
juz brak mi słow....
0
do szatni kurde najgorsza !! ;/
0
no i masz ;/
1
Młody brawo !!!!!
1
Nam pomogą w 1 kolejnosci transfery i pewne czystki w składzie , a jak z Martino to nie wiadomo
0
Ale słabo wygląda nasza gra
0
Mogę sie załozyc ze gdyby nie ta choriba Tito to by był taki sam jak Pep i zdobył mnóstwo trofeów z Barcą !! ale cóz w czasie takiej choroby nie da sie skupic w pełni na zyciu sportowym :(
4
kto by pomyslał jakis rok temu ze taka sytuacja nastąpi :(
3
Busi az sie popłakał... smutne to
0
Skład dobry ! Wygrać dla Tito ! Liczę ze zagra Ibrahim. Vamos !
0
2 wojowników którzy walczyli z tym cholerstwem, niestety Tito nie miał tyle szczęscia :(
0
Coś pieknego !! za to sie kocha sport !
0
Zegnaj Tito na zawsze Cie zapamiętam jako trenera i asystenta Barcy ! prowadz tam u góry własną druzyne i zdobywaj trofea !
0
Wielki szacunek dla Fiorentino
0
Wypozyczyć owszem mozna