1

Neymar ostatnio wymiata i to najbardziej cieszy, oby jak najwięcej bramek zdobył i trofeów z Barcą !

0

Coraz to nowsze te ciekawostki ;P

0

No no Pique szaleje ;D oby na boisku tez tylko ze z dobra forma ;)

0

Dla mnie tylko Laporta. Bartomeu z Sandro juz narobili tyle gó** w klubie że wystarczy.

0

Chciałbym aby Generał pozostał jeszcze na kolejny sezon, jego doświadczenie na boisku jest bezcenne mimo tego że ma juz 35 lat. Druga sprawa tak się zastanawiam czy Neymar spędzi cała karierę w Barcelonie... :) ciekawe co będzie za 4-5 lat , no ale wszystko czas pokaze ;)

2

Coś sporo tych wywiadów przed nowymi wyborami udziela Bartomeu. I tak nie wygra niech spada z Barcy już.

2

I to mnie bardzo cieszy :)

0

Oby teraz Pique nie stracił nic na formie jak drugie dziecko jest ;)

0

W niedziele mecz z nimi , w pucharze to samo zapowiada się ciekawie.

1

No to co trzeba wygrac ten mecz i liczyc na potknięcie Realu a wiem że takie nadejdzie ;)

2

Takiej agresji to ja nie lubie w piłce na boisku.

1

Co jak co ale artykuł zajebisty az miło się czyta ! brawo świetna robota :) no ładnie to wszystko wygląda, oby tylko tak dalej grali a napewno możemy zdobyć tryplet o czym marzę .. ale pewnie nie tylko ja :) szkoda szkoda tej akcji ze spalonym i podania Ter Stegena do Ney byłaby to kapitalna asysta.. :) zobaczym,y jak to dalej będzie wszystko wyglądac czy zdołamy utrzymac poziom i wreszcie trzeba złapać ten Real i odzyskac lidera ! VeB !

0

Beka na całego była jaki rozmach wziął haha . No cóz bezradnosc sportowa gry sie nie umie przegrywać.

0

Ja na necie oglądam zawsze wszystko :) aaa no nie grał wtedy by ich pojechali rowno :)

0

Żałosne zachowanie i tyle w temacie...

0

Dzis w nocy to był mecz pieknie sie ogladało i opłacało siedziec do 4 nad ranem ! Cleveland-Portland Kyrie Irving z Cleveland rzucił 55 pkt !! a ma 22 lata ! szacun :)

0

Ale doyebali 2 mecze dla Ronaldo.. naprawde dużo ! gdyby to nasz tak zrobił pewnie by sie skonczyło na pięciu , ale co tam to przeciez Real.

2

Co mu się dziwić, czerowna kartka i dwumecz 2-4 po pierwszej połowie to zawsze juz podcięte skrzydła.Ale to jak faulowali to masakra, w poprzednim meczu to samo.Szkoda że tak się zachowują.

0

Tylko że ja oglądam zawsze transmisje z hiszpańskim komentarzem więc wiesz :P

0

Ale nie mogłes tak sobie tego wymyślec :D to jest ot samo tylko tam było oh wait a Ty oj czekajcie :D dobra niewazne ;>

2

Przy pierwszej bramce dla nas Messi wykonał kapitalna prace uwolnienia się z piłka od rywala przy nim z linii bocznej a potem Suarez to podanie, kapitalnie to zagrali.

0

70 minuta meczu a ja zczaiłem że Atletico gra w 10 heh :D

1

To jak zachwouje sie Atletico z nami w meczach ostatnio przeraża mnie.. są u mnie na czarnej liście już.

5

Pierwszy karny zupełnie nie powinien miec miejsca , drugi owszem była ręka więc coś za coś. Tyle w temacie.

4

Kolejnyyyy masakra ... :D byle polecone dostac xd

2

Skopiowane od innego który to dziś napisał ale co tam ... :D on dostał 50 poleconych a Ty nie dostaniesz bo to był oryginał a Ty małpujesz :D

2

I pomyślec że własnie od przeciwnika na zdjęciu zaczęła sie rewolucja i dobra gra na boisku ;)

3

http://i.iplsc.com/za-takie-faule-przed-polem-karnym-jak-ten-javiera-mascherano/0003TRJAUJ68ONBJ-C116-F4.jpg

Za takie faule przed polem karnym, jak ten Javiera Mascherano, w Hiszpanii dają "jedenastki".

Kapitalnie podsumowane przez Interie.

1

Pierwsze połowa pełna emocji, druga spokojna. Jest upragniony awans cieszmy sie ! Visca El Barca ! :)

0

Alves haha co za soczyste uderzenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?