0

No przekonamy sie za ile odpali maszyna u Suareza.

0

Ale trenował, a do tej pory juz powinien miec rytm meczowy i smykałke taka jak w Liverpool do strzelania bramek.

0

Tylko że co kolejny sezon poświecic bez pucharów na wkomponowanie sie napastnika... ?

2

Mam nadzieję że i Suarez zacznie w końcu więcej strzelac bo jak na takiego napastnika to jest obowiązek, bo mnie szlak pomału trafia że oddalismy Sancheza w pełni formy a kupilismy Suareza który może sie tak jak i Neymar rok oswajać z nowym otoczeniem .. a my potrzebujemy teraz jego bramek !

3

Niezła brama Alexisa ograł ich jak dzieci a potem strzał

9

Tak to jest gdy sie bez rozumu pozbywa takiego grajka jak Alexis i to w takim momencie jego kariery...

0

Na boisku zawsze jest rywalizacja nawet między przyjaciółmi.

2

I pomyśleć że Simeone zrobił z Atletico tak wspaniały zespół.. genialny trener widac że ma to cos.

1

Bravo-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitić-Neymar-Suarez-Messi tak skład byłby idealny. Ale znając zycie Enrique na obronie da Mascherano i zaczną sie kłopoty przy takim wzroście a wiemy że Atletico słynie z goli po stałych fragmentach gry i nie tylko, a na DP da pewnie Busquetsa..

1

Troche się obawiam tego meczu, ale obym sie mylił i Barca wygrała !

0

Nagrodzenie Messiego i 3 pkt z Atletico, to byłby piękny wieczór.

0

Może być i tak jak najbardziej :)

1

Masakra.. inaczej powiedzieć nie mozna.. taki fajny młody super skład a taka lipa, szkoda. Oby jak najszybciej wyszli z tego dołka.

0

Kapitalny zawodnik nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Szkoda że nie udało się go sprowadzić na Camp Nou. Oby jutro nie miał dobrego dnia.

1

Mam nadzieję że jutro Enrique nie odwali żadnej kaszany i wystawi najlepszy skład . Tu juz nie ma żartów to Atletico które będzie w stanie urwac lub nawet i wygrac mecz. Trzeba bedzie sie solidnie napracowac na bardzo ważne zwycięstwo.

0

Dziwnie będzie gdy kolejny taki wspaniały zawodnik opuści Europę.. a tym bardziej Gerrard, legenda Liverpoolu. No ale wszystko nie może trwac wiecznie a szkoda...

0

I dobrze niech forma im za bardzo nie dopisuje :)

0

Messi za samo podanie do Alby powinien miec 10 .. to było cos pieknego ! :)

4

Warto dodac że Neymara stać na duzo duzo więcej bramek, i napewno będzie ich więcej.

1

Messi to jest geniusz... :)

0

To jest zwykła kpina, żenujące koszulki i tyle w temacie...

0

Enrique jaka czopka hahah :D

1

Niech szybko wraca na boisko do gry ;)

0

Nie przepadam za Alvesem, wole Montoye. Ale zrobia jak bedą uważac ich sprawa.

0

Jak wystawi Enrique Mascherano na Atletico na obrone to juz będzie totalna kpina.

0

Raz mówia tak , a raz tak. To najbardziej denerwuje.

0

I ma rację gdyby nie Leo to nie byłoby tych pucharów tyle w ostatnich latach.

2

Oby tak Real dziś zaliczył kolejną wpadkę... :)

2

Tez myślałem ze Messi zostaje tylko do końce tego sezonu..

0

To sa właśnie całe media, byle jak najwięcej namieszac i nazmyslać. Choć i tak Enrique powinien wyleciec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?