0

Skonczyły się minusy na stronie to niektorzy mają wolnosc bo pisza takie glupoty ze az zal..

0

ale ja jestem tylko za Barcą i nie obchodza mnie inni

0

wyjdz i wpadnij do dna

1

a co nas obchodzi Bayern ? mamy wazniejszy problem taki jak rewanz w LM

0

tak , Alexis tanczyl z nimi a ich pech ze nie umieli sie powstrzymac az ich nerwa wziała na jego tance ;)

5

Szkoda mi Ibrahima

1

W 1 połowie narazie bez fajerwerków, oby 2 była lepsza i obfita w bramki ;)

1

a po co mam isc na rm.pl skoro ogladam mecz ? co jest wazniejsze meczy czy ich strona i komentarze ?

0

nie wierzę ....

0

Alexis nimi zakrecił jak huragan :D

0

Atomowa pchła goolll !! :)

1

karny zasluzony mogli sie opamaietac obroncy ! :)

1

ale piła leciała na brame !

0

Xavi piekne podanie...

3

Dobry skład , teraz ważne aby zdobyć 3 pkt ! Vamos !

2

Moze sobie pozwolic na takie cuda :)

4

Koniec ataku dzieci z Madrytu ! :)

0

Coraz wiecej złych rzeczy się dzieje , oby to sie skonczyło...

0

Trzeba działac i udowodnic ze to wszystko to czyjś spisek przeciwko Barcelonie ! Musza zdjąc zakaz dotyczący transferów

0

Victor szybkiego powrotu do zdrowia i na bramkę ! ;)

0

Bardzo dobre posunięcie. Nie maja prawa oczerniać na prawo i lewo tylko Barcelony od jakiegos czasu to jest już chore. Oby wszystko dobrze sie skonczyło

0

Ale Barcelona w kosza dostaje łomot z jakims Armani Milano .. ehh :/

0

I dobrze ! Bronic sie Barca , bronić !

0

Bo taka prawda , sportem rzadzi w dzisiejszych czasach kasa i układy.

0

FIFA nabrała łapówek od arabów i teraz kozaczą.

0

Zrobiłby nowe rekordy , spokojnie ;)

0

Nie pozostaje nic innego jak czekać i liczyć na szczescie w naszej sprawie

0

Szczerze ? wolę w 100 % Tate niz jego ;)

0

Damy radę , odwołają sie i miejmy nadzieję ze wycofaja ten zakaz transferowy

0

ale mi nie chodzi tylko o ten przepis . Wiele innych rzeczy przy transferach sie dzieje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?