Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcza223 Trafiłem z godziną idealnie :D Szykuj szampana :D
7
@Bitcoin Tak więc klasykiem: Jako świeżak będziesz na odstawce. @VamosRakieta Ci powie, co i jak. Na bajerę masz podklepywać do mnie. Przez pierwszy tydzień chodzisz na wszystkie spacery. Zobaczymy, czy nikt ci nie będzie jechał po rajtach. To kojo jest twoje.
3
To już dziś! :D Ważny dzień dla sympatyków naszej ukochanej Barcelony :)
7
Brawo młody! Ale my mamy pakę genialnych młodych zawodników.
1
@_Specjalista Jutro im oddasz haha :D
7
Koniec! Kolejna wygrana z czystym kontem, bramka Moriby bardzo cieszy :) VeB!
0
Moribaaaaaaaaa ale brama!!!!!!!!!!!!!
0
@Murazor Teraz nie ma słabych przeciwników.
2
Zaraz nam wsadzą, tak się to skończy. Nie potrafimy wcześniej zamknąć meczu.
0
Fajnie że Moriba wszedł :)
0
Zamykać ten mecz, żeby nie było niespodzianki pod koniec.
1
@Gaucho Zmiana jest w 46 minucie.
26'
(Podcięcie)
Umtiti S.
30'
(Messi L.)
Alba J.
2. połowa
0 - 0
46'
Dembele O.
Umtiti S.
0
Ale szła petarda Leo.
2
Dembuś jaki zadowolony :D
1
Mats ten to jest kocur na bramce!
22
Leo jakie ciasteczko rzucił.
3
Alba gooooooooool ale się rozstrzelał :D
0
@Murazor Ale start do piłki niezbyt ma dobry, nie to co kiedyś.
1
Ale Umtiti jest wolny..
2
Szkoda że Dembele ławka, brakuje go.
0
Kurde, jednak cofnięta kartka, spalony :P
0
I czerwona, pięknie :D
7
Linie lotnicze w akcji.
3
Haha już myślałem że to wpadnie :D
0
Ale mają muzę na stadionie, ja pierdziele :D
2
@Kettger Hehe powiem Ci tak, większość jest prawie pewna, że Laporta ma wygraną w tym i ja, ale co jak co, byłyby jajca gdyby wygrał np. Font :D Ale, tylko Laporta się liczy :D
1
Żeby tylko nie było żadnej niespodzianki dziś, tylko 3 pkt. Vamos!
0
@rasta212 Tak kursy wysokie, ale ja tym razem się nie pokusiłem. Powodzenia.
0
@LuisSalvano Nie jest to wcale takie pewne, ja również kierowałem się tym, że gramy następny mecz z Elche, później Sevilla, więc dobry moment by się De Jong wykartkował. Ale każdy uważa inaczej, Twoja kasa. Ja odpuszczam. Powodzenia.
0
@cules100pro Lvbet mają w ofercie.