0

Jak widac nauczył , sie tylko szkoda że tak długo to trwało bo teraz sytuacja w tabeli mogła być inna ale cóż trzeba walczyć. Szkoda że Bartra właśnie tak mało gra..

0

Żle zrobił że to powiedzial do prasy. Dobrze że tak to sie skończyło bo w chwili obecnej nie potrzeba nam konfliktów w drużynie.

0

Żałośni kibice , gorzej niz małe dzieci...

0

A wsadzic go do pierdla razem z Rosell. Niech sie jak najszybciej zrobi porządek w klubie bo to jest nie do pojęcia co sie dzieje w takim klubie jak Barcelona...

2

Figo prezydentem FIFA to już by totalnie piłka nozna na łeb upadła. Ni tylko Alba zawsze pragnie by Real wtopił bo ja też :P Co do Pepa i Bayernu to jak tak dalej będzie to wcale sie nie zdziwię jak Pep podziękuje im i odejdzie.

0

Ładna , prosta koszulka bez żadnych wymyslanek i o to chodzi.

2

No to czarna perła długo pogościła w nowym klubie. Szkoda że tak postepuje. Transfer Czyhrynskiego do Barcy to tez totalny niewypał. Ale nie oszukujmy sie czasu za dużo to on nie dostał patrzac ile go miał Neymar, Alexis. No cóz widocznie tak miało być.

0

Czeka go napewno kariera w NBA ;)

1

Szkoda że to tak sie potoczyło, 3 lata sagi o tym że Fabregas wraca do Barcy, w końcu sie to udało, pożniej słowa że cała kariere cche spedzic w Barcelonie by odejsc do Chelsea.. noo ale jego wybór życiowy.

0

Magiku wróc do swojej dawnej formy i spraw aby Twoja gra na boisku była czystą magią !

20

Niech juz beda te wybory i niech idzie będzie spokój..

0

To sobie chociaz Martin pogra.

3

Rafinha powinien zdecydowanie więcej dostawac szans bo świetnie gra na boisku a tego potrzebujemy. Dobrze że Pique wrócił do formy bo na początku sezonu to juz ploty były że odejdzie.

1

Nasza lewa rakieta :)

0

Dziwna godzina i dziwnie się to bedzie zapewne oglądac :P

0

Chciałbym i ja być na takim treningu nawet piłki podawac :P

0

100 lat Gerard ;) zdobył wszystko juz co mogł, szacun :)

1

Suarez napewno sie odblokuje tylko takie porównania jeśli chodzi o wiek to tez inna sprawa , Ney miał 21 lat gdy przybył do Barcy teraz ma 22 drugi sezon i gra kapitalnie a Luis ma już 28 i na kolejny sezon już prawie 29 więc róznica jest kto ma więcej czasu.Ale wierzę że Luis juz niebawem zacznie zdobywac seryjnie gole tak jak nas do tego przzywyczaił w poprzednich klubach.

0

Odrobiliśmy szybko gole i to cieszy, ale trzeba popracowac jeszcze nad tym by takich sytuacji za dużo nie było bo stac na to zespół napewno.

0

Suarez nie strzela ale za to robi co innego na boisku i tez to jest ważne. Oby jego instynkt strzelecki sie w nim obudził.

0

Masakra, ciekaw jestem jakie jeszcze kryja się sekrety.

2

Jaka to nagła przemiana i teraz się udziela w wywiadach... byle do czerwca.

0

No własnie to samo miałem pisac dostał 4 minuty i miał sie wykazac..

8

Rafinhi należy sie częsciej wyjsciowa jedenastka, zagrał dzis kapitalnie.Oby tak dalej.

5

Łódz zatopiona i to jest najwazniejsze ! :)

0

Tylko nie to .. Martin zostań...

0

Zycze im jak najlepiej, duzo goli i asyst.

0

Są 3 pkt ! :) super odrobione gole w tym meczu , VeB ! :)

2

Rafa brawo świetny wystep dzis !

0

Rafa twardy chłop

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?