4

A wy jakie plany na przyszły tydzień?
https://zapodaj.net/plik-gnmtZslNem

0

@esem91 Czy bolało? Jak patrzyłeś co z Polską uczyniły najazdy Kozaków, Szwedów i Tatarów? Bo mnie bardzo.

2

@blakkudium Tak, między Oskarem Dirlewangerem, a Shiro Ishii.

0

@kanver_ Złoty But jak najbardziej. No i jest faworytem, w szczególności że taki choćby Kane rozegra trochę mniej meczów.

0

@FcPortoFan1999 A więc proponujesz połączenie Izraela z Polską i utworzenie Rzeczpospolitej Obojga Narodów, w stolicy w Jerozolimie? Podoba mi się twój sposób myślenia, Oskar.

1

@kanver_ Haaland ma ten problem, że gra w Norwegii, a w nadchodzącej złotej piłce właśnie turniej reprezentacyjny będzie kluczowy.
No chyba że nordowie zajdą daleko.

3

@blakkudium Mój zbrodniarz wojenny.

2

@Kgorecki2500 Czarnym? Masz chyba na myśli czystym białym koniem o nieskazitelnej krwi. Dokładnie takim jak Haaland.

9

A co jeżeli Haaland jest członkiem Hamasu? Nie mówię że tak jest, ale co jeśli?

4

@Comentateiro Mam tak samo. Zawsze popieram tych dobrych.

6

@gumaz Ja stoję po właściwej stronie historii. Nie mam nic sobie do zarzucenia.

8

Zgłaszam was wszystkich za antysemityzm.

1

@MirusAmisz Jakbym La Ramble czytał podczas meczu.

4

@Luciano99 Dziwne, ja wygrałem nowego Iphona i czekam na wysyłkę. Musiałem tylko podać dane do konta bankowego i to wszystko. Spróbuj jeszcze raz

0

@Kamilos84 Derby czystek etnicznych, moje ulubione.

3

Szanty, opinia?

4

Flick w strachu.

5

@Kessie Chciał żeby dzieciom czarodziejów żyło się lepiej.

5

Każde spotkanie z @Kessie takie jest:
https://zapodaj.net/plik-kjWxOcNQkY

1

@FcPortoFan1999 Oskar, musisz zrozumieć że nie każdy jest fanatykiem Ekstraklasy.
Bardzo szanuję ciebie jako człowieka i twój fetysz, no ale są różne smaki.

4

@Cyzix Masz mleko w lodówce? Jeżeli nie, to wiesz co robić.
Jeśli niestety masz, to mam nadzieję, że chociaż posiadasz schody w domu.

2

@LeszekFCB Kocham naszą oś czasu.

1

@Barwindg A to nawet nie zauważyłam że zniknęły, bo nie zwracałem na to uwagę. Dla mnie w smaku były okropne.

3

@4drian0 Nienawidziłem ich. Są obrzydliwe.

5

@Vegeta88 La Rambla to jest gra w której wygrywa szybszy, silniejszy i inteligentniejszy. Na podjęcie każdej decyzji ma się ułamki sekund. Tą bitwę przegrałeś.

5

@Luciano99 A kontynuacja "Lucek 2".

1

@fejkenq Ja nigdy nie śpię. Ja co najwyżej kontempluje i myślę nad kolejnymi ruchami, które doprowadzą mnie do kolejnych sukcesów. Jestem zawsze czujnym drapieżnikiem.

1

@Hosh Ale to dopiero jak PSG przegra mecz...albo wygra.

0

@maroon Być może, ale i tak to wszystko wygląda zabawnie. Masa kryzysów, a chłopaki nie są w stanie skręcić w pełni funkcjonującego rządu.

0

Swoją drogą Francja umie się bawić.
Macron mianował na premiera Lecornu, tego samego który dopiero co przed chwilą podał się do dymisji, po mniej niż miesiącu "rządzenia".
Żabojady potrafią w rozrywkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?