Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@gumaz Dokładnie.
Psiecko draxidoxa może to czytać, dramat.
1
@fejkenq @Katalończyk 99 Podczas meczy ostro Choroszcz wzywa na La Bambie. Można by na ten temat jakąś pracę doktorską zrobić.
0
@ViscaelBarca2007 Musiałby być mocny pogrom, coś w rodzaju siódemki z Liverpoolem, żeby zarząd to rozważał.
Następne mecze zadecydują, ale nie zdziwię się jak dzisiaj wygrają, żeby dostać na dziąsło od Brentford i Sunderlandu.
W szczególności, że smerfy mają bardzo złą serię na Old Trafford.
5
@malypuzon To ciebie chyba nie było podczas meczu z Newcastle, w trakcie pierwszej połowy.
1
@fejkenq Jak się gra niggą w ataku, to tak jest. Utter woke nonsense
3
Widzę że Girona stabilnie. 2 czerwone kartki i 4 bramki w tyłeczek. Ale co byli jeszcze do niedawna w czołówce, to ich.
1
@Kessie Zgadza się.
5
Nie wiem z czego się śmieją bolidziarze, ale cieszę się waszym szczęściem. Raduje to moje serce, przyjaciele.
2
@Kessie Kobiety to uniwersalne urządzenie AGD, więc nie tylko pralką. Poinformuj się trochę, jeżeli chcesz zostać jej serwisantem.
1
@FcPortoFan1999 Niestety nie.
Ludzie z jakiegoś powodu mnie zawsze unikają.
1
@July_6_BcN Wszystkie partie wciąż za dużo.
3
@AxelF O nagraniach nie wspominając.
3
@Eklerek Oby nie, bo wtedy miałbym sympatię do United. Xavi nie rób tego i nie psuj rozrywki.
0
@daniel32778 Te:
https://zapodaj.net/plik-40zetmDeAn
Jeszcze w połączeniu ze spodenkami wyglądały bardzo kiepsko.
To może być kontrowersyjne, ale szachownica nie była moim zdaniem zła. Nawet mi się podobała.
1
@Kengo Mi tam zawsze zostaną w pamięci te stroje klaunów, które mieliśmy w sezonie 21/22. Mam wrażenie, że to był symbol nieprzyjemności. A i był to bodajże pierwszy sezon bez Messiego, jeżeli czegoś nie popieprzyłem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca Nie mam kompetencji, żeby się wypowiedzieć w tej kwestii, a więc nie wiem. Oczywiście na pewno Premier League ma więcej luzu, ale kluby hiszpańskie muszą mieć również skądś więcej pieniędzy, a więc potrzebne jest lepsze rozłożenie funduszy i jeszcze lepszy marketing. A i mniej murowania się w stylu Getafe byłoby miłe.
4
@Luciano99 Ma doświadczenie, bo robił ze sztachetami, więc i ze sztafetami sobie poradzi.
A jak się da na mecie rower, to tym bardziej się zmotywuje.
3
@kuz Już abstrahując od Tebasa, to poważnym błędem było zbytnie skupienie się na rywalizacji Barcelony z mierdami, z gdzieś tam z Atletico w tle.
Ja na przykład lubię obejrzeć sobie mecze Premier League, bo jest tam co najmniej 6 interesujących drużyn, a i można dodać więcej, no na przykład Newcastle się wybił.
W La Liga oglądam tylko Barcelonę.
0
@kuz To też prawda, ale ludzie również klikają w filmy, które dotyczą tych osób, oraz czytają artykuły na ich temat.
Liczą się kliknięcia i zaangażowanie. Nie bez powodu także algorytmy nastawione są na agresywne emocje, bo to wywołuje dużo interakcji.
Wiem, że prościej powiedzieć, niż zrobić, ale takie są powody. Ludzie tego chcą mniej lub bardziej świadomie.
10
@Czyhrynski No dobra, ale zgadzasz się czy nie, bo nie mam całego dnia.
0
@Popitek12 Porażki realu pokazują, że czasem świat jest sprawiedliwym miejscem. Oby i dzisiaj sprawiedliwości stało się zadość.
Pozdrawiam popitek i czekamy na rezultaty.
15
Gość ma na razie praktycznie wszystko.
Świetna gra na linii, kontrola przedpola, dobra gra nogami, nie panikuje, wystarczający wzrost, nie boi się stałych fragmentów gry.
Wiadomo, że wiele meczy jeszcze nie jest za nami, ale na ten moment gość jest TOP i w tej cenie może się okazać bardzo dużą kradzieżą, biorąc pod uwagę ceny na rynku transferowym.
3
@Ojciec5tkidzieci Fakty. Są tutaj osoby o najbardziej tęgich umysłach w społeczeństwie, znający się na wszystkich tematach. W świecie zdominowanym przez wielkie korporacje, ta jedna mała osada w Internecie sprzeciwia się tym wielkim molochom.
4
@Kubsoleon Szczęsny w pewnym sensie był absurdalnym transferem. Nie w znaczeniu negatywnym, lecz chodzi mi o okoliczności.
Prawdopodobieństwo czegoś takiego było niskie, bardzo niskie.
1
@kuz Gdyby nie było popytu, to by nie dochodziło do takich sytuacji.
Ja niestety muszę przyznać się, że na przykład oglądałem kilka pierwszych edycji Fame mma, no ale na swoje usprawiedliwienie powiem, że byłem młody i głupi, a i do dzisiaj pokutuję mentalnie.
Teraz na szczęście obracam się głównie w inteligentnych środowiskach takich jak La Rambla, lecz przeszłość pozostaje przeszłością.
Jeżeli ktoś chce, żeby nie dochodziło do takich sytuacji, to należy kompletnie nie nagłaśniać takich osób. Nie należy nawet ich krytykować, po prostu należy pozwolić im umrzeć medialne. Nie ma innej metody.
2
@Faro Jeżeli boisz się wygłaszać opinie, to już jesteś niewolnikiem.
Ja się nigdy nie boję i z dumą publikuję moje inteligentne przemyślenia. Oczywiście każdy, kto się ze mną nie zgadza to skończony głąb, ale to oczywiste.
1
@Luciano99 To się nazywa gra wstępna.
Objawia się ona również krzykiem i wzywaniem o pomoc.
1
@Jakchcesz Wygrał, bo osoby głosujące to rasiści. Tak mówili w telewizji realu madryt.
2
@Kgorecki2500 Ten wąs nie jednym krajem w Europie trząsł.