Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I znowu nie mamy lidera.
1
Można wyłączyć.
0
Dawać to kurna na remis
1
Ja pierdziele, dlaczego :/
0
Jest i Martin. Vidal już wkurzony.
0
Jak dobrze że Pique tam był...
1
Mats Ty kocurze!!!!!!
0
A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D
0
O nawet Ronaldo jest :D
0
Ale Arthur poszedł
0
Lahoz musi potwierdzić że jest obecny na boisku.
0
Szkoda że nie ma Martina mimo że dopiero dołączył, ale najważniejsze to wygrać dziś z odwiecznym rywalem. Vamooos!
16
Fajnie gdyby Martin zagrał jednak od początku, na Real by się ktoś silny z przodu przydał.
0
Liverpool w końcu wtopa? Tosz to szok :D
8
Akurat z czym się zgodzę, to że brakuje tych strzałów zza pola karnego.
2
Real na intensywnej terapii haha :D
5
Koniec, brawo City :D Teraz w rewanżu tylko utrzymać i po awans Obywatele! :D Piękny wieczór :P
0
Ramos nara hahah :D
1
Pięknie City, Kevin to jest gość :D
0
@4drian0 Widzisz, jednak cuda się zdarzają :P
0
@DLFCB Może i dzban według Ciebie, mnie też wkurzyło to że odszedł z FCB, ale z nim na boisku była ogromna różnica.
0
@elmayakos Na podstawie jednego meczu go oceniasz? OK.
0
@4drian0 A miałem? :D
0
Mamy bramkę na wyjeździe, teraz pytanie co przyniesie rewanż na CN.
2
Kim my będziemy grać.
0
Kurna, no tylko nie Pique.
3
Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.
4
Vidal, zajebiście....
0
Fati na 5 minut, ale słabo.
0
Miał po prawej 2 to nie podał.