Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk Zgłoszone za transofobie. Króciutko z nietolerancją. Nie pozwolę, żeby podczas miesiąca dumy odbywał się taki proceder przesiąknięty nienawiścią.
1
@Kgorecki2500 Czyli Ronaldo>Messi?
0
@wyrek Jeden po niemiecku, drugi po angielsku, a ja nawet po polsku bym nie zrozumiał. Wieża Babel po prostu.
2
@RozowaPantera Pomoc to ostatnia formacja do której potrzebujemy wzmocnień. Jest Pedri, Gavi, Olmo, De Jong, Casado, Fermin, wraca Bernal, może grać Eric, oraz także Duńczyk. A i pewnie jeszcze jakiś młodzik się znajdzie.
No chyba, że chcemy go dać na lewe skrzydło, lecz nie wiem jakby sobie radził w tego typu formacji.
5
@gumaz Vegeta:
https://zapodaj.net/plik-AzBzmtBTAn
1
@norbi77 Jeżeli chodzi o sceny z bombkami atomowymi, to zawsze lubiłem tą scenę z metro:
3
@misterio Teoria spiskowa: sztuczna inteligencja tak naprawdę nie istnieje i wszystko jest tworzone przez hindusów 24/7. Wiem, że teoria spiskowa powinna mieć w sobie trochę niepewności, a to co napisałem jest niemalże pewne, no ale mimo wszystko.
0
@betonito Ostatnio zrobił rękę Boga, więc wszystko jest w porządku.
1
@Luciano99 Otóż to.
Element jest bardzo inteligentną osobą i wykonuje tutaj świetną robotę. Mam ogromny szacunek do tego człowieka i wszystkich którzy za nim stoją. Pół świata nas nienawidzi, drugie pół to my.
0
@lithotripter Bardziej myślałem o XVIII wieku, ale nie jestem ekspertem z historii, więc może masz rację.
3
@Jakchcesz Mi Mentzen zaimponował. Po co mamy walczyć ze sobą, skoro więcej nas łączy, niż dzieli? PIS i Konfederacja, to koalicja która uczyni Polskę znów wielką, a PO zostanie spuszczone w kiblu historii. Miałem obawy, kto będzie następcą tronu i przejmie władzę Po Panu Jarosławie Kaczyńskim, ale nie nam już tych obaw.
7
Burza mnie obudziła :/.
0
@MeAndSwan Na ten moment podchodzę z dużą dozą ostrożności, jeżeli chodzi o UE5.
4
Przyszły prezydent Polski po wyborach.
0
No ale szczerze mówiąc, to po takiej mowie motywacyjnej Nawrocki nie mógł przegrać tuch wyborów.
13
@ranger3120 Cóż szkodzi napisać.
5
@macio_944 Słyszałem, że jesteś charakterny @Kgorecki2500. Przyjmiesz propozycje, czy okażesz się frajerem bez godności? Ja znam wielu ludzi i powiedzieli mi trochę rzeczy.
0
@MessiForeverTheBest Ale uchwalał budżet Barcelony (według wiedzy którą czerpię z La Rambli), więc ma jakieś doświadczenie, co czyni go bardziej kompetentnym politykiem od wielu innych.
0
@Hosh Polityczny oprtunizm. Może napisz książkę i zostań La Ramblowym Machiavellim.
1
@don'T.R.I.P.e Również ktoś kto może być absolutnym mózgiem z zakresu filozofii, może być kompletnym niedojdą z innych tematów.
Nie należy bezkrytycznie ufać ludziom.
1
@Kgorecki2500 Co tu dużo mówić.
https://zapodaj.net/plik-LL7YGBbr77
12
@AduŚ07 Różnorodność jest naszą siłą.
2
@don'T.R.I.P.e Chopy pewnie są już na wódkę umówieni, a tutaj jakieś przemyślenia co to będzie. Kac będzie, tylko tyle wiem.
0
@JordiAlbion Czyli Polska traci licencję w ONZ?
4
"Donald matole twój rząd obalą kibole", teraz nabiera całkowicie nowe znaczenie.
3
@RoberDzik Nadchodzi noc długich noży i ostateczne rozwiązanie kwestii madryckiej.
2
@Popitek12 Czyli @Comentateiro już się nie załapie :/
1
Pozdrawiam wszystkich w ten poranek.
https://zapodaj.net/plik-fC2yMrTkC9
0
Tak się czuję gdy się obudziłem rano i zobaczyłem wyniki.
Nawrocki? Kaczyński? PIS? Tylko jedno słowo: sigma.
0
@Katalończyk 99 Ja największą przyjemność czerpię z tego, że wszyscy i tak umrzemy i nasze działania w wielkim schemacie rzeczy nie mają dużego znaczenia. Nie ma nic piękniejszego od beztroskiej obojętności.