0

Gavi goooooooooool!!!

0

Szkoda że Araujo już nie zagra.

3

Auba za Ferrana i jedziemy z nimi w drugiej połowie.

5

Owszem to dopiero drugi mecz Traore, ale chciałbym aby po sezonie Barca go ściągnęła na stałe, potrzebujemy takiego zawodnika z przodu. Wierzę że przejście z Anglii do Hiszpanii zrobi z niego jeszcze świetnego piłkarza.

1

Oby tylko Dembele nie wszedł za Adame.

2

Dobra, po przerwie ich przyciśniemy i wygramy.

1

Mats bez szans.

0

Kurde, no i gol :/

1

@IronSanHybrid Hahahah to żeś podsumował :D

1

Ajj ale szansa Adamy.

7

Haha Araujo jaka bomba w kibiców :D

1

Ale ten Adama to dzik :D

3

Gavi dziś zarobi żółtą jak nic.

5

Puig jaka sztama z Xavim hahaha :D

7

Taki początek to ja rozumiem!! :)

0

Goooooooooooooooooooool!!!

1

@IronSanHybrid Dokładnie, super się prezentuje z góry w ciemności.

15

Oby tylko nasi utrzymali to co zagrali z Atletico.

2

Dobry skład, jazda z nimi i po 3 pkt. Vamooos Barca!

0

Leverkusen - Stuttgart co za końcówka, 3 minuty i 3 bramki.

3

@Kgorecki2500 A ja tam nie chcę aby do czegoś doszło, po co to nam potrzebne.

3

@adi7adi8 W Mielcu, podkarpackie.

2

Kurde, nie podoba mi się to wszystko z wojskiem, u mnie już lotnisko całe zajęte przez żołnierzy PL I USA, konwój ze sprzętem i samochodami, samoloty, dotarły w ogromnej ilości.



3

Adama tam wystarczy, poustawia Wszystkich w razie "W" :D

1

Też nie podoba mi się takie zatrudnianie po znajomości, powinno się patrzeć na inne kwestie.

9

A to dopiero sam początek Xaviego w Barcelonie.

0

@zenoowity A Ty zapomniałeś że jak Dani grał w Brazylii to był już VAR.

0

Jak w pierwszej połowie Barca nie była znacznie lepsza, to on chyba nie był obecny przy linii bocznej.

3

Uff wytrzymali to cieszy, bo często się nam zdarza tracić głupie bramki w końcówkach. Świetny mecz szczególnie w pierwszej połowie. VeB!!!!

5

Jak ja tego sędziego nie lubię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?