Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No przekonamy sie za ile odpali maszyna u Suareza.
0
Ale trenował, a do tej pory juz powinien miec rytm meczowy i smykałke taka jak w Liverpool do strzelania bramek.
0
Tylko że co kolejny sezon poświecic bez pucharów na wkomponowanie sie napastnika... ?
2
Mam nadzieję że i Suarez zacznie w końcu więcej strzelac bo jak na takiego napastnika to jest obowiązek, bo mnie szlak pomału trafia że oddalismy Sancheza w pełni formy a kupilismy Suareza który może sie tak jak i Neymar rok oswajać z nowym otoczeniem .. a my potrzebujemy teraz jego bramek !
3
Niezła brama Alexisa ograł ich jak dzieci a potem strzał
9
Tak to jest gdy sie bez rozumu pozbywa takiego grajka jak Alexis i to w takim momencie jego kariery...
0
Na boisku zawsze jest rywalizacja nawet między przyjaciółmi.
2
I pomyśleć że Simeone zrobił z Atletico tak wspaniały zespół.. genialny trener widac że ma to cos.
1
Bravo-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitić-Neymar-Suarez-Messi tak skład byłby idealny. Ale znając zycie Enrique na obronie da Mascherano i zaczną sie kłopoty przy takim wzroście a wiemy że Atletico słynie z goli po stałych fragmentach gry i nie tylko, a na DP da pewnie Busquetsa..
1
Troche się obawiam tego meczu, ale obym sie mylił i Barca wygrała !
0
Nagrodzenie Messiego i 3 pkt z Atletico, to byłby piękny wieczór.
0
Może być i tak jak najbardziej :)
1
Masakra.. inaczej powiedzieć nie mozna.. taki fajny młody super skład a taka lipa, szkoda. Oby jak najszybciej wyszli z tego dołka.
0
Kapitalny zawodnik nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Szkoda że nie udało się go sprowadzić na Camp Nou. Oby jutro nie miał dobrego dnia.
1
Mam nadzieję że jutro Enrique nie odwali żadnej kaszany i wystawi najlepszy skład . Tu juz nie ma żartów to Atletico które będzie w stanie urwac lub nawet i wygrac mecz. Trzeba bedzie sie solidnie napracowac na bardzo ważne zwycięstwo.
0
Dziwnie będzie gdy kolejny taki wspaniały zawodnik opuści Europę.. a tym bardziej Gerrard, legenda Liverpoolu. No ale wszystko nie może trwac wiecznie a szkoda...
0
I dobrze niech forma im za bardzo nie dopisuje :)
0
Messi za samo podanie do Alby powinien miec 10 .. to było cos pieknego ! :)
4
Warto dodac że Neymara stać na duzo duzo więcej bramek, i napewno będzie ich więcej.
1
Messi to jest geniusz... :)
0
To jest zwykła kpina, żenujące koszulki i tyle w temacie...
0
Enrique jaka czopka hahah :D
1
Niech szybko wraca na boisko do gry ;)
0
Nie przepadam za Alvesem, wole Montoye. Ale zrobia jak bedą uważac ich sprawa.
0
Jak wystawi Enrique Mascherano na Atletico na obrone to juz będzie totalna kpina.
0
Raz mówia tak , a raz tak. To najbardziej denerwuje.
0
I ma rację gdyby nie Leo to nie byłoby tych pucharów tyle w ostatnich latach.
2
Oby tak Real dziś zaliczył kolejną wpadkę... :)
2
Tez myślałem ze Messi zostaje tylko do końce tego sezonu..
0
To sa właśnie całe media, byle jak najwięcej namieszac i nazmyslać. Choć i tak Enrique powinien wyleciec.