Bernard777
Dołączył/a: wrzesień 2018
Górny Śląsk
5 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Król jest tylko jeden. Alvarez -xD
1
Leo właśnie wbił platynę w grze zwanej futbolem i pięknie uciszył sceptyków.
2
Argentyna tu nic nie musi.Przy remisie i tak zostają liderami w tabeli a Jordanię rozniosą w pył.
0
@daniel32778 8 tygodni przerwy pisali czyli 2 miesiące.
1
@Frimpong Sugerujesz że kolejnemu koledze z reprezentacji rogi doprawił ?;)
1
@AmigoBlancos Czyli w sierpniu by wrócił,od września na pełnych obrotach by wjechał.Może niech Barca zaproponuje BVB 30-35 baniek,może się zgodzą w zaistniałych okolicznościach ?
0
@DonAndrzejos Jakieś przekłamanie chyba :)-Denilson był bliski transferu do Barcy w 1998 roku ale ostatecznie wybral Betis.Chyba że chodzi o innego Denilsona o którego istnieniu nie wiem ;)
1
Fajnie się chmurzy i temperatura już 24 stopnie,czyli z kategorii tych normalnych.
1
@Lionel_Messi10 W sumie wygląda to jak 4-3-1-2 z Almadą jako mediapuntą.Ale myślę ze Leo będzie się cofał a Almada dublował jego pozycję w miarę rozwoju sytuacji na boisku.
1
@Herbert W PES-ie 2003 był dobry :)
0
@doc Dokładnie widać jaka tam ta murawa sucha.Kiedyś chyba zraszaczy nie mieli +horrendalne temperatury.
0
Schlotterback wypada z gry na 2 miesiące z gry.Więc jednak Van de Ven.
0
@AmigoBlancos Jak dla mnie:
Kochane pieniążki
Chłopi
Kicha kręcona
Naczynia połączone
I na pewno cos ominąłem ale dla mnie to oprócz "Miodowych lat" to najlepszy polski serial komediowy.Każdy odcinek od 1-szego do tak 420 oceniam między 7 a 10 z małymi wyjątkami..Potem już bylo tak na siłe widać wszystko robione ale też były rodzynki.
1
To będzie taki gest ,taki znak-sygnał.
0
@kulek22 Trąba powietrzna czy tajfun ?
0
@Zoker Dembele :D
0
@AmigoBlancos Albo o Francuzów :D
0
@4drian0 "Bo ino nom kazujom łopatować"
1
@Safrani @Rastafarnianin @LeszekFCB Fakt,pomyliły mi się drużyny lekko :D Zapomniałem że Jakubas jest za skąpy na takie ruchy transferowe.
0
@Colon CR 7 to taki portugalski Heraklit :)
0
@Luciano99 Darwina zaszczuli w Liverpoolu,gdzie miał pół słabszego sezonu
i wszyscy na nim psy nagle zaczęli wieszać.Jak tam wierzę że wróci za niedługo na top.
2
Górnik chce powalczyć z Fenerbahce a daje sobie odebrać lidera pomocy i to komu? Ligowemu średniakowi.Żeby nie było-nic do Motoru nie mam,stwierdzam tylko fakt.
0
Najpierw Real,teraz Atletico.Antybarceloński spisek i nagonka na Barcelonę trwa w najlepsze.Zaszczuli nas,ot co.
1
@Frimpong Jak najbardziej za jestem :)
2
@gumaz Legenda glosi że ponoć jednak byl ochrzczony w Jeziorze Żywieckim przez miejscowego samozwańczego proboszcza.
0
@AmigoBlancos Bramkarze zawsze byli długowieczni-Shilton,Zoff,El Hadary,Brad Friedel.Czyli jak najbardziej do zrobienia.
4
@bart_azz A nawet trzech-Van de Ven 50-60 mln,Yoann Bony 40-45 mln,Grimaldo 20-25 mln.I nawet biorąc pod uwagę te wyższe wyceny jeszcze by zostało.Np. po to żeby wykupić Cancelo.
3
Kto nie rzyga na zabawie ,bawić się nie umie prawie.
8
Reprezentacja Polski jak dotąd bez straty bramki na Mistrzostwach Świata ⚽.
0
CR 7 się skończył i nie może sie z tym pogodzić.Zachowuje sie jak takie takie dziecko któremu w piaskownicy ktoś zabrał wiaderko,łopatkę i grabki.