@Ireneuszp Na Umtitiego nie starcza, ale ma podpisany kontrakt i nikt go nie chce kupić ze względu na pensję! Nikt tutaj nie chce mu płacić takiej kasy, ale Bartomeu dał podwyżkę i guzik można teraz zrobić. Pique natomiast ją obniży i nie robi z tym problemów. Spoko, możesz uważać go za przeciętniaka. Pewnie np takie mecze jak finały LM -szczególnie z Juve to był pokaz jego mizerii. Nie mówię, że teraz jest jednym z najlepszych na świecie, ale taki klasowy grajek do wejścia z ławki, do meczy z słabszymi rywalami z obniżoną pensją to duży plus. Chiellini w Juve też jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i nikt nie kwestionuje go pod kątem umiejętności, a osiągnął dużo mniej w piłce niż Gerard.
@FC1899Barca Oni sami sobie tych pensji nie wpisali w umowę. Klub z nimi negocjował i się zgodził. Z resztą jak Umtiti dostawał podwyżkę, to 90% tutaj mówiła że mu się należy jak psu buda. Nie bądźmy hipokrytami - przed problemami z kolanem był naszym najlepszym obroncą.
@Ireneuszp Pique gracz średniej-niższej klasy? Koleś wygrał wszystko, 3LM z klubem, z reprezentacją MŚ, Eruropy. To, że nie został sprowadzony nikt na jego miejsce to nie go wina. Jak jest pod formą to powinien siedzieć na ławie, a jego dają do składu. I tak jest to super obrońca z wielkim doświadczeniem patrząc na naszą kadrę. Chyba, że jeśli 2:8 wszystkich wrzucamy do współwinnych to Messi też się wlicza do tego grona.
@QuiqueSetien1958 PSG z takim składem w zeszłym roku nie wygrali nawet ligi. Same gwiazdy niczego nie wygrają. My mając Messiego i Suareza dostawaliśmy 2:8, 0:4 z Liverpoolem, 0:3 z Romą, 0:4 z PSG mając MSN. Także powinniśmy pierwsze ułożyć obronę bo mamy strasznie słaba.
@sevs Przecież wiedzieli, ze Kun ma mega problemy zdrowotne ostatnimi czasy. Nie wiem po co go podpisywali. Mam nadzieję, że mimo wszystko troszkę pogra i coś tam strzeli.
@Tatazolwinia Dokładnie, ile razy można pisać te brednie o wykopaniu z klubu tych zawodników, albo po prostu obniżeniu pensji bez zgody piłkarzy. To jakieś bajki Andersena.
@Volk Byle zdrowie dopisało, to będzie super grajkiem. Messiego nie zastąpi, ale tej luki nie da się wypełnić 1:1. Trzeba zmienić się pod kątem drużynowym.
Widzę plus tego, że czekają nas chude lata. Znikną wreszcie kibice sukcesu, sympatycy którzy jadą i obrażają swoich zawodników bo przegrywają mecze. Sympatykiem się jest, a nie bywa. Visca El Barca para siempre!
@bula1980 Pytanie za 100 pkt. Jak sprzedać piłkarzy, których nikt nie chce ze względu na wysoką pensję? Nikt nie da takich wynagrodzeń takiemu Umtitiemu czy Coutinho. Rozwiązać kontraktu tez nie można bo płacisz odszkodowanie. Więc co ma zrobić Laporta? Oczywiście mógł nie opowiadać bajek, ale to polityk. Dzięki obietnicom wygrał wybory.
@serek10 A niech sobie jeszcze w LM pobije rekord Ronaldo :D choć też wolałbym go w Paryżu nie oglądać. Natomiast jeśli do tego dojdzie to oglądanie tego będzie moim dirty pleasure.
Przeraża mnie ta obrona. Pique, Lenglet i Alba. To gwarancja utraty bramek. Jeśli tak będzie wyglądać przez większość część sezonu, to oprócz dziury po Messim będzie autostrada do naszej bramki.
