Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@matirix20 Oby się udało!!
0
@matirix20 Za stóweczkę, a Ty?
6
Ajj prawie Frenkie.
1
Frenkie czas na kartkę.
0
Frenkie jakoś zbytnio nie chce faulować.
0
@matirix20 Kurs na to że ją otrzyma był @4.90 a jak wiadomo next match gramy z Elche, później Sevilla. Ma 4 kartki, dziś 5 i się wyczyści.
3
@gumaz Jeszcze nie, takie coś robią przeważnie w drugiej połowie pod koniec.
0
@gumaz Stawiaj, możliwe że się wykartkuje. Ja sam pograłem, i z tego co wiem dużo ludzi w to weszło.
4
Po przerwie Frenkie mam nadzieję że złapie kartkę.
0
Dobra teraz się może bardziej otworzą.
1
I cyk karny :P Oby trafili.
0
@ObiektywnyKibic121 Kurs jest @4.90. Można to tylko obstawić u 3 buków, reszta wycofała. Sporo ludzi na to dało. Dzięki, oby się udało.
0
@mikiiki I myślę że tak się stanie, wiele osób na to postawiło.
0
@ObiektywnyKibic121 Tak zgadza się :P Chodzi mi bardziej że postawiłem na kartkę dla Frenkiego, a odpoczynek przyda mu się.
0
@ObiektywnyKibic121 Ee dziś żółtą kartkę z Twojej strony poproszę :D
0
Dobra, interesuje mnie dziś wygrana i kartka dla Frenkiego :) Vamos!
1
@Mario96w Elegancko, ja również :D Powodzenia :D
0
@Krystian_mix Nie jestem pewny, ale wiele na to wskazuje. Następny mecz gramy z Elche i to doskonała okazja na wykartkowanie się dziś Frenkiego i odpoczynku w następnym spotkaniu z Elche. Przeszłość pokazuje że już tak robili gracze Barcy.
0
Pospamuje jeszcze, Totolotek daje @2.85 na kartkę Frenkiego. Może ktoś tam gra, ale kurs słaby w porównaniu do innych wystawionych.
0
@Krzychuuuu14 A no właśnie, gdyby nie było po drodze spotkania z Elche tylko od razu Sevilla, to inaczej by na to człowiek patrzył.
1
@Mario96w Ja myślę zaatakować za stóweczkę :D
1
@Mario96w Może i tak się zdarzyć że nie otrzyma, ale patrząc na to jakie spotkanie przed nami, to prawdopodobnie się wykartkuje :D
0
@Katalończyk 99 A no bukmacherka to nic dobrego :D
4
Pzbuk daje jeszcze jak coś opcję na to że Frenkie kartka - kurs tam @4.20 :P
0
@Katalończyk 99 Hmm no jeśli nie dysponujesz już budżetem na kupon, to faktycznie szkoda.
0
@Mario96w Zgadza się, zagrać pewnie na pewno zagra, bo jak nie teraz to w meczu z Elche by się naraził. Szkoda że tylko w tym buku jest ta oferta. Ale i tak warto.
0
@LuisSalvano Lvbet na legalu.
14
Kurs na to, że Frenkie otrzyma dziś żółtą lub czerwoną kartkę wynosi @4.90. Przecież on się dziś na pewno wykartkuje, następny mecz z Elche więc na Seville byłby dostępny bez obaw. Warto zaryzykować.
0
Gem za gem jak w WTA :D
2
@LuisSalvano Bo AS nigdy dla mnie nie był wiarygodny, zawsze potrafią wyciągnąć jakiś syf na temat związany z Barcą. To wszystko.