1

Na pocieszenie proszę dziś o 5:1 dla Bawarczyków. Dziękuję.

0

Tymczasem ekspert sędziowski w c+, archivoVar i nawet eksperci sedziowscy z Hiszpanii (tak wiem że to słaby wyznacznik, ale z drugiej strony mogą być subiektywnie) wszystkie trzy sytuacje sporne ocenione przez nich jako prawidłowe decyzję sędziego...
Rozumiem że Przemawia przez nas rozczarowanie, żal, emocje...

0

@galix22 tak, wyjaśnił. Co do Olmo to że ten kontakt był nie wystarczający, zbyt lekki czy coś w ten deseń.
Zresztą archivoVar też podali że prawidłowe decyzję sędziego.

0

@Tomiveb tutaj akurat chodziło mi o stricte eksperta sędziowskiego. Liczmański bodajże się nazywa.

0

@galix22 ekspert c+ mówi że obie decyzje prawidłowe.

3

W studiu c+ z ekspertem omawiają sytuację, brak karnych na Olmo i Ferminie i słuszna kartka czerwona.
Wszystkie trzy decyzje dobre*.
* Wg eksperta sędziowskiego c+.

1

Taka drabinka do finału była... Ehhh szkoda tej szansy.
Może za rok...

6

Dobra, jedziemy z druga połową. Vamos Barca!

0

@Czyhrynski to myśl dalej, nieźle co idzie od 8 lat.

0

@Murazor i jeszcze jeden raz prosto pod nogi Yamala podał... Druga połowa podobna i zacznę wierzyć że gość nie ogarania i czasem mylą mu się koszulki komu podaje....

1

Nawet w studio jadą po Langlecie...

1

Ale co Lenglet gra z nami to nasze, chyba zapomniał że w innej koszulce występuje.

0

@damian16161212 facet ostatnio zamiast zająć się piłką to w każdym meczu zajmuje się sędzią, ciągle lata do niego i coś chce zgadać...

0

@Piorun i mniej łapać machami i przy każdej stykowej sytuacji lecieć do sędziego. Strasznie mnie takie zachowania irytują. Zamiast skupić się na piłce to ten chce dialog z sędzią prowadzić.

0

@Jakchcesz Już raz wrzucałem ale przy takiej okazji nie mogę się powstrzymać, pasuje jak ulał:
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/

0

@lucca87 wstydziłbym się awansować w taki sposób, w sensie przy stoliku a nie na boisku.

3

@insp1re czyli piłka do Yamal i niech młodzy jedzie.
Już to kiedyś przerabialiśmy...

5

@Kuchar "Panikujecie wszyscy z tym meczem..."

Tymczasem ostatnie posty na la rambli:
- "Jestem pewny, że wrzucimy im dzisiaj przynajmniej trzy bramki.."
- "La remontada es posible"
- "Araujo hat trick i lecimy z madrylami, dzisiaj to nawet się nie stresuję, w pierwszej połowie już ich 4:0 będziemy robić"
- "Yes we can!"
- "Si, Se Puede. Kto jak nie Barca :D"

2

@Irmscher10 oni są na tyle bezczelni że już jawnie robią ze swoich widzów idiotów

0

@jedrek7000 Cancelo wejdzie w samej końcówce a potem okaże się że nie mógł jednak zgrać i będzie walkower i Legia odpadnie.

3

@A4ron idąc tokiem la rambli chyba żaden sędzia nie mógłby nic sędziować bo chyba wszyscy byliby zawieszeni...

0

@Kazragore Zginął człowiek, tak czy inaczej trzeba to dokładnie wyjasnić i niech to zrobią odpowiednie służby a nie dziennikarze czy ludzie z faceboka.

0

@Roobo ja tak merytorycznie włączę się do dyskusji
https://www.facebook.com/share/r/18ejQSyE2N/
;))))

0

@T^L " Posprzątanie tego bałaganu będzie wymagało niezłych fikołków a pozycja wyjściowa będzie bardzo słaba."
Z drugiej strony każda kolejna opcja i tak będzie lepsza od obecnej...

1

@Roobo Wszyscy politycy są tacy sami, wykorzystują znajomości, stanowiska dla swoich własnych celów.
WSZYSCY to hipokryci i oszuści.

3

@Deathwing112 za zgrzewkę powinieneś dostać 3 ziko. Oszukałeś system?

2

@BorzyKrzys przecież w dniu wyborów i jedna i druga strona już wspominała że te coś tam im się nie podoba i będą protesty wyborcze.
Po prostu wynik tych wyborów nie jest na styku, nawet blisko nie jest by o coś powalczyć jeszcze przy stolikach a nie urnach.
Orban przegrał z kretesem i już nic na to nie poradzi, dalsza walka byłaby po prostu bez sensu.

1

@PatrychoO serce mówi a, rozum mówi b.

0

@Szklaner wiem, ale wtedy ta refundacja jest śmiesznie niska. W tych ich cennikach to jest praktycznie połowa ceny badania.
Tk z kontrastem prywatnie u mnie 920 zł. Wg ich cennika to samo badanie bez kontrastu wycenili na 320 zł. Kontrast to ok 200 zł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?