Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Remis nawet będzie dla nas świetny, ale może uda się wygrać.
1
Ósmy gol Paulinho, brawo!
0
Paulnhooooooooooooooooooooo!!!!
4
Będzie jak za Enrique, porażka a potem tryplet.
0
Zagrać z Celtą taki mecz a dziś tak słabo.
0
Mają zimny prysznic, dobrze że jest taka przewaga w tabeli.
0
Ja pierdziele!!!!!!!!!!!!
0
Kurna, zaraz będzie 2-0 z taką grą! Taki trudny teren a Andres na ławce...
3
Iniesta i Dembele powinni grać.
0
Ja pierdziele.......... całe szczęście że faul...
0
Oby naszym się udało wygrać, w drugiej połowie liczę na Dembele i Andresa. Vamooooooooooos Barca!
1
Nie ma to jak z rana poczytać o porażce Realu :) Zidane mówi że piłka nie chce wpadać? Bo teraz sędziowie nie pomagają, wszystko wychodzi :) Oby dziś nasi wygrali i jeszcze bardziej odskoczyli w tabeli Madrytowi.
0
0:37 to spojrzenie Messiego na Mine heheh :DD
0
Jak to zajebiście jest zobaczyć że Real znowu stracił punkty i to przegrywając :)) Teraz tylko jutro nasi niech wygrają z Sociedad i będzie piękne zakończenie weekendu :)
0
Leo jest dla mnie numerem jeden, ja mu tam nie płacę, ale uważam że takie kwoty są przegięciem. Cóż, ale to sprawa klubu, widocznie stać ich na to.
2
Leo "10" ale to fajnie wygląda :)
1
Nareszcie nastał ten moment, dobrze że pokryją 100% pensji, tylko aby udało się go sprzedać definitywnie.
3
Chciałbym zobaczyć taki jego taniec podczas meczu Barcy :D
0
Oczywiście że nie skreśli Realu wprost, ale wiadome że i tak już nie mają szans na mistrzostwo. Co do Neymara to ja przeciwnie.
1
Oby dostali pakiet bramek tak samo jak wczoraj Celta :)
1
No to mamy derby :D
0
Real jak zwykle, na farcie, to już standard :)
6
Hahaha Real- Leganes :D
2
Czemu nie pokazali gola Rakiticia?
0
Kawał chopa :D
0
Cóż, przyjdzie i na nich czas że zakończą kariery, ale póki co trzeba się cieszyć tym że są.
15
Posiadanie takiego LO to też luksus :)
0
To jak się Messi z Albą rozumieją jest po prostu niesamowite :)
1
Zdjęcie rozwala system :D Oby tylko tak dalej :)
0
Piękny mecz, pewny awans :) VeB!