1

@Kaktusek Za taką cenę to raczej małe ryzyko. W szczególności że to młody Anglik, oraz ciąży na zawodnikach tej ligi podatek Premier League. Nawet jak nie pyknie, to pewnie i tak na nim nie stracą.

0

@Szmulek Tragedia, bo prawie 37 letni gość po bardzo dobrym i wymagającym sezonie nie chce jechać na kadrę.

0

@Pedri16Future Pan Maciej Maciak powiedział, że najlepiej jest nie iść na wybory. Całkowicie się z nim zgadzam. Mój kandydat i nie żałuję oddanego głosu na niego.

2

@Kessie Chop da jeszcze trochę czasu na zabawę, kasa na konto, bany na końcu wlecą i można lecieć na seszele klepać panienki po tyłkach. Sigma.

0

@Roobo Odważna teza, że posiada dziecko.
Jeżeli nie rozmnaża się poprzez pączkowanie, to obawiam się że fizycznie jest niemożliwe aby posiadał dziecko.

1

@Kgorecki2500 Polska jest bliżej trofeum od Arsenalu.

5

@Eto'o9 R10 No dobra, ale co było po tym szogunie?

0

@VamosDeJong Ujmę to tak, jeżeli nie lubisz klimatu wyborów i polityki to przyszłość maluje się w mrocznych kolorach. Teraz wracam do swoich czasów. Powodzenia.

0

@VamosDeJong Które (;﹏;)

0

Jestem z przyszłości. Siądźcie wygodnie w fotelach i rozkoszujcie się Flickballem.

1

@barcanawieki Aston Martin.
Ale jeżeli chodzi o Astona to wolę nowego Vanquisha. Niesamowicie seksowny tyłek.

1

@TR3YWAY Jestem wyjątkowo leniwym i nieproduktywnym człowiekiem.

1

@TR3YWAY A ja dzisiaj nic nie robiłem i teraz nie zamierzam cokolwiek robić i później również.

1

@blakkudium Cóż, dosyć łagodnie i tak został potraktowany. Zobaczymy jak długo jeszcze przetrwa w tej formie.

0

@Messi1000000 Nie obchodzi mnie to. Niech się chłopaki męczą. Im bardziej się zmęczą, tym lepiej dla nas. My i tak nie mamy już dostępu do tych potencjalnych pieniędzy, więc możemy liczyć tylko na to, że na niektórych klubach się odbije ten terminarz.

2

@partymaker Być może fakt, że w Barcelonie w ostatnim czasie gra tak dużo młodych, zaburzył nieco postrzeganie wieku. Szczerze mówiąc sam się trochę czasem na tym łapię.

0

@Ghostface Nie mam czegoś ulubionego. Mam różne rzeczy, które mogę za coś lubić, ale nie potrafię wybrać ulubionej.
No ale dla ułatwienia, dajmy że z gier to chociażby trylogia Mass Effect jest absolutnym topem.
Książki: Pieśń Lodu i Ognia.
Filmy/seriale: na przykład Mr.Robot, który jest moim zdaniem trochę niedoceniany.

3

@Bulbulator Dlatego znowu zaczęli interesować się białymi piłkarzami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@FcPortoFan1999 Też cię muszę zjechać jak osoby wyżej. Xavi wygrał mistrzostwo i jeżeli jeszcze raz będziesz prezentował swoją madrycką ignorancję i teorie spiskowe, to twoje ciało pozna smak chłosty.

0

@Luciano99 Jest to protest przeciwko Mentzenowi, który pił piwo z Trzaskowskim i Sikorskim. Wylał piwo w imie idei, która została zdradzona w jego oczach.

3

@Senior6 Widzę co tu Mareczek chciał zrobić.
https://zapodaj.net/plik-LVHWnF6rdt

3

@Almogaver Nawrocki czy Trzaskowski?

3

@JimMorrisonFCB Otóż to.
Rasizm, faszyzm, homofobia, antysemityzm, bigoteria, mizoginia, islamofobia, to tylko niektóre z zalet tej strony.

1

@MesQueUnClub96 Nawrocki sigma. Przemoc to nie problem, to jest rozwiązanie.

1

@LOPEZ16 Wyciągam swoją maczetę i schowam ją dopiero wtedy, gdy ziemia będzie śliska od krwi.

0

@NeroTFP1 Nie byłbym tego taki pewnien. Myślę, że chłop w innym zespole może pokaz swój kunszt. To może być casus Emery'ego i być może lepiej radzi sobie w tych teoretycznie trochę mniejszych markach. Ewentualnie poradziłby sobie w topowym klubie, ale po prostu wybrał zły klub.

2

@ViscaelBarca2007 Nie musimy wybiegać w przód, bo już tak jest w przypadku naszego magika ze środka pola. Pedri ma tylko 22 lata.

2

Uwaga, asteroida zaraz rozpieprzy Ziemię. Apokalipsa nadeszła.

1

@kuz Bążur kuz.

1

@RoberDzik Brawo. Chciałem tylko powiedzieć, że ty i cała moderacja wykonujecie świetną robotę i zasługujecie na pochwały. Jeszcze raz brawo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?