Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gavi goooooooooool!!!
0
Szkoda że Araujo już nie zagra.
3
Auba za Ferrana i jedziemy z nimi w drugiej połowie.
5
Owszem to dopiero drugi mecz Traore, ale chciałbym aby po sezonie Barca go ściągnęła na stałe, potrzebujemy takiego zawodnika z przodu. Wierzę że przejście z Anglii do Hiszpanii zrobi z niego jeszcze świetnego piłkarza.
1
Oby tylko Dembele nie wszedł za Adame.
2
Dobra, po przerwie ich przyciśniemy i wygramy.
1
Mats bez szans.
0
Kurde, no i gol :/
1
@IronSanHybrid Hahahah to żeś podsumował :D
1
Ajj ale szansa Adamy.
7
Haha Araujo jaka bomba w kibiców :D
1
Ale ten Adama to dzik :D
3
Gavi dziś zarobi żółtą jak nic.
5
Puig jaka sztama z Xavim hahaha :D
7
Taki początek to ja rozumiem!! :)
0
Goooooooooooooooooooool!!!
1
@IronSanHybrid Dokładnie, super się prezentuje z góry w ciemności.
15
Oby tylko nasi utrzymali to co zagrali z Atletico.
2
Dobry skład, jazda z nimi i po 3 pkt. Vamooos Barca!
0
Leverkusen - Stuttgart co za końcówka, 3 minuty i 3 bramki.
3
@Kgorecki2500 A ja tam nie chcę aby do czegoś doszło, po co to nam potrzebne.
3
@adi7adi8 W Mielcu, podkarpackie.
2
Kurde, nie podoba mi się to wszystko z wojskiem, u mnie już lotnisko całe zajęte przez żołnierzy PL I USA, konwój ze sprzętem i samochodami, samoloty, dotarły w ogromnej ilości.
3
Adama tam wystarczy, poustawia Wszystkich w razie "W" :D
1
Też nie podoba mi się takie zatrudnianie po znajomości, powinno się patrzeć na inne kwestie.
9
A to dopiero sam początek Xaviego w Barcelonie.
0
@zenoowity A Ty zapomniałeś że jak Dani grał w Brazylii to był już VAR.
0
Jak w pierwszej połowie Barca nie była znacznie lepsza, to on chyba nie był obecny przy linii bocznej.
3
Uff wytrzymali to cieszy, bo często się nam zdarza tracić głupie bramki w końcówkach. Świetny mecz szczególnie w pierwszej połowie. VeB!!!!
5
Jak ja tego sędziego nie lubię.