Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Według mnie za młody by w wieku 18 lat już do Europy..
0
Świetny gracz, tylko gdzie by się Wszyscy pomieścili..?
0
On i tak w Barcelonie nie zrobi kariery, więc sprzedaż jest dobrą opcją. Pytanie za ile.
0
Dokładnie, również liczyłem na to że zacznie otrzymywać więcej szans, bo talent ma, ale tak jak mówisz skoro Dembele ławka to co tu mówić o Jose..
0
Nie będę z Tobą rozmawiał więcej bo to widzę nie ma sensu. Ja mam swoje zdanie na temat meczu a Ty swoje, niech tak lepiej zostanie.
0
Mi nie chodzi oto że nie biegał itp. bo robił to, ale po każdej akcji widać było po nim że kondycja już nie ta, tylko dech łapał. To chyba oczywiste że w wieku 35 lat tak już jest, młodszy nie będzie.
1
Zobaczymy kto awansuje do finału póki co.
48
Lewy totalne dno... Nie istniał na boisku. Tylko Ribery się starał jak tylko mógł, ale widać było po nim że już nie wytrzymuje, co się dziwić tyle lat ma. Kolejne rozczarowanie, nie wiem kto jest w stanie ich zatrzymać, bo w rewanżu kiepsko to widzę.
0
Ehh i jak zwykle rozczarowanie...
0
Lewy.......
0
Szkoda to oglądać.
1
Żenada, kartka mu się włączyła i to akurat dla Bayernu, dla Realu nie było.
0
Kurdeee.....
0
I gol ja pierdziele.
1
Bez kartki, kabaret.
0
Kurde znowu zmiana i to w obronie...
0
Gooool Bayern :d
0
Ehh Robben zmiana...
1
On ma być niby następcą Pique? Dobry żart.. Tak w ogóle to warto pomyśleć nad kimś młodszym.
1
I po co ktoś inny? Jak już tak bardzo decydują się na Arthura to niech go sprowadzą i tyle.
5
Ja żyję w czasach Leo i jeśli nawet nie wygra Mundialu to i tak będzie lepszy od każdego ;)
5
Messi, Busi, Pique i Ter Stegen. Według mnie dobra opcja.
0
To co teraz Roma u siebie znowu 3-0? :D
0
Liverpool ale miażdży.. 5-0.. A my z Romą taka wtopa.
0
34 lata a nadal zajebiście gra, oby jak najdłużej.
0
Zajebiście to wszystko opisałeś :) Pozdro :)
0
Bardzo fajna wiadomość, taki bramkarz akceptuje rolę zmiennika, to się szanuje :)
9
My możemy chcieć, ale Andres na pewno odchodzi, trzeba to z trudem zaakceptować..
0
Xavi, Puyol, Iniesta.. Szkoda że ten czas tak szybko przemija.. Andres - Legenda!
0
To że Leo potrzebuje odpoczynku zgodzę się, powinien w ostatnich mniej ważnych spotkaniach odpoczywać, ale żeby całkowicie bez gry? Chyba mu się coś poprzestawiało. Nie wyobrażam sobie GD bez Leo.