@AxelF Może nie doczytałem tak dokładnie, ale Laporta stwierdził, że nie zakontraktuja Leo, bo Tebas się nie zgodzi. Tak jakby się miał nagle ugiąć pod presją odejścia Leo. Kiedy był niby moment, że to było możliwe? Sam przyznał, że z tym kontraktem pensje stanowią ponad 100% przychodów. Nawet bez akcji z CVC w jaki sposób ten kontrakt miałby być zaakceptowany? Troszkę to skonplikowane. Całej prawdy i szczegółów pewnie i tak się nie dowiemy.
@Pawlusek Dzięki za info. A kojarzysz, czy da się to oglądać na Smart tv? Bo na telefonie czy lapku to nie to samo. Jakiego buka masz w ogóle na myśli?
Cześć. Chciałbym wykupić pakiet eleven, czy można gdzieś sprawdzić które mecze Barcelony będą transmitowane? Bo jak rozumiem nadal jest połowa meczy Real i połowa Barca? Pakietcanal plus i eleven to już dla mnie za dużo biorąc pod uwagę, że i tak nie zawsze mam czas oglądać.
@AxelF Ok, tylko po co cały czas mówił od tygodni mówił, że na pewno Messi podpisze? CVC weszło niedawno, więc Laporta kręci. Przed pojawieniem się tego tematu mówił, że wszystko dogadanie i można spokojnie go podpisać. Także się przeliczył.
0
@Ireneuszp Na Umtitiego nie starcza, ale ma podpisany kontrakt i nikt go nie chce kupić ze względu na pensję! Nikt tutaj nie chce mu płacić takiej kasy, ale Bartomeu dał podwyżkę i guzik można teraz zrobić. Pique natomiast ją obniży i nie robi z tym problemów. Spoko, możesz uważać go za przeciętniaka. Pewnie np takie mecze jak finały LM -szczególnie z Juve to był pokaz jego mizerii. Nie mówię, że teraz jest jednym z najlepszych na świecie, ale taki klasowy grajek do wejścia z ławki, do meczy z słabszymi rywalami z obniżoną pensją to duży plus. Chiellini w Juve też jest bardzo doświadczonym zawodnikiem i nikt nie kwestionuje go pod kątem umiejętności, a osiągnął dużo mniej w piłce niż Gerard.
0
@FC1899Barca Z tego co było w artykule, to do rejestracji mają wystarczyć obniżki pensji (odroczenie płatności) Pique, Busiego, Alby i Roberto.
0
@FC1899Barca Oni sami sobie tych pensji nie wpisali w umowę. Klub z nimi negocjował i się zgodził. Z resztą jak Umtiti dostawał podwyżkę, to 90% tutaj mówiła że mu się należy jak psu buda. Nie bądźmy hipokrytami - przed problemami z kolanem był naszym najlepszym obroncą.
1
@P93FCB Kreatywna księgowość.
0
@FCB_dimiC *kontrakt spełniający jego warunki - warunki dla najlepszego piłkarza świata
12
Fajnie na zdjęciu widać, jak Busquets wykorzystuje przerwę w grze, żeby dać kilka cennych wskazówek Demirowi.
1
@Ireneuszp Pique gracz średniej-niższej klasy? Koleś wygrał wszystko, 3LM z klubem, z reprezentacją MŚ, Eruropy. To, że nie został sprowadzony nikt na jego miejsce to nie go wina. Jak jest pod formą to powinien siedzieć na ławie, a jego dają do składu. I tak jest to super obrońca z wielkim doświadczeniem patrząc na naszą kadrę. Chyba, że jeśli 2:8 wszystkich wrzucamy do współwinnych to Messi też się wlicza do tego grona.
0
@Pietrula95 Rozumiem, tego nie uwzględniłem ;)
1
@korolocik Więcej o 5 od PSG.
1
@QuiqueSetien1958 PSG z takim składem w zeszłym roku nie wygrali nawet ligi. Same gwiazdy niczego nie wygrają. My mając Messiego i Suareza dostawaliśmy 2:8, 0:4 z Liverpoolem, 0:3 z Romą, 0:4 z PSG mając MSN. Także powinniśmy pierwsze ułożyć obronę bo mamy strasznie słaba.
0
@sevs Przecież wiedzieli, ze Kun ma mega problemy zdrowotne ostatnimi czasy. Nie wiem po co go podpisywali. Mam nadzieję, że mimo wszystko troszkę pogra i coś tam strzeli.
