Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedni mają lepiej a inni gorzej. Cóż zrobić.
0
Spora kasa jeśli to prawda, zobaczymy co wybierze.
0
Ja tam nie rozumiem dlaczego miałby w ogóle odchodzić :D Nie po to go klub sprowadzał za taką kasę.
1
Ja tam zagłosowałem na Mine, bo wierzę w niego :) A co będzie to się okaże :)
2
Taa w Barcelonie to niby nic by nie osiągnął już..
1
Dokładnie... 500 mln za obrońcę, to Leo ma 700 mln klauzuli.
0
Przecież on praktycznie mało co gra, czego tu się spodziewać? On musi się ogrywać.
0
Z tego co teraz oglądałem obszerny skrót to nasza obrona w tym meczu to była tragedia, dziwnie się oglądało Barce która dostaje baty 5:1..
0
Szkoda kurde, już nie zakończymy sezonu bez porażki...
1
Dopiero teraz zacząłem oglądać bo nie mogłem wcześniej, widzę niezłe jajca, 9 bramek i Cou hat-trick. Trzeba obejrzeć powtórkę, oby tylko nasi zdołali jeszcze coś strzelić aby rekord nadal był kontynuowany.
1
Jeśli faktycznie Digne odejdzie to lepiej dać szansę Cucurelli.
2
A mógł grać dalej z nimi, szkoda że wybrał kasę..
0
Czyli co Bale odchodzi a na jego miejsce pewnie sprowadzą Neymara.
1
Ciekawe ile na tym zarobi klub jeśli faktycznie odejdzie.
0
Neymar to sam nie wiem czego chce.
0
Poleciał ostro po bandzie.
14
Dzień bez słowa szpaler dniem straconym.
11
Niech nadal myślą nad wypożyczaniem Dembele :D
1
Cieszą i to bardzo! Ale przecież najlepiej go wypożyczyć hahah :D
0
Pewna wygrana ;) Kontynuacja rekordu nadal trwa, oby do końca sezonu! VeB! :)
7
Dembele co za dzik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
7
Leo co strzelił :D
0
Rakieta poszedł jak dzik w sosnę :D
0
Dembeleeeeeeeeeeee :D
6
Dembele i Cou po 90 min, niesamowite :D
0
Yerry :D
0
Kurde, szkoda...
1
Leooooooooooooooo :) Coś pięknego ;)
0
Ładny początek :D
0
Dembele nieźle :)