0

Ałaaaa :/

1

Ale się cieszę :D

0

Wejdzie Cou tak jest! Wielki debiut! :D

1

Aleix odejdzie a taki Deulofeu zostanie, zajebiście po prostu.

0

Kurde, Aleix płakał, czyli odchodzi ehh :/

0

Coutinho wejdzie zapewne za Andresa ;)

5

Brawo dla Aleixa, świetny występ.

1

Cou rozgrzewka!! :)

1

Piękna pierwsza połowa :) To teraz w drugiej Coutinho za Andresa, może jakieś minuty otrzyma :)

0

Aleix powalczył w tej akcji :)

0

Leooooooooooooo goooooooooooool!! :)

2

Deulofeu OUT Vidal zostaje!

0

Vidal asysta!!!!

0

El Pistolerooooooooooooooooo!!!!!!!

0

O Aleix jest a to niespodzianka, w drugiej liczę na debiut Coutinho :) Vamos Barca po remontade i awans!!!

4

Gdyby teraz Real jeszcze odpadł z PSG co jest jak najbardziej możliwe :D

0

Oj chciałbym aby jutro Cou zadebiutował, chociaż końcowe minuty :)

0

W jakikolwiek? Czyli można się przygotować nawet na łamanie nóg.

0

Człowiek który zawsze walczy do końca na boisku. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.

0

Pożegnał się, ale jak Inter się nie zakwalifikuje do LM i nie zeche go wykupić to jeszcze wróci.

21

Okładka Mundo z tym zdjęciem Leo na telefonie jest genialne :D

0

Bo śmieszne, mógł sobie jeszcze selfie walnąć i wrzucić na neta.

0

Debiut Coutinho już z Espanyolem to byłoby coś ekstra :)

0

Całe szczęście że to tylko 2 tygodnie, ale najlepiej byłoby gdyby w ogóle tej kontuzji nie doznał.

5

Śmiać mi się chce gdy widzę to zdjęcie jak Ronaldo ogląda się w telefonie :D

1

Strzela bardzo celnie, oby tylko jak najwięcej :)

0

Wiesz jak to w piłce nożnej bywa, jest się na czwartym miejscu a zaraz można być na drugim, ma się pierwsze miejsce i dużą przewagę w tabeli i można to moment stracić.

0

Nie chodzi mi o sam Real, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że są też inni przeciwnicy, napisałem tak głównie dlatego, że to Barca z Realem toczy rok w rok walkę o Mistrzostwo.

3

To oczywiste że nie powie "Real już jest bez szans", szacunek do rywala musi być ;)

1

Dobrze że Barca sprowadziła Mine, bo kto wie na ile uraz Thomasa jest poważny i bylibyśmy w czarnej .... oby jednak się okazało że to nic poważnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?