0

I znowu nie mamy lidera.

1

Można wyłączyć.

0

Dawać to kurna na remis

1

Ja pierdziele, dlaczego :/

0

Jest i Martin. Vidal już wkurzony.

0

Jak dobrze że Pique tam był...

1

Mats Ty kocurze!!!!!!

0

A jutro plotki o możliwym powrocie Ronaldo do Realu haha :D

0

O nawet Ronaldo jest :D

0

Ale Arthur poszedł

0

Lahoz musi potwierdzić że jest obecny na boisku.

0

Szkoda że nie ma Martina mimo że dopiero dołączył, ale najważniejsze to wygrać dziś z odwiecznym rywalem. Vamooos!

16

Fajnie gdyby Martin zagrał jednak od początku, na Real by się ktoś silny z przodu przydał.

0

Liverpool w końcu wtopa? Tosz to szok :D

8

Akurat z czym się zgodzę, to że brakuje tych strzałów zza pola karnego.

2

Real na intensywnej terapii haha :D

5

Koniec, brawo City :D Teraz w rewanżu tylko utrzymać i po awans Obywatele! :D Piękny wieczór :P

0

Ramos nara hahah :D

1

Pięknie City, Kevin to jest gość :D

0

@4drian0 Widzisz, jednak cuda się zdarzają :P

0

@DLFCB Może i dzban według Ciebie, mnie też wkurzyło to że odszedł z FCB, ale z nim na boisku była ogromna różnica.

0

@elmayakos Na podstawie jednego meczu go oceniasz? OK.

0

@4drian0 A miałem? :D

0

Mamy bramkę na wyjeździe, teraz pytanie co przyniesie rewanż na CN.

2

Kim my będziemy grać.

0

Kurna, no tylko nie Pique.

3

Nie dość że kadra słaba, to jeszcze w rewanżu go zabraknie.

4

Vidal, zajebiście....

0

Fati na 5 minut, ale słabo.

0

Miał po prawej 2 to nie podał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?