1

2

@blakkudium Tylko Graham Potter może ich uratować.

2

@tomek8756 Ja tam zawsze doceniałem wątek miłosny w historii Josefa Fritzla

7

@Kessie Nic się nie zmieniliście.
https://zapodaj.net/plik-KfJWxaCCFX

4

@Kessie Mercedesy też są fajne.
https://zapodaj.net/plik-tBRTSxwEro

1

@QuQ Ogólnie cały serial jest dobry.
Pokazuje tą bardziej realistyczną część hakowania i łączy to wszytko z wątkiem psychologicznym.

Bojack Horseman też polecam. Osobiście spodziewałem się czegoś w stylu South Park, albo Brickleberry (uwielbiam ten rodzaj humoru), no ale uderzał w zupełnie inne rejony, co nie jest wadą.

1

@fcbarcafan19 Pewnie dlatego, że te samochody są nietypowe w takich sprawach i domyślnie kompletnie nieprzystosowane do terenu, a więc dla zainteresowanych jest to ciekawsze. Jeżeli jakiś zapalony off roadowiec ma ochotę na suva terenowego, to już ma wybór.
Porsche też zrobiło choćby Porsche 911 w wersji Dakar.

6

@Stinger_ Przede wszystkim czas nas zabija, więc na zegarkach też taka informacja powinna widnieć.

9

@marcin62 Podobno też zjedzenie królika ma zły wpływ na królika. Też jestem w szoku i się dopiero ostatnio dowiedziałem.

7

@Jakchcesz Nie wiem, ale fajne to zwierzątka.
Miałem kiedyś i nie trzeba było dawać im jeść, pić, a i mała klatka wystarczy. Niestety żyją tylko 3 dni :/.

3

@gumaz Gdy wygram na loterii, to nikomu nie powiem, ale będą znaki.

2

@fcbarcafan19 Rufus to jest dopiero absolutna jednostka:

4

@Bocheno1 No i Kessie rozwalił sobie wodopój. Gratuluję mózgu.

3

@malicinho Na przykład "Mr robot".
Uważam że jest nieco niedoceniany.

Również ponoć serial "Suburra" jest podobny do Gomorry, ale jeszcze nie oglądałem.

0

@krefi10 Jeżeli chcę poczuć jakikolwiek sensowny efekt, to muszę wypić dwie, jedna po drugiej.
Dlatego jeżeli już piję, to dwie przez cały dzień i to właśnie w krótkim odstępie czasu.
Nie wiem, czy moje serce to lubi, no ale kto by się tym przejmował.

2

@Zoker To jest po prostu aż zbyt oczywiste że przegrają najbliższy mecz.

1

@JackPtak Nie ma nic bardziej męskiego od seksu dwóch facetów. Fakty.

4

@blakkudium Były alkotubki, to afera się zrobiła. Antyludzki kraj

5

@Encore Kiedy jeszcze ta seria była o samochodach.

3

@blakkudium Cóż za niespodzianka.
Ale jakoś automatycznie mój mózg sprawia, że ten napój w kartonowym opakowaniu będzie miał zły smak.
Nie wiem na ile to jest sztuczny efekt, a na ile rzeczywisty wpływ (opakowania mogą wpływać na smak) no ale wolę kupować produkty w innych opakowaniach, niż właśnie te kartonowe. W szczególności do Oshee mi to kompletnie nie pasuje.

4

Uważajcie na siebie.

2

@fart Akurat Legia zawsze z oprawami dowoziła, co mnie cieszy, bo ja zawsze byłem zwolennikiem opraw kibicowskich, a i nawet pirotechnika mnie nie razi.

1

@blakkudium "Go Ahead Eagle", co to jest za nazwa.
Brzmi jak jakaś przyśpiewka cheerleaderek na meczu NFL, u jankesów.

2

@Popitek12 Trochę już wyszły z mody, dlatego nie wiem czy warto popitek. Z drugiej strony Kanye West dołączył do naszej sprawy, aczkolwiek Ye już nie jest częścią firmy, niestety.

3

@Kessie Wpwelement przesyła pozdrowienia *wbijam nóż w serce*

1

@Jakchcesz To swoją drogą. Niektórzy zapomnieli, że to nie aktorzy, a zwykli ludzie. A lombardy są znane z tego, że uczęszczają tam specyficzne osobniki.

2

@gumaz Oskara nie pozwolę prześladować, bo to elegancki chłopak. Zgłoszone.

3

@Ku84fcb A więc witaj po stronie przyjaciół.

1

@Ku84fcb Chelsea zapłaci rachunek

1

@4drian0 Tak, już od dłuższego czasu się o tym mówi. Ja tam za konsolami nigdy nie przepadałem, bo w moim przypadku były mocno nieopłacalne, ale ogólnie jest to zła wiadomość.
Sony to też firma niezbyt moralna i etyczna (która korporacja nie jest), no ale jeżeli stracą konkurenta, to zaczną mocniej dosciskać ludzi, którzy kupują ich konsole. Tak naprawdę cała sytuacja jest zła, no ale przewidywalna.
Jeżeli też dobrze kojarzę, to Microsoft mocno przegrał którąś tam generację konsol z Sony, co spowodowało że wówczas ludzie właśnie zaczęli budować swoje biblioteki gier na PlayStation, więc to był dodatkowy argument dla którego nie chcieli przechodzić na Xboxa. Takie coś słyszałem.

@marcin62 To jest niesamowite, że te wszystkie molochy tak często popełniają beznadziejne decyzje dla ludzi. No ale niestety bardzo często to nie jest błąd, lecz funkcja podyktowana chciwością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?