Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kaktusek Za taką cenę to raczej małe ryzyko. W szczególności że to młody Anglik, oraz ciąży na zawodnikach tej ligi podatek Premier League. Nawet jak nie pyknie, to pewnie i tak na nim nie stracą.
0
@Szmulek Tragedia, bo prawie 37 letni gość po bardzo dobrym i wymagającym sezonie nie chce jechać na kadrę.
0
@Pedri16Future Pan Maciej Maciak powiedział, że najlepiej jest nie iść na wybory. Całkowicie się z nim zgadzam. Mój kandydat i nie żałuję oddanego głosu na niego.
2
@Kessie Chop da jeszcze trochę czasu na zabawę, kasa na konto, bany na końcu wlecą i można lecieć na seszele klepać panienki po tyłkach. Sigma.
0
@Roobo Odważna teza, że posiada dziecko.
Jeżeli nie rozmnaża się poprzez pączkowanie, to obawiam się że fizycznie jest niemożliwe aby posiadał dziecko.
1
@Kgorecki2500 Polska jest bliżej trofeum od Arsenalu.
5
@Eto'o9 R10 No dobra, ale co było po tym szogunie?
0
@VamosDeJong Ujmę to tak, jeżeli nie lubisz klimatu wyborów i polityki to przyszłość maluje się w mrocznych kolorach. Teraz wracam do swoich czasów. Powodzenia.
0
@VamosDeJong Które (;﹏;)
0
Jestem z przyszłości. Siądźcie wygodnie w fotelach i rozkoszujcie się Flickballem.
1
@barcanawieki Aston Martin.
Ale jeżeli chodzi o Astona to wolę nowego Vanquisha. Niesamowicie seksowny tyłek.
1
@TR3YWAY Jestem wyjątkowo leniwym i nieproduktywnym człowiekiem.
1
@TR3YWAY A ja dzisiaj nic nie robiłem i teraz nie zamierzam cokolwiek robić i później również.
1
@blakkudium Cóż, dosyć łagodnie i tak został potraktowany. Zobaczymy jak długo jeszcze przetrwa w tej formie.
0
@Messi1000000 Nie obchodzi mnie to. Niech się chłopaki męczą. Im bardziej się zmęczą, tym lepiej dla nas. My i tak nie mamy już dostępu do tych potencjalnych pieniędzy, więc możemy liczyć tylko na to, że na niektórych klubach się odbije ten terminarz.
2
@partymaker Być może fakt, że w Barcelonie w ostatnim czasie gra tak dużo młodych, zaburzył nieco postrzeganie wieku. Szczerze mówiąc sam się trochę czasem na tym łapię.
0
@Ghostface Nie mam czegoś ulubionego. Mam różne rzeczy, które mogę za coś lubić, ale nie potrafię wybrać ulubionej.
No ale dla ułatwienia, dajmy że z gier to chociażby trylogia Mass Effect jest absolutnym topem.
Książki: Pieśń Lodu i Ognia.
Filmy/seriale: na przykład Mr.Robot, który jest moim zdaniem trochę niedoceniany.
3
@Bulbulator Dlatego znowu zaczęli interesować się białymi piłkarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@FcPortoFan1999 Też cię muszę zjechać jak osoby wyżej. Xavi wygrał mistrzostwo i jeżeli jeszcze raz będziesz prezentował swoją madrycką ignorancję i teorie spiskowe, to twoje ciało pozna smak chłosty.
0
@Luciano99 Jest to protest przeciwko Mentzenowi, który pił piwo z Trzaskowskim i Sikorskim. Wylał piwo w imie idei, która została zdradzona w jego oczach.
3
@Senior6 Widzę co tu Mareczek chciał zrobić.
https://zapodaj.net/plik-LVHWnF6rdt
3
@Almogaver Nawrocki czy Trzaskowski?
3
@JimMorrisonFCB Otóż to.
Rasizm, faszyzm, homofobia, antysemityzm, bigoteria, mizoginia, islamofobia, to tylko niektóre z zalet tej strony.
1
@MesQueUnClub96 Nawrocki sigma. Przemoc to nie problem, to jest rozwiązanie.
1
@LOPEZ16 Wyciągam swoją maczetę i schowam ją dopiero wtedy, gdy ziemia będzie śliska od krwi.
0
@NeroTFP1 Nie byłbym tego taki pewnien. Myślę, że chłop w innym zespole może pokaz swój kunszt. To może być casus Emery'ego i być może lepiej radzi sobie w tych teoretycznie trochę mniejszych markach. Ewentualnie poradziłby sobie w topowym klubie, ale po prostu wybrał zły klub.
2
@ViscaelBarca2007 Nie musimy wybiegać w przód, bo już tak jest w przypadku naszego magika ze środka pola. Pedri ma tylko 22 lata.
2
Uwaga, asteroida zaraz rozpieprzy Ziemię. Apokalipsa nadeszła.
1
@kuz Bążur kuz.
1
@RoberDzik Brawo. Chciałem tylko powiedzieć, że ty i cała moderacja wykonujecie świetną robotę i zasługujecie na pochwały. Jeszcze raz brawo.