1

@PRINSU Thiago nie powinien w ogóle stąd odchodzić.

0

Dopiero dziś się dowiedziałem, że Depay nagrywa jakiś "rap". Sporo wyświetleń, prawie pół miliona ślubów na YT. Nie kojarzę drugiego piłkarza z takim zainteresowaniem.

0

@Tobi23 Puig powinien grać jak najwięcej. Zobaczymy jak to Koeman poukłada.

2

@HypeR Jeśli ktoś myśli rozsadkowo, to chyba nie ma Lyonu za bandę idiotów. Dobrego napadziora oddawać za kontuzjowanego i szukającego od dwóch sezonów formy stopera?

0

@kacperowski20 Kto będzie zabezpieczał defensywę? Cou i Piug raczej niewiele wnoszą w tym aspekcie.

1

Martwi mnie to, że Depay miał zerwane więzadło krzyżowe.

1

@PJ777 Pep zmarnował też kasę na Zlatana, Czygrynskkiego czy Hleba.

0

@FDJ Czy ja wiem czy tępi? Od 3 sezonów gra wygląda w ten sposób. Masz kilka opcji, ale oddajesz do Messiego bo jest Bogiem piłki nożnej. Tak wygląda gra naszej drużyny i nie ma się co oszukiwać. To nie wina Leo, to bardziej złożony problem.

0

@Barca1992 Cokolwiek to znaczy :D

0

@speed1 Śmieszne, że nabijasz się z "ekonomistów", po czym sam zaczynasz analizować aspekty finansowe używając "zaawansowanej" wiedzy xD

0

@marcin000019 Leo bez monlcnej drużyny nikim nie rządzi. Widać to w LM. Również nie wpływa na zespół jak nie idzie. Czasy gdy 1 zawodnik robił wielką różnicę się zmieniły. Teraz taktyka potrafi zniwelować Messiego i wszystkie jego atuty.

0

@sedziaoxford porównanie wypełniania kontraktu zamiast odejścia za darmo do skuwania w kajdany bardzo trafne xD

0

@koozzi Skąd ta gwarancja, że unikniemy szoku? Ci zawodnicy już nie szokują przegrywając 2:8 w LM.

0

@Bobo25 Ja się boję, że kolejni prezydenci będą opierać kandydaturę o przedłużenie kontraktu z Leo i spełnianie jego zachcianek. Font pewnie będzie kusił projektem sportowym z Xavim, Dna Barcy, milionem podań.

12

@koozzi Tylko co za różnica, czy marazm nastąpi w tym sezonie czy następnym? Trzeba budować nowy zespół i tyle.

0

@skakun95 Z odpowiednio ustawioną drużyną, nie trzeba mieć Messiego. LM to pokazuje. Natomiast my musimy budować drużynę od podstaw. Koeman nie ma z czego układać póki co.

0

@PawkoFCB Tak, natomiast plus jakieś 100 mln - lepiej mieć niż nie mieć.

0

@mekston 100 mln lepsze niż nic . Biorąc pod uwagę jak oddajemy za grosze zawodników, byłby to realy zastrzyk gotówki. Plus oszczędności na pensji.

0

@skakun95 Co za różnica czy Leo odejdzie teraz czy za rok? I tak nic nie ugramy w przyszłym sezonie, a można ugrać na tym finansowo.

1

@slayer Granie bez typowego napastnika kojarzy mi się z trudną do oglądania gra Barcy z Fabregasem na fałszywej 9.

2

Wygląda na to, że czyszczenie szatni polega na darmowym oddawaniu światowych gwiazd piłki do innych drużyn za darmo. Rozumiem, że zwalniają pensję, ale to i tak masakra.

0

@Marlon85 Myślę, że tutaj były zyski z obu stron. Żadne nie ma długu wobec drugiej strony. Stosunek między zawodnikiem a klubem regulowały kontrakty. Teraz trzeba rozwiązać ostatnią kwestię i niech Messi idzie w swoją stronę. Nie podoba mi się podejście klubu, ale Messiego też. Nie dlatego, że odchodzi, tylko za robi to nagle w taki sposób. Na odejście Xaviego i Iniesty był czas. Poinformowali odpowiednio wcześniej. Neymar i Messi zrzucili nagle bombę.

0

@monsterrize To i tak niewiele zmienia. Mielibyśmy na transfer, ale PSG sportowo jest obecnie nad Barca.

3

@Turio Oskar jest 10 lat młodszy. Rakitic ma 32 lata i Barca nie widzi go w zespole.

0

@zenoowity No chyba jednak nie czasem. To nie przypadek, że od tylu lat odpada szybko z LM.

4

@Fabik87 Co w tym konkretnym przypadku zostało zrobione źle?

0

@monsterrize Tak, tylko teraz PSG jest mocniejsze sportowo i finansowo od Barcelony.

0

@zenoowity On nie potrafi zbudować zespołu z dobrą obroną. Odkąd odszedł z Barcelony zawsze jego drużyny odpadają przez słabą obronę. Ustawia defensywnych pomocników na stoperze, zmienia ustawienie na 3 stoperów i jego drużyna nie ogrania. To nie jest przypadek.

0

@AdiBarca87 Pep z City i Bayernem nawet się i finał nie otarł, a z wypaloną Barcelona miałby coś ugrać.

0

@monsterrize Po co Mbappe miałby przechodzić do Barcelony? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?