0

Jedni mają lepiej a inni gorzej. Cóż zrobić.

0

Spora kasa jeśli to prawda, zobaczymy co wybierze.

0

Ja tam nie rozumiem dlaczego miałby w ogóle odchodzić :D Nie po to go klub sprowadzał za taką kasę.

1

Ja tam zagłosowałem na Mine, bo wierzę w niego :) A co będzie to się okaże :)

2

Taa w Barcelonie to niby nic by nie osiągnął już..

1

Dokładnie... 500 mln za obrońcę, to Leo ma 700 mln klauzuli.

0

Przecież on praktycznie mało co gra, czego tu się spodziewać? On musi się ogrywać.

0

Z tego co teraz oglądałem obszerny skrót to nasza obrona w tym meczu to była tragedia, dziwnie się oglądało Barce która dostaje baty 5:1..

0

Szkoda kurde, już nie zakończymy sezonu bez porażki...

1

Dopiero teraz zacząłem oglądać bo nie mogłem wcześniej, widzę niezłe jajca, 9 bramek i Cou hat-trick. Trzeba obejrzeć powtórkę, oby tylko nasi zdołali jeszcze coś strzelić aby rekord nadal był kontynuowany.

1

Jeśli faktycznie Digne odejdzie to lepiej dać szansę Cucurelli.

2

A mógł grać dalej z nimi, szkoda że wybrał kasę..

0

Czyli co Bale odchodzi a na jego miejsce pewnie sprowadzą Neymara.

1

Ciekawe ile na tym zarobi klub jeśli faktycznie odejdzie.

0

Neymar to sam nie wiem czego chce.

0

Poleciał ostro po bandzie.

14

Dzień bez słowa szpaler dniem straconym.

11

Niech nadal myślą nad wypożyczaniem Dembele :D

1

Cieszą i to bardzo! Ale przecież najlepiej go wypożyczyć hahah :D

0

Pewna wygrana ;) Kontynuacja rekordu nadal trwa, oby do końca sezonu! VeB! :)

7

Dembele co za dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7

Leo co strzelił :D

0

Rakieta poszedł jak dzik w sosnę :D

0

Dembeleeeeeeeeeeee :D

6

Dembele i Cou po 90 min, niesamowite :D

0

Yerry :D

0

Kurde, szkoda...

1

Leooooooooooooooo :) Coś pięknego ;)

0

Ładny początek :D

0

Dembele nieźle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?