0

jest zle ;/ widac to po Valdesie ;/

0

a by to szlak ! ;/

0

zmiana...

0

Valdes cos mu jest...

0

wow Ney !

0

ale byłby piekny gol..

0

Neymar nareszcie ! :)

0

No własnie dobrze mówi przed polem karnym !

0

Jazda jazda Barca 3 pkt obowiązkiem ! Pozniej liczym na Seville ! VeB !

0

Never ! Messi zawdzięcza za duzo Barcelonie a ona jemu ze tak duzo dla niej zrobił. Niech zakonczy kariere w Barcelonie jak sam mówił. Ja sobie nie wyobrazam Barcy bez Leo dopoki sam nie zakonczy tutaj kariery

0

Chętnie zobacze i dziś jego bramke :)

0

Skład według Sportu dobry

0

Tata wypełnij i zostań na dłuzej koniecznie ! :)

0

I bardzo dobrze ! należy im się za takie podłe zachowanie

0

No no, ale mecz identyczny Almeria - RSSS jak wczoraj Gran Derbi , 3 karne i koncowy wynik 4-3 ;)

0

Zgadzam się z tym Panem w 100 % i pisałem juz wczoraj o tym . Zaslugują na karę i nie po to abysmy mieli lepiej i oni słabszy skład , lecz za swoje zachowanie niech sie naucza przegrywac i pokory

0

Ancelotti potrafi się choc w miare zachowac , nie to co piłkarze Realu . Teraz trzeba trzymać kciuki za Seville oby im urwała punkty !

0

A oni ciągle płacżą , nie potrafią sie pogodzić z przegrana , smiech na sali , Guti jesteś smieszny pod kazdym względem

0

Busi ma rację ,trzeba podążac teraz taka samą drogą - czyli ścieżka zwycięstw

0

Kolejny biedak poszkodowany , mam nadzieje ze Ramos i Ronaldo dostaną karę za takie słowa odnośnie sedziego

0

A o to żałosna wypowiedz Ramosa :

Nie jestem tutaj, żeby rozmawiać o sędziach, ale dla dobra futbolu i dla dobra Realu Madryt mam nadzieję, że Undiano już nie będzie sędziował naszych meczów, ponieważ zawsze coś się dzieje. Wcześniej na Camp Nou, teraz na Bernabéu… To była bezczelność. Ci, którzy muszą się spisać, robią to. Niech pozwolą nam walczyć o tytuły.

0

0

i czuje ze Ronaldo spotka kara za słowa w kierunku sedziego i to jakie słowa. Ale bardzo dobrze niech sie nauczy pokory jesli ja dostanie

0

Szukac karnych to Ty Ronaldo potrafisz i robic minki smutne do sedziego z łezką w oczku zeby dał karnego

0

I prosze powiedzial to ten ktory dzis na boisku w ogole nie istniał.

0

Teraz nie bedzie zadnych wątpliwosci komu nalezec sie bedzie ZP ! Ronaldo dzis nie istniał ,a Messi asysta i 3 gole .

0

I zaczeliśmy od nowa ! dzięki wspaniałej grze całego zespolu , teraz tylko to wykorzystac i isc ta samą scieżka ! VeB !

0

Nie potrafie opisac jak wielki jest Leo. Brak mi słow owych na niego... 26 lat i tyle przed nim, nikt nie pobije jego osiągnięc juz wydaje mi się , Messi jest i bedzie tylko jeden ! Dziękuje Ci za dzis i za to ze moge Cie oglądac w Barcelonie !!

0

Panowie i Panie najwazniejsze ze mamy 3 pkt i liczymy sie w walce o mistrza Hiszpanii ! moja opinia taka ze karne dla nas sprawiedliwe , ale ten na Ronaldo bym sie zastanowił bo był przed polem karnym , ale to nie ja sędziowałem .

0

Ja tez wierzyłem i zawsze będe nawet w tych trudnych chwilach ! Jeszcze się nam uda zdobyć mistrza ! VeB :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?