0

Messi jestes wielki , odzyskaj tylko forme i zostan na zawsze

0

Spadac z tymi 43 mln. Fabregas zostaje.

1

Szkoda bo liczylem ze obejmie jakis klub z La Liga , ale moze jeszcze nic straconego

0

Za dobrą kwote jak najbardziej sprzedac

0

Super transfer :) przyszłosc bramki zapewniona :)

2

18 mln nie mozliwe

1

wyjdz i nie wracaj ... sorry miało byc wyzej post..

1

Już widze jak Marc stoi w bramce i pokazuje piekne parady , Rafinha operuje w sródku pola a Deulofeu śmiga na skrzydle :) coś pieknego :P

0

dobry jest ;)

0

z wrazenia umiejętnosci Marca odebrało im głos :D

0

gdzie głos ?: P

0

jest !!:D

0

Bardzo dobrze jak dla mnie

1

w sumie ja tak samo ;)

0

w moim równiez :D

0

może czekają aż słońce zajdzie ? :D

1

szkoda go trochę.. moze gdyby dostał wolną ręke to i wyniki byłyby zupełnie inne.. zycze mu jak najlepiej i zeby nie wyjezdzał do ojczyzny tylko fajnie by było gdyby objął jakis mniejszy klub z La Liga

1

No to teraz juz wszystko wiem :)

0

Witaj w Barcelonie ! :) wiele sukcesów i mało puszczonych bramek ! :)

0

No to skoro zamierzaja grac tak jak grali tym samym stylem to co sie niby ma zmienic ? no ale poczekajmy co pokaze Lucho

0

Ja tez mam taka nadzieje ze staniesz sie bardzo mocnym punktem druzyny na wiele wiele lat ;)

0

W koncu sie przyznał i powiedział cos mądrego

0

Jaja sobie robia, taka transakcja jest w ogóle nie do przyjęcia i nie opłacalna dla nas. Alexis ma zostac w Barcelonie i koniec. Kupcie sobie Pedro lub Tello

0

Nareszcie ! Lucho no to czas sie piąć z Barcą po trofea ! :)

0

Juz się nie moge doczekac jego prezentacji. Ciekawe co powie Lucho na konferencji prasowej

1

Dzieki Pinto , jesteś fajnym i pełnym zartów człowiekiem ;) powodzenia dalej ;)

0

No ciekawe jak potocza sie jego losy

0

i bardzo dobrze :) czekamy na dalsze wzmocnienia :)

0

Wracaj mistrzu ! bedziesz mega wzmocnieniem , i byłbyś nadal gdyby nie chory zarząd...

0

Same dobre wiadomosci :) w koncu , bo ostatnio to tylko złe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?