Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ałaaaa :/
1
Ale się cieszę :D
0
Wejdzie Cou tak jest! Wielki debiut! :D
1
Aleix odejdzie a taki Deulofeu zostanie, zajebiście po prostu.
0
Kurde, Aleix płakał, czyli odchodzi ehh :/
0
Coutinho wejdzie zapewne za Andresa ;)
5
Brawo dla Aleixa, świetny występ.
1
Cou rozgrzewka!! :)
1
Piękna pierwsza połowa :) To teraz w drugiej Coutinho za Andresa, może jakieś minuty otrzyma :)
0
Aleix powalczył w tej akcji :)
0
Leooooooooooooo goooooooooooool!! :)
2
Deulofeu OUT Vidal zostaje!
0
Vidal asysta!!!!
0
El Pistolerooooooooooooooooo!!!!!!!
0
O Aleix jest a to niespodzianka, w drugiej liczę na debiut Coutinho :) Vamos Barca po remontade i awans!!!
4
Gdyby teraz Real jeszcze odpadł z PSG co jest jak najbardziej możliwe :D
0
Oj chciałbym aby jutro Cou zadebiutował, chociaż końcowe minuty :)
0
W jakikolwiek? Czyli można się przygotować nawet na łamanie nóg.
0
Człowiek który zawsze walczy do końca na boisku. Oby mu się dobrze wiodło w nowym klubie.
0
Pożegnał się, ale jak Inter się nie zakwalifikuje do LM i nie zeche go wykupić to jeszcze wróci.
21
Okładka Mundo z tym zdjęciem Leo na telefonie jest genialne :D
0
Bo śmieszne, mógł sobie jeszcze selfie walnąć i wrzucić na neta.
0
Debiut Coutinho już z Espanyolem to byłoby coś ekstra :)
0
Całe szczęście że to tylko 2 tygodnie, ale najlepiej byłoby gdyby w ogóle tej kontuzji nie doznał.
5
Śmiać mi się chce gdy widzę to zdjęcie jak Ronaldo ogląda się w telefonie :D
1
Strzela bardzo celnie, oby tylko jak najwięcej :)
0
Wiesz jak to w piłce nożnej bywa, jest się na czwartym miejscu a zaraz można być na drugim, ma się pierwsze miejsce i dużą przewagę w tabeli i można to moment stracić.
0
Nie chodzi mi o sam Real, widocznie mnie nie zrozumiałeś. Wiem że są też inni przeciwnicy, napisałem tak głównie dlatego, że to Barca z Realem toczy rok w rok walkę o Mistrzostwo.
3
To oczywiste że nie powie "Real już jest bez szans", szacunek do rywala musi być ;)
1
Dobrze że Barca sprowadziła Mine, bo kto wie na ile uraz Thomasa jest poważny i bylibyśmy w czarnej .... oby jednak się okazało że to nic poważnego.