0

Super :) zasluguje na to :)

4

Zauważcie jedno :D nie ma osoby w komentarzach która by nie miała nawet jednego polecongo :D kazdy ma kolor :D jak nigdy :D

1

Yeaaa coś pieknego !! Laporta witamy !!

1

Ale bez sensu troche takie cos nie czytac a komentowac.

9

Zubizarreta mówił tak samo w przedzień zwolnieniia ze wszystko jest ok itp. a na drugi dzień żegnamy.

2

3 minuty temu dodany news a juz minute po skomentowane , nwm jak to robicie ze w niecałe 2 minuty taki tekst czytacie..a ten jest nawet spory.

1

Na początku sezonu byłem zadowolony z Enrique bo myslalem ze naprawde da to cos zespołowi , ale nadszedł właśnie czas w którym widac jaki to trener..

0

No to zaczyna się. Myślę że Leo i tak zostanie w Barcelonie. Zmieni się zarząd i trener i miejmy nadzieję ze wszystko wróci do normy.

0

A ja będę spał spokojnie gdy prezydentem klubu zostanie Laporta.

1

Już czekam z niecierpliowscia na konferencję i wypowiedż Enrique.

10

Messi nie daj się takiemu trenerowi jak Enrique, spraw aby wyleciał z klubu.

0

Hehe dobre jajca...

0

Wkurza mnie ten Enrique, uważa sie za wielkiego Pana, ale szybko się z Barcą pozegna.

3

Bo Messi dał bardzo bardzo duzo Barcelonie i kibice mu tego nie zapomną, więc oczywiste jest kto jest dla nich ważniejszy.

0

Niestety ale z takiego dyrektora sportowego to zdanego pozytku nie było..

6

Borat jak zawsze czuwa nad wszystkim ! :D

2

Czesć , skoro nowy to wpisowe musi byc dla ekipy , dawaj flaszke :)

2

Enrique na zdjęciu :
" Chciałem wykiwac Messiego ale to on wykiwał mnie .. " :D

3

No to ciekawe kogo zatrudnia za Enrique . Może faktycznie dobrym wyborem byłby Bielsa z Marsylii ?

8

Messi musi zostac to jest najważniejsze. Zarząd i trener out w trybie natychmiastowym ! Powinny byc za wszelką cene wybory juz w tym roku !

2

Co jak co ale nie widzialem jeszcze takich słabych not , ale co tu duużo mowic nalezą sie im takie ! a Enrique ? 0 .

0

Chciałbym aby jak najszybciej wróciła wersja Suareza z Liverpool.. szkoda też ze Alexis odszedł w takim momencie kariery i w tak wysokiej formie.

2

Tu pomoże tylko nowy zarząd i trener , skład odmienic tez. Inaczej to zadnych pucharów nie będzie. Oby wygwizdali Bartomeu kibice.

1

Ty Bartomeu nie zapomnij równiez odejsc.

0

Niezła paka , robi wrażenie trzeba przyznać. A z tym Sterling to przegięcie ;)

13

Tylko te człowiek może odnowić na nowo Barce : Joan Laporta wróć !

5

Jak czytam o tym że Barca sie sypie/rozpada to aż smutno się robi człowiekowi że takie czasy nastały .

0

Naprawdę ciekaw jestem jak było i jest na linii Messi-Enrique. Ale pomału się wszystkiego dowiemy a kto wie może i to nastapic juz w najblizszym czasie po tym co się od wczoraj dzieje.

0

Teraz się dopiero zacznie kto na dyrektora sportowego. Oby był to ktos naprawde z prawdziwego zdarzenia..

0

Bardzo mądrze gada polac mu ! Swoją droga boję się że gdy to wszystko sie nie uspokoi i zacznie się znowu nagonka na Messiego to on tego nie wytrzyma i pomyśli o odejściu :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?