2

@gaucho104 "Dużo ludzi tutaj chwali, ale na tle PSG i Bayernu to nasza obrona wygląda zdecydowanie lepiej "

że co????

0

@Criss18Barca kiedyś wprowadzili wolne soboty, a gdyby tak zrobili teraz wolne piątki...

1

@LAMC_10 no raczej nie...

2

Przyznam się, wczoraj przed rzutem karnym miałem już pisać komentarz że "zapowiadało się wielkie meczycho a jak narazie po kwadransie nawet jednej sytuacji groźnej nie było".... jakże się potem zmieniło...
Piękny to był wieczór. Więcej takich poproszę.

1

@Hubertusk ten drugi karny dyskusyjny jak coś, pierwszy ewidentny. Najpierw obrońca fauluje rywala a potem w drugim momencie dopiero stara się dotknąć pilki.

1

@norbi77 Z Atletico się zgodzę, ale to na pewno nie Realu bo oni by tam już dawno leżeli i domagali się ośmiu rzutów karnych...
Swoją drogą szacunek, że żaden nie padł na glebę...

2

@Jakchcesz ale z tym AM to akurat mnie rozbawiło...

0

@Zoker Nie bo dalej nie będziemy w zasadzie 1:1 ;)

3

@misterio Co jest nie tak z tymi Argentyńczykami????

2

@Bilon87 Przecież oni sezon już skończyli.

3

@ArcziArtt ja mam komunie w maju, ale nie pomogę bo to moja córka idzie do komunii...

0

@urbipl "Byłem przekonany że więcej dzieci rodzi się w typowych małżeństwach"
No i wg tych statystyk dalej tak jest.

1

@MichalZZZ Ja napisałem z zawahaniem bo jednak przewalić mistrza mając 9 pkt przewagi na 6/7 kolejek do końca sezonu byłoby... tragikomiczne.

2

@MichalZZZ Z zawahaniem, ale nie.

1

@Deviler a słyszałeś stwierdzenie związane z ogrodnictwem: "zimnej zośki"?
Nawet w połowie maja w nocy mogą się zdarzać przymrozki.

0

@Kgorecki2500 ale wiesz że te systemy będą stawiać/usprawniać zapewne informatycy czy ogólnie ludzie z branży IT, a ten gość ma to nadzorować pod kątem medycznym, spraw pacjenta itd.
...

3

@Safrani Pewnie tak, ale dodatkowo wprowadził winne soboty i szampańskie niedziele, także już cały tydzień do pracy u niego się zap...

1

@Kgorecki2500 To mają wziąć gościa który nie ma żadnego doświadczenia w sektorze medycznym?
Chyba właśnie dobrze że biorą specjalistów (choć nie znam gościa) z rynku prywatnego, żeby poprawić rynek "państwowy".

2

@Gibbon_FCB na bazarku. Za 25 zł idzie znaleźć.

0

@FCB24 tvp ma mecz drugiego wyboru, więc jak myślisz który c+ sobie uznalo jako najlepszy mecz...

0

@Starrk irytujący. Rudiger i Gavi to ranking zakapiorów.

1

@AmigoBlancos Trochę przesadzone porówanie Jagody, ale żeby od razu zwlaniać za takie coś to chyba jednak przesada w drugą stronę.

1

@Kgorecki2500 Dziś zatem święto w Konfederacji ;)))

2

@norbi77 Mi nie. Nie jestem tam zarejestrowany i zalogowany.

1

@norbi77 i do tego wg mnie immunitet powinien chronić np przed więzieniem a nie czymś takim jak mandaty za wykroczenia drogowe.

2

@norbi77 Pięknie Khan mówi po hiszpańsku, szkoda że nic z tego nie rozumiem....

1

@marcin62 cały piłkarski świat powiadasz...
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16781125#comment-16781125
Ja odnoszę przeciwne wrażenie.

10

Co jest z tym Realem że tak wszyscy go teraz bronią?
W zagranicznej prasie:
Niemcy (Kiker i Bild): Vincić zapomniał że Francuz wcześniej został ukarany.
Anglia (the Sun): czerwoną kartkę Francuza nazywa "absurdalną"
Włochy (la Gazzetta dello sport określa decyzję Vincicia jako "naiwną", że kara była "przesadna".
Hiszpanii nie trzeba przytaczać z wiadomych względów...
Polska (studio c+, ekspert sędziowski) nie powinno być kartki, wystarczyłoby upomnienie);
inny były sędzia Łukasz Rogowski to samo, że takiej drugiej żółtej się nie daje.
Nawet Wichniarek: "Sędzia który ma trochę więcej pojęcia o piłce poszedłby z duchem gry i nie dałby kartki, drugiej żółtej".
Ogólnie cały FB, X zawalone są wypowiedziami ludzi którzy krytykują tą decyzję sędziego, ba nawet niektórzy piłkarze Bayernu między słowami to przyznają.

Abstrahując od tej sytuacji to Real powinien grać w 10 już wcześniej bo przynajmniej Rudiger powinien drugą żółtą zobaczyć za faul przy linii bocznej na Laimerze bodajże.
Ale nie o tym. W tym meczu było też więcej kontrowersji i to w drugą stronę (celowo nie piszę o błędach bo w sumie nawet nie pokazali dobrych powtórek...) a mówi się tylko o tej jednej i to praktycznie jest jednostronne jakby "cały internet" poza la ramblą i jej członkami w mediach społecznościowych widział tylko tą sytuację a nie wcześniejsze.
Skąd taki fenomen tego klubu? Skąd takie coś, że wszyscy teraz ich "bronią"???
Co oni takiego mają czego nie ma Barcelona lub inne kluby, bo gdy nas zrobią sędziowie to takiego poruszenia w internetach nie ma.

6

@Seledynowy Jest. Tego nie da się przegrać. Mamy majstra.

0

@Dari0G nic Ci nie daje do myslenia że praktycznie większość wypowiedzi w mediach czy w studiach po meczowych w c+ PL, w Hiszpani, ale akurat tutaj to wiadome, nawet widziałem fragment z CBS Sports (ten z Henrym, Caragherem i Richardsem) gdzie jednak wszyscy zgodnie twierdzą że ta decyzja sędziego była po prostu zbyt pochopna, zbytnio wpływająca na sporotwoą rywalizację. ze kara niadekwatna do przewinienia na tym poziomie i w takim momencie.
Wszyscy jednym głosem to powtarzają.
Reasumując, czy sedzia miał prawo podjąć taką decyzję, jak najbardziej. Przepisy go bronią.
Czy to było zgodne ze sportową ryalizacją feir już niekoniecznie. WG MNIE i większości tzw. ekspertów telewizyjnych.

Za inne przewinienia mógł dać drugą żółtą, chocby Rudigera faul przy lini bocznej, ale nie za takie coś, nie za taką nic nie znaczącą błahostkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?