@Kuuba77 rozmawialiśmy o słabej LL a nie o LM... Od tego twojego wpisu się zaczęło - Na pewno sugeruje to ze w tym sezonie poziom La Ligi jest tragiczny ze taka Viktoria jest w stanie wam strzelić bramke a taka Valencia, Bilbao czy Villareal nie potrafią a nie oszukujmy się są znacznie lepszymi zespołami
@Luciano99 moze znajdzie się dla CR-a jakas fucha na skupie, ciągle dzwoni i dopytuje o robotę, a i nam się przyda taki mental jak będziemy grać rozgrywki zakładowe...? ;)
5
Pozdrawiam cała La Ramble ze słonecznego KONGO! piękne miejsce, taka wielka kuweta...❤️
@Luciano99
0
@Encore czyli @Rust_Cohle mial rację, to będzie gwiazda tych mistrzostw :)
21
Jeszcze tylko Dziki trener nagra odcinek o tych rakietach i będę wiedział wszystko,
dziękuję La Ramblo... :)
0
@Kuuba77 rozmawialiśmy o słabej LL a nie o LM...
Od tego twojego wpisu się zaczęło -
Na pewno sugeruje to ze w tym sezonie poziom La Ligi jest tragiczny ze taka Viktoria jest w stanie wam strzelić bramke a taka Valencia, Bilbao czy Villareal nie potrafią a nie oszukujmy się są znacznie lepszymi zespołami
0
@Kuuba77 w tej słabej LL straciliście 14 goli a Vallecano wam 3 strzeliło, wy to dopiero jesteście słabi xd
1
@Rust_Cohle niech się skupi w kupę, kupy nikt nie ruszy...
2
@Luciano99 moze znajdzie się dla CR-a jakas fucha na skupie, ciągle dzwoni i dopytuje o robotę, a i nam się przyda taki mental jak będziemy grać rozgrywki zakładowe...? ;)
1
@P33ck siema, co sądzisz o wywiadzie Z CR7 ;)
1
@P33ck co jest?
0
@TheNekro94 dzieki
0
To w dzisiejszym The Sun jest ten wywiad z Cr7?
1
@P33ck a taki ładny kurs na nią podrzuciłem dla @Rust_Cohle xd
2
@Rust_Cohle Roma - Torino
ROMA wygra 1.95 na STS
5
@MESSIah16 nie ma takiego klubu jak Athletico Bilbao ;)
1
@Kessie pięknie :)
3
@Comentateiro następne pytanie?
0
@(C)Puyol chwila, moment
0
@MESSIah16 a później znów zje i wysra ;)
2
@Luciano99 będę Żygał :/
1
@P33ck to nie ja jem, ja mam schabowe za 30 min ;] ale dzięki :)
0
@LS galareta, smacznego ;)
1
@VamosRakieta brawo kondziu najlepszy sort kibica z LR znerwicowany płaczek i chorągiewka w jednym...
1
@arasz1819 oni tam z bykami w berka po ulicach grają, nie ma co się z nich śmiać ;)
1
@Rust_Cohle przecież to nie jest kibic to jakaś popierdulka...
Puta madryt... :)
4
@Zoker ale ty jesteś super obiektywny, bohater na jakiego nie zasłużyliśmy...
1
@Luciano99 krótko z Dannym :)
0
@Faro i co cię boli?
0
@Rust_Cohle ty nie próbuj zrozumieć ludzi z LR, dobrze radze:)
0
@Kidd nie pospieszyłeś się z typowaniem, w lutym może być zupełnie inna sytuacja w klubach :)
1
@P33ck a jak nie?