1

Król jest tylko jeden. Alvarez -xD

1

Leo właśnie wbił platynę w grze zwanej futbolem i pięknie uciszył sceptyków.

2

Argentyna tu nic nie musi.Przy remisie i tak zostają liderami w tabeli a Jordanię rozniosą w pył.

0

@daniel32778 8 tygodni przerwy pisali czyli 2 miesiące.

1

@Frimpong Sugerujesz że kolejnemu koledze z reprezentacji rogi doprawił ?;)

1

@AmigoBlancos Czyli w sierpniu by wrócił,od września na pełnych obrotach by wjechał.Może niech Barca zaproponuje BVB 30-35 baniek,może się zgodzą w zaistniałych okolicznościach ?

0

@DonAndrzejos Jakieś przekłamanie chyba :)-Denilson był bliski transferu do Barcy w 1998 roku ale ostatecznie wybral Betis.Chyba że chodzi o innego Denilsona o którego istnieniu nie wiem ;)

1

Fajnie się chmurzy i temperatura już 24 stopnie,czyli z kategorii tych normalnych.

1

@Lionel_Messi10 W sumie wygląda to jak 4-3-1-2 z Almadą jako mediapuntą.Ale myślę ze Leo będzie się cofał a Almada dublował jego pozycję w miarę rozwoju sytuacji na boisku.

1

@Herbert W PES-ie 2003 był dobry :)

0

@doc Dokładnie widać jaka tam ta murawa sucha.Kiedyś chyba zraszaczy nie mieli +horrendalne temperatury.

0

Schlotterback wypada z gry na 2 miesiące z gry.Więc jednak Van de Ven.

0

@AmigoBlancos Jak dla mnie:
Kochane pieniążki
Chłopi
Kicha kręcona
Naczynia połączone
I na pewno cos ominąłem ale dla mnie to oprócz "Miodowych lat" to najlepszy polski serial komediowy.Każdy odcinek od 1-szego do tak 420 oceniam między 7 a 10 z małymi wyjątkami..Potem już bylo tak na siłe widać wszystko robione ale też były rodzynki.

1


To będzie taki gest ,taki znak-sygnał.

0

@kulek22 Trąba powietrzna czy tajfun ?

0

@Zoker Dembele :D

0

@AmigoBlancos Albo o Francuzów :D

0

@4drian0 "Bo ino nom kazujom łopatować"

1

@Safrani @Rastafarnianin @LeszekFCB Fakt,pomyliły mi się drużyny lekko :D Zapomniałem że Jakubas jest za skąpy na takie ruchy transferowe.

0

@Colon CR 7 to taki portugalski Heraklit :)

0

@Luciano99 Darwina zaszczuli w Liverpoolu,gdzie miał pół słabszego sezonu
i wszyscy na nim psy nagle zaczęli wieszać.Jak tam wierzę że wróci za niedługo na top.

2

Górnik chce powalczyć z Fenerbahce a daje sobie odebrać lidera pomocy i to komu? Ligowemu średniakowi.Żeby nie było-nic do Motoru nie mam,stwierdzam tylko fakt.

0

Najpierw Real,teraz Atletico.Antybarceloński spisek i nagonka na Barcelonę trwa w najlepsze.Zaszczuli nas,ot co.

1

@Frimpong Jak najbardziej za jestem :)

2

@gumaz Legenda glosi że ponoć jednak byl ochrzczony w Jeziorze Żywieckim przez miejscowego samozwańczego proboszcza.

0

@AmigoBlancos Bramkarze zawsze byli długowieczni-Shilton,Zoff,El Hadary,Brad Friedel.Czyli jak najbardziej do zrobienia.

4

@bart_azz A nawet trzech-Van de Ven 50-60 mln,Yoann Bony 40-45 mln,Grimaldo 20-25 mln.I nawet biorąc pod uwagę te wyższe wyceny jeszcze by zostało.Np. po to żeby wykupić Cancelo.

3

Kto nie rzyga na zabawie ,bawić się nie umie prawie.

8

Reprezentacja Polski jak dotąd bez straty bramki na Mistrzostwach Świata ⚽.

0

CR 7 się skończył i nie może sie z tym pogodzić.Zachowuje sie jak takie takie dziecko któremu w piaskownicy ktoś zabrał wiaderko,łopatkę i grabki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?