0
@Pietrula95 Przy zakupie jest możliwość personalizowania za dopłatą o ile dobrze pamiętam.
0
@LeoMessiah Farbizio Romano ma bardzo szybko newsy o transferach.
0
@Herato Nie no klub chyba może sobie zastrzec, ale kadra wtedy będzie już zawsze mniejsza o 1 zawodnika :P
4
@Tatazolwinia Dokładnie, ile razy można pisać te brednie o wykopaniu z klubu tych zawodników, albo po prostu obniżeniu pensji bez zgody piłkarzy. To jakieś bajki Andersena.
1
@Volk Byle zdrowie dopisało, to będzie super grajkiem. Messiego nie zastąpi, ale tej luki nie da się wypełnić 1:1. Trzeba zmienić się pod kątem drużynowym.
0
@catalanian09 to były mecze. 4:3 w Krakowie to był sztos.
0
@MesQueUnClub96 Pierwsze trzeba zarejestrować Memphisa. Teraz nic mnie nie zdziwi.
0
@CatalanDream No widać jak byk - "witam i masakra."
0
Widzę plus tego, że czekają nas chude lata. Znikną wreszcie kibice sukcesu, sympatycy którzy jadą i obrażają swoich zawodników bo przegrywają mecze. Sympatykiem się jest, a nie bywa. Visca El Barca para siempre!
2
@kkbarca Tak, stał się najlepszy na świecie dlatego ma teraz dwa lata nie zarabiać. Super.
0
@bula1980 Pytanie za 100 pkt. Jak sprzedać piłkarzy, których nikt nie chce ze względu na wysoką pensję? Nikt nie da takich wynagrodzeń takiemu Umtitiemu czy Coutinho. Rozwiązać kontraktu tez nie można bo płacisz odszkodowanie. Więc co ma zrobić Laporta? Oczywiście mógł nie opowiadać bajek, ale to polityk. Dzięki obietnicom wygrał wybory.
0
@serek10 A niech sobie jeszcze w LM pobije rekord Ronaldo :D choć też wolałbym go w Paryżu nie oglądać. Natomiast jeśli do tego dojdzie to oglądanie tego będzie moim dirty pleasure.
11
Przeraża mnie ta obrona. Pique, Lenglet i Alba. To gwarancja utraty bramek. Jeśli tak będzie wyglądać przez większość część sezonu, to oprócz dziury po Messim będzie autostrada do naszej bramki.
0
@zTx Jak można wychodzić w ogóle z takim postulatem xD
0
@AxelF Może nie doczytałem tak dokładnie, ale Laporta stwierdził, że nie zakontraktuja Leo, bo Tebas się nie zgodzi. Tak jakby się miał nagle ugiąć pod presją odejścia Leo. Kiedy był niby moment, że to było możliwe? Sam przyznał, że z tym kontraktem pensje stanowią ponad 100% przychodów. Nawet bez akcji z CVC w jaki sposób ten kontrakt miałby być zaakceptowany? Troszkę to skonplikowane. Całej prawdy i szczegółów pewnie i tak się nie dowiemy.
0
@Pawlusek Dzięki za info. A kojarzysz, czy da się to oglądać na Smart tv? Bo na telefonie czy lapku to nie to samo. Jakiego buka masz w ogóle na myśli?
0
@Seledynowy Co zrobił? Widziałem tylko, że.ma żółtą kartkę i jest 0:0.
0
Cześć. Chciałbym wykupić pakiet eleven, czy można gdzieś sprawdzić które mecze Barcelony będą transmitowane? Bo jak rozumiem nadal jest połowa meczy Real i połowa Barca? Pakietcanal plus i eleven to już dla mnie za dużo biorąc pod uwagę, że i tak nie zawsze mam czas oglądać.
0
@AxelF Ok, tylko po co cały czas mówił od tygodni mówił, że na pewno Messi podpisze? CVC weszło niedawno, więc Laporta kręci. Przed pojawieniem się tego tematu mówił, że wszystko dogadanie i można spokojnie go podpisać. Także się przeliczył.