5

Pozdrawiam cała La Ramble ze słonecznego KONGO! piękne miejsce, taka wielka kuweta...❤️
@Luciano99

0

@Encore czyli @Rust_Cohle mial rację, to będzie gwiazda tych mistrzostw :)

21

Jeszcze tylko Dziki trener nagra odcinek o tych rakietach i będę wiedział wszystko,
dziękuję La Ramblo... :)

0

@Kuuba77 rozmawialiśmy o słabej LL a nie o LM...
Od tego twojego wpisu się zaczęło -
Na pewno sugeruje to ze w tym sezonie poziom La Ligi jest tragiczny ze taka Viktoria jest w stanie wam strzelić bramke a taka Valencia, Bilbao czy Villareal nie potrafią a nie oszukujmy się są znacznie lepszymi zespołami

0

@Kuuba77 w tej słabej LL straciliście 14 goli a Vallecano wam 3 strzeliło, wy to dopiero jesteście słabi xd

1

@Rust_Cohle niech się skupi w kupę, kupy nikt nie ruszy...

2

@Luciano99 moze znajdzie się dla CR-a jakas fucha na skupie, ciągle dzwoni i dopytuje o robotę, a i nam się przyda taki mental jak będziemy grać rozgrywki zakładowe...? ;)

1

@P33ck siema, co sądzisz o wywiadzie Z CR7 ;)

1

@P33ck co jest?

0

@TheNekro94 dzieki

0

To w dzisiejszym The Sun jest ten wywiad z Cr7?

1

@P33ck a taki ładny kurs na nią podrzuciłem dla @Rust_Cohle xd

2

@Rust_Cohle Roma - Torino
ROMA wygra 1.95 na STS

5

@MESSIah16 nie ma takiego klubu jak Athletico Bilbao ;)

1

@Kessie pięknie :)

3

@Comentateiro następne pytanie?

0

@(C)Puyol chwila, moment

0

@MESSIah16 a później znów zje i wysra ;)

2

@Luciano99 będę Żygał :/

1

@P33ck to nie ja jem, ja mam schabowe za 30 min ;] ale dzięki :)

0

@LS galareta, smacznego ;)

1

@VamosRakieta brawo kondziu najlepszy sort kibica z LR znerwicowany płaczek i chorągiewka w jednym...

1

@arasz1819 oni tam z bykami w berka po ulicach grają, nie ma co się z nich śmiać ;)

1

@Rust_Cohle przecież to nie jest kibic to jakaś popierdulka...

Puta madryt... :)

4

@Zoker ale ty jesteś super obiektywny, bohater na jakiego nie zasłużyliśmy...

1

@Luciano99 krótko z Dannym :)

0

@Faro i co cię boli?

0

@Rust_Cohle ty nie próbuj zrozumieć ludzi z LR, dobrze radze:)

0

@Kidd nie pospieszyłeś się z typowaniem, w lutym może być zupełnie inna sytuacja w klubach :)

1

@P33ck a jak nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?