0

@VeB 1899 Przecież Lenglet nawet nie jest na sprzedaż.

1

@masq Spokojnie, jeszcze się nagra chłopak. Niech wraca powoli, bo w zeszłym sezonie przez kontuzje troszkę stracił czasu w gabinetach.

0

@Tuc Może też jakaś prośba ze strony sterników klubowych. Aktywność w internetach to teraz ważna sprawa.

0

@Phoenixx Mam wrażenie, że wszystkie mecze osobno.

0

@amanter Chyba dmuchają na niego ze względu na kontuzje.

1

@Phoenixx La liga ma swój kanał i są tam wszystkie bramki z komentarzem angielskim i hiszpańskim do wyboru. https://www.youtube.com/c/LaLiga

0

calkiem nienajgorszy zwiastun. Może w jakiejś części będzie nawiozanie do klimatu serialu Pitbull, który uwielbiam. Poprzednie zwiastuny Vegi to był stek przekleństw, tutaj miła odmiana.

1

@Barca1992 Naród się budzi, ale z drugiej strony chce głosować na PO, które przegrało wybory z PIS, bo tak naród r*****o, że woleli PIS xD Dwie partie dojące ludzi będą się wymieniać. Niestety nie widać na horyzoncie sensownej partii do oddania głosu.

2

@Mr8lack On jest ogarnięty marketingowo. W ogóle takie rozwiązania wdrożone systemowo mogłoby troszkę podpić wartość la Ligi. Ludzie lubią takie smaczki. Kamera w szatni po meczu itp. Wszystko co się dzieje "wokół" zespołu pozwala tworzyć dodatkową więź z piłkarzami. Szczególnie trafia to do najmłodszych pokoleń, które siedzą w social mediach.

0

@kuz Dzięki. Ciekawe czy lanie wody, czy dowiemy się czegoś ciekawego.

0

@GregSTG Dziękuję za nic. Gdzie na głównej jest informacja?

0

Kiedy konferencja prasowa Laporty? Dziś czy jutro?

0

@LS Jak na moje, to kluczowa u nich będzie obrona. Póki co troszkę bramek tracą. Przyjdzie w LM takie Chelsea czy Bayern i różnie może być. Tym bardziej, że te ekipy potrafią się bronić prawie calym zespołem. Z takim Trio PSG nie będzie raczej w stanie tego robić.

4

@Kengo To przerzucenie rywala na początku spotkania to był element magii.

0

@Bagsik88 Tak, bo w kluczowych spotkaniach ligowych Messi nie błyszczał na miarę swoich możliwości. Z Realem praktycznie niewidoczny w obu spotkaniach, na wyjezdzie Villarealem średnio, z Sevilla na Camp Nou też, w obu spotkaniach z Atletico Madryt. W lidze mistrzów tak jak napisałem z PSG grał świetnie, ale w decydującym meczu o miejscu w grupie z Juve na Camp Nou zniknął. Liverpool natomiast z kolei to nie był zeszły sezon, do którego się odniosłem. Oglądałem Messiego we wszystkich sezonach, więc zdaję sobie sprawę, że w formie ciągnał zespół z każdym przeciwnikiem. Oczywiscie odnoszę się do jego skali umiejętności - nie twierdzę, że np Griezmann daje więcej czy coś.

0

@Bogan https://m.facebook.com/CERT.Polska/posts/4408355885851434 jeszcze informacja ogólna o tym typie ataków.

0

@Karzel Też tak robiłem, ale warto jeszcze zgłaszać przed blokowaniem.

0

@michal26 To zgłaszaj, dodaj screena. Nie zaszkodzi, a może jakiegoś śmiecia namierzą.

0

@Bagsik88 Gdzie napisałem, że strzelał Antoine?

2

Ostatnio dostałem 3 smsy, proszące o wejście w link do wysłuchania wiadomości z poczty głosowej, której nie używam. Jeśli też macie takie sytuacje - zgłaszajcie tutaj na stronę. Niech ścigają tych wyłudzaczy, oszustów i złodziei. https://incydent.cert.pl/ Można tu zgłaszać wszystkie próby wyłudzeń danych.

5

Wczoraj Martin pokazał, że mimo braków umiejętności potrafi nadrobić serduchem. Może i nie powinien tu trafić, ale wyciska z siebie więcej niż ma. Czuję sympatię do gościa. Na teoretycznie słabszych rywali może być wystawiany lub do rotacji z podstawowymi graczami. Ja chciałbym zobaczyć atak Fati, Memphis i Antoine.

0

@Drozdu7 Renato ma kontuję - nie wiadomo kiedy wróci do gry.

0

@Kielakowy No poza wyjazdowym meczem z PSG w zeszłym sezonie (nawet pomijając niestrzelonego karnego) w kluczowych momentach Messi aż tak nie błyszczał.

1

@VenoM No dziad. Powinien wpuścić samych 18 latkow. Roberto w ogóle beznadzieja - strzelił rozstrzygająca bramkę.

0

@noface Zobaczymy po kilku meczach czy będą z niego ludzie.

2

@Carlosss Wynik piłkę i cofnął nogi. Na pierwszy rzut oka nie było faulu.

0

@mm_ Kibicujemy, żeby dzis przerwać tę passę.

0

@LeoMessi1994 Byłem fanem serialu za dzieciaka. Tak, ojciec Ludwiczka to niezły Janusz. Ostatnio obejrzałem odcinek o awarii jego samochodu - mimo, że jestem po 30 uważam, że bajka bawi.

0

@magic10 Pique jest ogarnięty i na pewno zarabia też sporo poza boiskiem :)

1

@MaziFCB Ląduje na jego konto? Na jego konto może wyglądać jedynie niepotrzebne mydlenie oczu, że uda się zatrzymać Leo. Efekt końcowy nie mógł być zrealizowany przez skutki działań poprzednika. No chyba, że miał oddać prawa do zysków na najbliższe 50 lat, żeby jeden zawodnik mógł tu pograć jeszcze 2 sezony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?