Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super :) zasluguje na to :)
4
Zauważcie jedno :D nie ma osoby w komentarzach która by nie miała nawet jednego polecongo :D kazdy ma kolor :D jak nigdy :D
1
Yeaaa coś pieknego !! Laporta witamy !!
1
Ale bez sensu troche takie cos nie czytac a komentowac.
9
Zubizarreta mówił tak samo w przedzień zwolnieniia ze wszystko jest ok itp. a na drugi dzień żegnamy.
2
3 minuty temu dodany news a juz minute po skomentowane , nwm jak to robicie ze w niecałe 2 minuty taki tekst czytacie..a ten jest nawet spory.
1
Na początku sezonu byłem zadowolony z Enrique bo myslalem ze naprawde da to cos zespołowi , ale nadszedł właśnie czas w którym widac jaki to trener..
0
No to zaczyna się. Myślę że Leo i tak zostanie w Barcelonie. Zmieni się zarząd i trener i miejmy nadzieję ze wszystko wróci do normy.
0
A ja będę spał spokojnie gdy prezydentem klubu zostanie Laporta.
1
Już czekam z niecierpliowscia na konferencję i wypowiedż Enrique.
10
Messi nie daj się takiemu trenerowi jak Enrique, spraw aby wyleciał z klubu.
0
Hehe dobre jajca...
0
Wkurza mnie ten Enrique, uważa sie za wielkiego Pana, ale szybko się z Barcą pozegna.
3
Bo Messi dał bardzo bardzo duzo Barcelonie i kibice mu tego nie zapomną, więc oczywiste jest kto jest dla nich ważniejszy.
0
Niestety ale z takiego dyrektora sportowego to zdanego pozytku nie było..
6
Borat jak zawsze czuwa nad wszystkim ! :D
2
Czesć , skoro nowy to wpisowe musi byc dla ekipy , dawaj flaszke :)
2
Enrique na zdjęciu :
" Chciałem wykiwac Messiego ale to on wykiwał mnie .. " :D
3
No to ciekawe kogo zatrudnia za Enrique . Może faktycznie dobrym wyborem byłby Bielsa z Marsylii ?
8
Messi musi zostac to jest najważniejsze. Zarząd i trener out w trybie natychmiastowym ! Powinny byc za wszelką cene wybory juz w tym roku !
2
Co jak co ale nie widzialem jeszcze takich słabych not , ale co tu duużo mowic nalezą sie im takie ! a Enrique ? 0 .
0
Chciałbym aby jak najszybciej wróciła wersja Suareza z Liverpool.. szkoda też ze Alexis odszedł w takim momencie kariery i w tak wysokiej formie.
2
Tu pomoże tylko nowy zarząd i trener , skład odmienic tez. Inaczej to zadnych pucharów nie będzie. Oby wygwizdali Bartomeu kibice.
1
Ty Bartomeu nie zapomnij równiez odejsc.
0
Niezła paka , robi wrażenie trzeba przyznać. A z tym Sterling to przegięcie ;)
13
Tylko te człowiek może odnowić na nowo Barce : Joan Laporta wróć !
5
Jak czytam o tym że Barca sie sypie/rozpada to aż smutno się robi człowiekowi że takie czasy nastały .
0
Naprawdę ciekaw jestem jak było i jest na linii Messi-Enrique. Ale pomału się wszystkiego dowiemy a kto wie może i to nastapic juz w najblizszym czasie po tym co się od wczoraj dzieje.
0
Teraz się dopiero zacznie kto na dyrektora sportowego. Oby był to ktos naprawde z prawdziwego zdarzenia..
0
Bardzo mądrze gada polac mu ! Swoją droga boję się że gdy to wszystko sie nie uspokoi i zacznie się znowu nagonka na Messiego to on tego nie wytrzyma i pomyśli o odejściu :(