1

@Gwyn Ty, marudo :D

4

1

@IronSanHybrid Znowu mnie wyganiasz. Panie, nie jesteś Pan u siebie, zasadził kto Panu kiedyś kopa? Domagaj się wyjaśnień w takim razie od nich :D

5

@IronSanHybrid A pisałem ostatnio o serwerach, że już były kiedyś obietnice, to usłyszałem kto to przyszedł :D

3

@fart Chomiki mają dość, to ich ostatnie słowa.

0

Ta nowa karma dla chomików chyba im smakuje.

0

@Damian11 Boli Cię wielki Alemany.

0

@MESSIah16 A kogo mamy teraz w styczniu sprowadzić? Norwega? To jest rozwiązanie na pół roku tylko, nie stracimy.

4

Brakowało nam dyrektora sportowego w ostatnich latach, który tak doskonale zna się na tej robocie.

2

Co ten Alemany robi, to jest geniusz.

1

@matino Najbardziej jestem rozczarowany brakiem wzmocnień w obronie, szczególnie LO. Dodatkowo, Dembele w klubie, Puig, Roberto (kontuzja), Umtiti. Szkoda że nie udało się tego rozwiązać.

3

@matino Co ja sądzę?


4

@BombowiecKrawczyk Masz śpika to od razu test i covid :)

1

@Barcanajlepszyteam To i to udane.

4

@BombowiecKrawczyk Chore liczby.

3

@FCBMati10 Zapomniałeś o Lucho :)

1

@masq Moja suczka śpi sobie w kotłowni w swoim gniazdku.

1

@Wychowanek Otóż to, akurat Adama przyda się również z tyłu, jego szybkość i wytrzymałość do powrotów w tym pomoże.

0

@DamianBarcaCule Taki urok już tej zimy. Dawniej metr śniegu i heja w zaspę.

4

@LukaszFan Poczekajmy z oceną, chłop jeszcze nie zagrał minuty. Wiesz przecież że istnieje takie coś dla gracza jak odrodzenie? W Anglii mu nie idzie zbyt dobrze, ale zmiana otoczenia już pokazała w piłce że można odwrócić swoją sytuację.

0

@Sau_Ron Deszcz + wiatr + okolice 0 = przepierdzielone.

4

Adama jest nam właśnie potrzebny po to, aby ściągnąć na siebie przeciwników i zrobić miejsce naszym do działania. Przyda się ktoś taki kogo ciężko zatrzymać, a na pewno nie będzie miał z tym problemu, skoro w Anglii mu nie dawali rady.

0

@Sau_Ron Rozumiem że promienie słoneczne?

1

@fart Cieszę się, że mogłem pomóc :)

7

@fart Jak się puści cichacza to każdy ogrzewa hehe :D

0

@Sau_Ron Tylko wieje.

0

Dam Wam znać, bo jeszcze o dziwo nikt nie napisał. Ale wieje.

5

@martin3131 A strzelać i tak nie ma kto.

2

@AbelKabel Chciałbyś osiągnąć tyle co on w piłce, nawet ten jeden dobry sezon według Ciebie.

31

Oby wrócił do formy, nadal w niego wierzę i mam nadzieję że zostanie po tym sezonie w Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?