Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
W taki sposób jak obecnie gramy, to z tą LM odleciał chyba trochę.
0
Czytam i oczy przecieram, to jest jakieś nieporozumienie, na niego już w Barcelonie nie ma na co liczyć nawet. Gość z talentem a zarazem ze szkła.
0
Lipnie że nie sprowadzili nikogo za El Pistolero.
0
Nie wierzę, to się nie dzieje naprawdę, oby to tylko było tak jak informuje COPE...
3
Messi King of the match :D
4
Aż strach się bać Napoli i Bilbao.
0
Hah jeszcze na koniec nam władowali.
1
Riki Puć :D Brawo Ansu :)
2
Nie poznaję dziś Leo.
2
Gdyby mu to siadło :D
4
Ciekawe o co Messiemu chodzi że nie podaje do Antka.
0
Ale mamy farta teraz.
2
Semedo co on gra dziś.
4
Oby tylko tak dalej Semedo grał.
2
Semedo jaka akcja, poprzeczka..
8
5 minut temu było: Zdejmijcie już tego Fatiego :D Teraz Ansu jest wielki :D
2
Messi ładnie współpracuje z młodym :D
0
Haha znowu Ansu :D
2
Między nogami skubaniec jeszcze mu posłał :D
0
Tak jest Ansuuuu brawo młody!!
0
Leo takie sytuacje zazwyczaj wykorzystuje :P
8
Rakieta strzał życia.
0
Kurde, ależ teraz zmarnowana okazja...
3
Ajjj Leo troszkę za słabo :D
3
Guns N’ Roses :)
6
Super wywiad :) Oby teraz Dembele naprawdę miał z górki a nie pod, talent ma niesamowity, niech go omijają już kontuzje.
0
Jeśli za darmo to czemu nie? Na rezerwę jak znalazł, co innego gdyby mieli go kupić, to już nie opłacalne.
1
Nie moja kasa, ale to jest już przegięcie, 31 mln? A klub pozbywa się zawodników na podobnym poziomie. A napastnika brak. Brawo zarząd.
0
@Rakitovic00 Ja w przeciwieństwie do innych tutaj, nie napierdzielam 24/h non stop komentarzy o byle gó**** że tak się wyrażę, więc jak sobie napiszę raz na tydzień, a komuś to przeszkadza, to nie mój problem :) Bo serio ludzie tutaj co niektórzy nie mają życia poza internetem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika