Bobo25
Dołączył/a: lipiec 2014
21 obserwujących
22 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Roobo coś w stylu ogłoszenia Mentzena do pracy w jego kancelarii podatkowej ;)
0
@draxidox tylko on wygląda jak Pedri a nie jak Dembele, if ju noł, wat aj min ;)
3
@Aequlibre to jeszcze sześć liczb w lotto poproszę na przyszłe losowanie i możemy się rozejść.
13
@Faro "no ale to jest strach, skoro rząd nic nie robi, a oni nie chcąc żeby to ise powtórzyło dają im nauczke"
Ale wiesz że to błędnę koło, zaraz jakiś kolejny imigrant czując się zagrożony bądź w odwecie odwali jakiś groźny numer...
15
@Kidd a "najlepsze" jest to że przecież to zapewne nie jest własność jakiegoś imigranta, tylko on zapewne wynamuje to lokum od jakiś Irlandczyków czy innych Brytoli...
0
@BorzyKrzys jedni lepsi od drugich.
Najpierw jakiś nielegalny imigrant atakuje inną osobą, a w ramach protestu ludzie niszczą swoje miasta...
0
@PatrykBarca A Ty mnie nie wciągał w te swoje ksenofobie.
0
@mmaciass a może tęcze????
0
@mmaciass typowy konfederata ;)
2
@pt9 Nie, gust się ma dobry albo nie.
Bzdura. i podany przykład jeszcze głupszy.
Ten twój garnitur będzie wyglądał idiotycznie na siłowni, bieżni czy na plaży, w porównaniu z takim dresem.
Może teraz zrozumiesz...
3
@pt9 "elewacje w kolorach mango czy zdechłej zieleni to jest totalne bezguście. "
aha, bo pt9 tak powiedział i już nikt nie ma prawa pomalować SWOJEGO WŁASNEGO domu w tych kolorach.
Gust ma to do siebie, że każdy może mieć inny.
3
@pt9 3 obrzydliwe elewacje??? ja jednej obrzydliwej nie mogę znaleźć na tym zdjęciu... Wszystkie stonowane, bez żadnych jaskrawych czy mocno wyróżniających się kolorów.
Naprawdę aż tak chcesz regulować życie innych?
1
@Kidd Też nie mam obiekcji to takiej praktyki.
1
@Kidd Wielkim fanem może nie jestem, ale nostalagia do czasów dzieciństwa pozostała, więc pewnie obejrzę i film, ale raczej poczakam jak wejdzie w strimingu.
0
@MessiForeverTheBest Przecież on jawnie w jednym z wydań jeszcze Kanału Sportowego na antenie powiedział, że nie lubi PO/KO, bo kiedyś tam zmienili prawo w kwsesti chyba reklamowania czy też świadczenia usług hazardowych i on wtedy dostał finansowo po tyłku i za to ich nie lubi.
Więc niech nie zgrywa teraz obiektywnego.
3
@pt9 co jest nie tak z tym pierwszym linkiem???
Drugi i ten niebieski rozumiem, trzeci dla mnie ok, ale mogę zrozumieć że komuś nie pasuje. Ale pierwszy????
1
@MirusAmisz z zewnątrz piękny, środek jednak nie w moim guście, te wystające obudowy każdego zegara wyglądają dziwnie. Deskę bym dał jednak coś w stylu Fiata Seicento.
4
@Azazel_Pazuzu ja przeglądałem i co się rzuca w oczy to to że tam twoje nazwisko pada kilka razy...
2
@FiscaelBarca mam nadzieję że Argentyna.
3
@MirusAmisz to ten co się go w torebkach nosi? Pytam poważnie, na zwierzakach się nie znam.
1
@PatrykBarca https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/msz-reaguje-na-decyzj%C4%99-ze%C5%82enskiego-rani-pami%C4%99%C4%87-o-ofiarach/ar-AA24l7lA
Bo wcale normalnymi drogami dyplomatycznymi nic nie robią...
To żeś się obudził w 21 wieku dopiero że nie wiesz że dzisiaj wszystko (prawie ) jest prowadzone publicznie, często właśnie na mediach społecznościowych. Zobacz co wyprawia Trump w mediach...
2
@Kgorecki2500 okej, ale chyba lepiej najpierw porozmawiać na ten temat, czy nie? Chyba lepiej najpierw dialog a później ewentualnie wyciągajmy szabelki
1
@Kgorecki2500 ale tu chodzi przecież o kwestię odebrania medalu/orderu przez Prezydenta
@Azi jest oznaczony profil Zalenskiego, myślisz że miu tego nie przekażą, nie powiedzą. Ale zgadzam się że ma to też ma drugą stronę czyli sprytne zagranie by zrzucić ostateczną decyzję na Prezydenta, choć w sumie kwestia tego orderu to de facto jest decyzja Prezydenta...
9
@Kgorecki2500 Nie żebym lubił Tuska ale akurat chyba tutaj jest stonowana i pozbawiona emocji wypowiedź czyli coś co powinno być standardem w dyplomacji. Bez ataków, tylko apel o dyskusje i rozwiązanie problemu.
Wolę coś takiego niż pójście na wydry i zerwanie w miarę dobrych relacji dyplomatycznych. Co by było ze szkodą dla nas i Ukrainy, choć dla Ukrainy zdecydowanie bardziej boleśniejszą.
4
@kubix05 brakuje mi takich haseł w pracy. Człowiek idzie i tak bez entuzjazmu wykonuje tą swoją robotę...
0
@bartulek98 jeszcze Luisa Suareza niech wezmą to zagryzie na koniec Flicka ;))))
0
@bartekvisca chyba mają kasę, to nie jest takie hop siup że ładujesz swoją kasę. Hiszpańskie kluby dla odmiany od City, PSG nie mogą od tak sobie środków brać skąd popadnie. Są jakieś regulacje wewnętrzne (hiszpańskie) i te Uefoskie, choć te nie dotyczą dwóch wyżej wymienionych...
2
@Pawlak1992 a nie było kiedyś o tym że we Francji nie ma takich klauzul, że one są niedozwolone?
0
@barcelonaLM ja czytałem to samo o Holandii i jakimś gościu który się nie mylił w ostatnich kilku turniejach.
1
@Eto'o9 R10 brać Alvareza i już, a Ty zjedz snickerska i przestań marudzić ;)