0

@Kgorecki2500 Mmmm niebieskie kobitki.

2

@fcbarcafan19 To już lepiej sięgnąć po wróżby lokalnej cyganki, bo ma większą wiarygodność.

1

@gumaz Niby biały, a czarny.
Woke nonsens.

8

0

@Kgorecki2500 I tak przewalisz kupon, więc po co się łudzisz? Poddaj się teraz i nie rób sobie nadziei na wielkie bogactwa

0

@Sulimo Zawsze można wypłynąć na szerokie wody i założyć czarną czapkę, bo to wystarczające, żeby zagrać w karierę.

1

@Sulimo Najlepsze co mogą zrobić, to nowa animacja otwierania paczek i nowe paczki. Ciesz się, bo to rewolucja i teraz dawaj szekle.

6

@mordini123 Widzę, że Yamalowi to już grubo odwala.

2

@Eklerek Wspaniały trener. Jeżeli United go zwolnią, to popełnią gigantyczny błąd. Zaufaj procesowi.

7

@Luciano99 Ubrudziłeś mu krwią buty, więc tak ja Vurt pisze: remis.

0

@VegetaPolska Dlaczego chcesz ich ujeżdżać?

2

@gumaz Nie pyta się mężczyzn o kalorie, to zasada savoir vivre

0

@MYTO Spróbować zawsze można

2

Na tym etapie, to Barcelona i PSG wystawią w środę drużyny AMP.

3

@MYTO Ej gościu, zostaw ją w spokoju.
https://zapodaj.net/plik-Y1x4doq35I

1

@FcPortoFan1999 To widzimy się Oskar za 10 lat pod stadionem Porto, ty stawiasz.

5

@daver Barcelona opłacając Negreire dywersyfikowała swoje brudne interesy i część wpływów zostało przekierowanych w wzrost Atletico, których to celem jest regularne podgryzanie realu i kradzież punktów. Macki sięgają bardzo głęboko, ale nie mogę więcej napisać, bo zaraz internet wyłączają w Choroszczy.

1

@FcPortoFan1999 Czy przed stadionem Porto powinny powstać pomniki Bednarka i Kiwiora?

3

@Luciano99 Mówiłem ci, żebyś za bardzo nie dosciskał poduszką, bo będzie trzeba iść po łopatę...

0

@Rifek Jedna z lepszych rzeczy która się nie wydarzyła, to ten transfer. To był idealny przepis na flop transferowy.

0

@Walpiano Dobrze by było, bo ostatnio ci beniaminkowie tyłka nie urywają lekko mówiąc. Następny mecz z United, więc idealnie żeby podreperować jeszcze statystki.

0

@VegetaPolska Amica Wronki.

2

Porażka United, porażka Liverpoolu, porażka realu.
Dzisiaj moja pozytywna nienawiść ma ucztę.

0

@kuz Aktualne Sociedad jest cienkie, choć wiadomo że niemiła niespodzianka może się przydarzyć, no ale jedziemy z nimi od spodu.

8

Nie wiem z czego się cieszycie, skoro po meczu z Rayo wypadliśmy z wyścigu o ligę. Z kolei po pierwszej połowie z Newcastle nie liczymy się w Lidze Mistrzów. O kontuzjach nie wspominając. A poza tym to real ma 15 Lig Mistrzów, nara.

0

@Encore Ogólnie Liverpool przepychał ostatnie mecze i dzisiaj po prostu się nie udało. Palace to bardzo solidna ekipa.

7

Spieprzyliście nam rocznicę dołączenia Sierra Leone do ONZ.

1

Widzę że United stabilnie. Już się bałem że wygrają dwa razy z rzędu mecz, ale na szczęście wrócili do swojej topowej dyspozycji. Zaufaj procesowi.

1

@Eto'o9 R10 To była rzecz która mnie najbardziej uderzyła, czyli marketingowe wykluczenie Raphy. Yamal był ważny, ale Raphinha był ważniejszy. Pedri był ważniejszy od Yamala (moim skromnym zdaniem) i są argumenty żeby powiedzieć, iż Pedri był najważniejszy, no ale wiadomo, że te podstawowe liczby są ważniejsze.

2

@A4ron A więc chcesz zarobić na zbrodni i okrucieństwie? Bardzo doceniam twój zmysł biznesowy, oraz bezwzględność, ale niestety kwestie moralne i etyczne pozostawiają sporo do życzenia.
Gdy to siądzie, będziesz miał w posiadaniu pieniądze ubrudzone krwią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?