Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi jestes wielki , odzyskaj tylko forme i zostan na zawsze
0
Spadac z tymi 43 mln. Fabregas zostaje.
1
Szkoda bo liczylem ze obejmie jakis klub z La Liga , ale moze jeszcze nic straconego
0
Za dobrą kwote jak najbardziej sprzedac
0
Super transfer :) przyszłosc bramki zapewniona :)
2
18 mln nie mozliwe
1
wyjdz i nie wracaj ... sorry miało byc wyzej post..
1
Już widze jak Marc stoi w bramce i pokazuje piekne parady , Rafinha operuje w sródku pola a Deulofeu śmiga na skrzydle :) coś pieknego :P
0
dobry jest ;)
0
z wrazenia umiejętnosci Marca odebrało im głos :D
0
gdzie głos ?: P
0
jest !!:D
0
Bardzo dobrze jak dla mnie
1
w sumie ja tak samo ;)
0
w moim równiez :D
0
może czekają aż słońce zajdzie ? :D
1
szkoda go trochę.. moze gdyby dostał wolną ręke to i wyniki byłyby zupełnie inne.. zycze mu jak najlepiej i zeby nie wyjezdzał do ojczyzny tylko fajnie by było gdyby objął jakis mniejszy klub z La Liga
1
No to teraz juz wszystko wiem :)
0
Witaj w Barcelonie ! :) wiele sukcesów i mało puszczonych bramek ! :)
0
No to skoro zamierzaja grac tak jak grali tym samym stylem to co sie niby ma zmienic ? no ale poczekajmy co pokaze Lucho
0
Ja tez mam taka nadzieje ze staniesz sie bardzo mocnym punktem druzyny na wiele wiele lat ;)
0
W koncu sie przyznał i powiedział cos mądrego
0
Jaja sobie robia, taka transakcja jest w ogóle nie do przyjęcia i nie opłacalna dla nas. Alexis ma zostac w Barcelonie i koniec. Kupcie sobie Pedro lub Tello
0
Nareszcie ! Lucho no to czas sie piąć z Barcą po trofea ! :)
0
Juz się nie moge doczekac jego prezentacji. Ciekawe co powie Lucho na konferencji prasowej
1
Dzieki Pinto , jesteś fajnym i pełnym zartów człowiekiem ;) powodzenia dalej ;)
0
No ciekawe jak potocza sie jego losy
0
i bardzo dobrze :) czekamy na dalsze wzmocnienia :)
0
Wracaj mistrzu ! bedziesz mega wzmocnieniem , i byłbyś nadal gdyby nie chory zarząd...
0
Same dobre wiadomosci :) w koncu , bo ostatnio to tylko złe