Bolton
Dołączył/a: październik 2024
Dreadfort
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
A wy jakie plany na przyszły tydzień?
https://zapodaj.net/plik-gnmtZslNem
0
@esem91 Czy bolało? Jak patrzyłeś co z Polską uczyniły najazdy Kozaków, Szwedów i Tatarów? Bo mnie bardzo.
2
@blakkudium Tak, między Oskarem Dirlewangerem, a Shiro Ishii.
0
@kanver_ Złoty But jak najbardziej. No i jest faworytem, w szczególności że taki choćby Kane rozegra trochę mniej meczów.
0
@FcPortoFan1999 A więc proponujesz połączenie Izraela z Polską i utworzenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, w stolicy w Jerozolimie? Podoba mi się twój sposób myślenia, Oskar.
1
@kanver_ Haaland ma ten problem, że gra w Norwegii, a w nadchodzącej złotej piłce właśnie turniej reprezentacyjny będzie kluczowy.
No chyba że nordowie zajdą daleko.
3
@blakkudium Mój zbrodniarz wojenny.
2
@Kgorecki2500 Czarnym? Masz chyba na myśli czystym białym koniem o nieskazitelnej krwi. Dokładnie takim jak Haaland.
9
A co jeżeli Haaland jest członkiem Hamasu? Nie mówię że tak jest, ale co jeśli?
4
@Comentateiro Mam tak samo. Zawsze popieram tych dobrych.
6
@gumaz Ja stoję po właściwej stronie historii. Nie mam nic sobie do zarzucenia.
8
Zgłaszam was wszystkich za antysemityzm.
1
@MirusAmisz Jakbym La Ramble czytał podczas meczu.
4
@Luciano99 Dziwne, ja wygrałem nowego Iphona i czekam na wysyłkę. Musiałem tylko podać dane do konta bankowego i to wszystko. Spróbuj jeszcze raz
0
@Kamilos84 Derby czystek etnicznych, moje ulubione.
3
Szanty, opinia?
4
Flick w strachu.
5
@Kessie Chciał żeby dzieciom czarodziejów żyło się lepiej.
5
Każde spotkanie z @Kessie takie jest:
https://zapodaj.net/plik-kjWxOcNQkY
1
@FcPortoFan1999 Oskar, musisz zrozumieć że nie każdy jest fanatykiem Ekstraklasy.
Bardzo szanuję ciebie jako człowieka i twój fetysz, no ale są różne smaki.
4
@Cyzix Masz mleko w lodówce? Jeżeli nie, to wiesz co robić.
Jeśli niestety masz, to mam nadzieję, że chociaż posiadasz schody w domu.
2
@LeszekFCB Kocham naszą oś czasu.
1
@Barwindg A to nawet nie zauważyłam że zniknęły, bo nie zwracałem na to uwagę. Dla mnie w smaku były okropne.
3
@4drian0 Nienawidziłem ich. Są obrzydliwe.
5
@Vegeta88 La Rambla to jest gra w której wygrywa szybszy, silniejszy i inteligentniejszy. Na podjęcie każdej decyzji ma się ułamki sekund. Tą bitwę przegrałeś.
5
@Luciano99 A kontynuacja "Lucek 2".
1
@fejkenq Ja nigdy nie śpię. Ja co najwyżej kontempluje i myślę nad kolejnymi ruchami, które doprowadzą mnie do kolejnych sukcesów. Jestem zawsze czujnym drapieżnikiem.
1
@Hosh Ale to dopiero jak PSG przegra mecz...albo wygra.
0
@maroon Być może, ale i tak to wszystko wygląda zabawnie. Masa kryzysów, a chłopaki nie są w stanie skręcić w pełni funkcjonującego rządu.
0
Swoją drogą Francja umie się bawić.
Macron mianował na premiera Lecornu, tego samego który dopiero co przed chwilą podał się do dymisji, po mniej niż miesiącu "rządzenia".
Żabojady potrafią w rozrywkę.