Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gwyn Ty, marudo :D
4
Nowe serwery :D
https://zapodaj.net/e26dba0853826.jpg.html
1
@IronSanHybrid Znowu mnie wyganiasz. Panie, nie jesteś Pan u siebie, zasadził kto Panu kiedyś kopa? Domagaj się wyjaśnień w takim razie od nich :D
5
@IronSanHybrid A pisałem ostatnio o serwerach, że już były kiedyś obietnice, to usłyszałem kto to przyszedł :D
3
@fart Chomiki mają dość, to ich ostatnie słowa.
0
Ta nowa karma dla chomików chyba im smakuje.
0
@Damian11 Boli Cię wielki Alemany.
0
@MESSIah16 A kogo mamy teraz w styczniu sprowadzić? Norwega? To jest rozwiązanie na pół roku tylko, nie stracimy.
4
Brakowało nam dyrektora sportowego w ostatnich latach, który tak doskonale zna się na tej robocie.
2
Co ten Alemany robi, to jest geniusz.
1
@matino Najbardziej jestem rozczarowany brakiem wzmocnień w obronie, szczególnie LO. Dodatkowo, Dembele w klubie, Puig, Roberto (kontuzja), Umtiti. Szkoda że nie udało się tego rozwiązać.
3
@matino Co ja sądzę?
4
@BombowiecKrawczyk Masz śpika to od razu test i covid :)
1
@Barcanajlepszyteam To i to udane.
4
@BombowiecKrawczyk Chore liczby.
3
@FCBMati10 Zapomniałeś o Lucho :)
1
@masq Moja suczka śpi sobie w kotłowni w swoim gniazdku.
1
@Wychowanek Otóż to, akurat Adama przyda się również z tyłu, jego szybkość i wytrzymałość do powrotów w tym pomoże.
0
@DamianBarcaCule Taki urok już tej zimy. Dawniej metr śniegu i heja w zaspę.
4
@LukaszFan Poczekajmy z oceną, chłop jeszcze nie zagrał minuty. Wiesz przecież że istnieje takie coś dla gracza jak odrodzenie? W Anglii mu nie idzie zbyt dobrze, ale zmiana otoczenia już pokazała w piłce że można odwrócić swoją sytuację.
0
@Sau_Ron Deszcz + wiatr + okolice 0 = przepierdzielone.
4
Adama jest nam właśnie potrzebny po to, aby ściągnąć na siebie przeciwników i zrobić miejsce naszym do działania. Przyda się ktoś taki kogo ciężko zatrzymać, a na pewno nie będzie miał z tym problemu, skoro w Anglii mu nie dawali rady.
0
@Sau_Ron Rozumiem że promienie słoneczne?
1
@fart Cieszę się, że mogłem pomóc :)
7
@fart Jak się puści cichacza to każdy ogrzewa hehe :D
0
@Sau_Ron Tylko wieje.
0
Dam Wam znać, bo jeszcze o dziwo nikt nie napisał. Ale wieje.
5
@martin3131 A strzelać i tak nie ma kto.
2
@AbelKabel Chciałbyś osiągnąć tyle co on w piłce, nawet ten jeden dobry sezon według Ciebie.
31
Oby wrócił do formy, nadal w niego wierzę i mam nadzieję że zostanie po tym sezonie w Barcelonie.